Edifier 2.0 R1280T
36°Zakończono

Edifier 2.0 R1280T

7
paź 22. 2016
Edifier 2.0 R1280T taniej o 1/4 więc się bardzo opłaca, niestety tylko 20szt.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
wyprzedano
Niezła okazja to była, faktycznie normalnie kosztują 400 zł i są tego warte, więc tutaj za 309 zł okazja świetna, szkoda, że tak szybko wyprzedane (nie żebym kupił, bo już je mam :P)
Ostatnio właśnie kupiłem w x-komie w Strefie okazji za 319zł, też było tylko 20 sztuk. Jeszcze nie byłem po odbiór.

Kiedyś ich normalna cena to było 299zł, a niższy model 1100 (ten czarny) był za 199zł. Niestety ceny poszły o stówę w górę, a wtedy nie szukałem głośników.
Edytowane przez: "Randomek" paź 22. 2016
Pepper
Felix88paź 22. 2016

Niezła okazja to była, faktycznie normalnie kosztują 400 zł i są tego wart …Niezła okazja to była, faktycznie normalnie kosztują 400 zł i są tego warte, więc tutaj za 309 zł okazja świetna, szkoda, że tak szybko wyprzedane (nie żebym kupił, bo już je mam :P)


Zadowolony jesteś? Mają mi służyć wyłącznie do słuchania muzyki kiedy nie będę musiał używać słuchawek. Zamówiłem, ale zastanawiam się czy odbierać, czy kupić coś innego np. Microlab Solo 6C/7C/9C.
Kabanpaź 22. 2016

Zadowolony jesteś? Mają mi służyć wyłącznie do słuchania muzyki kiedy nie b …Zadowolony jesteś? Mają mi służyć wyłącznie do słuchania muzyki kiedy nie będę musiał używać słuchawek. Zamówiłem, ale zastanawiam się czy odbierać, czy kupić coś innego np. Microlab Solo 6C/7C/9C.


Mam w domu Microlaby 6c, na olxie wystawione, grają moim zdaniem lepiej niż Edifiery R1280T i R1600Tiii (te modele mam w domu), ale niestety mieszkam teraz w małym pokoju i te Microlaby nie mają miejsca tutaj.

Jeśli masz możliwość postawić Microlaby 6C:
na 100 cm między lewym i prawem głośnikiem
30cm od ściany każdy
oraz słuchasz z przynajmniej 50cm odległości,
to Microlaby 6C będą lepszym wyborem do muzyki niż Edifiery, nieraz Cię zaskoczą.

Mówię przy tym o tej starej rewizji, nowa ma sporo problemów z tego co czytałem i gorszy dźwięk.

Szczerze mówiąc z obydwu Edifierów (jedne podpięte do komputera, drugie do TV) jestem zadowolony, ale bez rewelacji, ot, przyzwoity dźwięk, bardzo dobrze za to radzą sobie w grach i odtwarzaniu dźwięków z filmów. Pod tym kątem lepiej niż Microlaby 6C. Pod kątem stricte muzycznym zakładając, że mamy możliwość ich ustawienia tak jak wyżej Microlaby są lepsze.

6C potrafią nagłośnić spokojnie nieduży pokój, ale jeśli brałbyś kolumny do salonu, to pokusiłbym się o 7C.

Sam muzyki słucham głównie też na słuchawkach - AKG K142HD, dałem jakieś 420 zł ~4 lata temu, no cóż..tak jak można by się spodziewać słuchawki grają lepiej niż którekolwiek omawiane wyżej głośniki, ale to normalne w porównaniu głośników i słuchawek w tym samym przedziale cenowym.
Pepper
@Felix88 Docelowo i tak chcę kupić jakieś podłogowe monitory, jednak na razie chcę coś przejściowego i stosunkowo nie dużego bo nie mam miejsca. Z takim ustawieniem Microlabów mogę mieć też problem. Sprawa do przemyślenia - dzięki.
Pepper
@Felix88 Edifiery zaskoczył mnie baaaaaaaardzo. Jak za 300zł, to grają naprawdę dobrze. Mam 30dni na decyzję czy zostają czy nie
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od maka. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy