Niestety, ta okazja już wygasła

Echo of the Wilds (gra PC) za darmo na IndieGala

lip 10. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Instrukcja:
  • zaloguj się na konto IndieGala
  • przewiń w dół i kliknij przycisk „Add to Your Library”, aby dodać grę do swojej biblioteki
  • przejdź do „My Library” żeby znaleźć grę, ewentualnie przejdź do zakładki "Showcase"

"Zostajemy wrzuceni w dziwne, klaustrofobiczne lasy, dające odetchnąć tylko czasem, gdy mamy okazję wynurzyć się na nieco bardziej otwarte lokacje (góry, wody i tym podobne, w tym kilka naprawdę odjechanych miejsc, których natury wolałbym nie wyjawiać). Tajemniczy duch, będący w istocie czymś na wzór naszej jaźni, nakierowuje nas krok po kroku na czynności, które musimy wykonać, by przeżyć.
Uciekamy się więc do nieco mozolnego, lecz bardzo prostego craftingu, podróży i zbieractwa. Schodzą one na dalszy plan, bo gra, pomimo swoich mechanik przywodzących na myśl takie tytuły jak np. Don’t Starve, nastawiona jest na odkrywanie fabuły. To popychanie do przodu historii gra tutaj pierwsze skrzypce. By jednak móc odsłaniać kolejne elementy układanki, musimy dbać o to, by nasza postać nie zginęła.
W przypadku śmierci trafiamy do wymiaru biorącego garściami z horroru – zimno, pustka, ucieczka przed przerośniętym upiorem. Za którymś razem nie damy rady uciec, co oznacza rozpoczęcie zabawy od nowa."


kulturalnemedia.pl/gry…ds/

Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze