eBook "Swoją Drogą" Tomka Michniewicza za 20zł @ Woblink
20°Zakończono

eBook "Swoją Drogą" Tomka Michniewicza za 20zł @ Woblink

Pepper 0
sie 3. 2014
Tylko do końca niedzieli, ebook z najnowszą pozycją napisaną przez Tomka Michniewicza pod tytułe "Swoją Drogą" kupimy za 20zł. Cena standardowa jest o 8zł wyższa, natomiast wydanie papierowe to koszt około 40zł.

Po poprzednich książkach napisanych przez autora, możemy mieć wysokie oczekiwania co do tej książki - a te na pewno zostaną spełnione!

Opis:
"Historia jak z filmu, która wydarzyła się naprawdę „Zabiorę cię w dowolne miejsce na świecie. Pod jednym warunkiem – decyzję, dokąd chcesz lecieć i po co, musisz podjąć już, w tej chwili”. Ta propozycja dała początek trzem niezwykłym podróżom. Trzydziestolatek z korporacji uciekający od codziennej rutyny do afrykańskiej dżungli. Młoda kobieta mierząca się ze swoimi największymi obawami w świecie ortodoksyjnego islamu. Dojrzały mężczyzna, który postanawia wreszcie odwiedzić miejsca, o jakich marzył przez czterdzieści lat. Wyprawy na drugi koniec świata zmuszą całą trójkę do konfrontacji z własnymi lękami, złudzeniami i szansami, które zmarnowali. Kim będą po zakończeniu podróży? Wrócą do starego życia czy pójdą inną drogą?"

Kategorie
  1. Rozrywka
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst