Niestety, ta okazja już wygasła
Ebook Wszystko w mojej głowie
369° Zakończono

Ebook Wszystko w mojej głowie

3zł34,99zł-91%Publio Okazje
5
369° Zakończono
Ebook Wszystko w mojej głowie
paź 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Publio promocja na ebook Joanny Zaręby Wszystko w mojej głowie. Ebook dostępny w ramach promocji na książki wydawnictwa RM. W większości to poradniki, wszystkie po 12,90.
W opisie książki czytamy:
Życie potrafi zaskakiwać.
Pewnego dnia po prostu otwierasz oczy i nic nie jest takie jak dawniej. Prawdę mówiąc, nie pamiętasz, co było dawniej. Amnezja, zupełnie jak w filmach.
Cudowne ocalenie z katastrofy samolotu, tropikalna wyspa z cudowna plażą, lazurowe niebo i ty. Brzmi jak początek romantycznych wakacji z kinowego hitu?
Pomyłka. W tej produkcji szykuj się na jazdę bez trzymanki. Będziesz uciekać przed wściekłymi psami, tropić mordercę, wchodzić w układy ze śmiercią, a olbrzymi wąż spróbuje pożreć cię na śniadanie.
Wątek uczuciowy również ci się nie spodoba. Znaczącą rolę odgrywa w nim siekiera. Owszem po drodze pojawia się również książę, ale…
Może lepiej nie psujmy niespodzianki…

„Wszystko w mojej głowie” to doskonale skonstruowana historia. Czytając ją, co i raz masz wrażenie, że już wszystko wiesz, ale już po chwili nagły zwrot akcji pozbawia Cię tej pewności i na nowo zastanawiasz się, co będzie dalej. To opowieść pobudzająca wyobraźnię, a zarazem zmuszająca do refleksji nad tym, kim jesteśmy i czego tak naprawdę chcemy. Sporo w niej odniesień do znanego nam świata pokazanego w krzywym zwierciadle (choć jeśli się chwilę zastanowisz, dojdziesz do wniosku, że to zwierciadło wcale takie krzywe nie jest).
Aktualizacje społecznościowe
Publio OkazjePublio darmowe ebooki
5 Komentarzy
Opis faktycznie zachęca do przeczytania
Kupione podziękował
Promocja książki a nie opis:)
Konrad510/10/2020 14:35

Promocja książki a nie opis:)


A jaaakże. Promooocja teej o tooo ksiąąążki baaardzo zachęciiiła mnie doo jeej przeczytaaania
Jakieś grafomańskie brednie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst