Ebook Sekret Sonji za 9,90 @ ebookpoint.pl
-20°Zakończono

Ebook Sekret Sonji za 9,90 @ ebookpoint.pl

6
sty 7. 2016
Dziś w Promocji Dnia księgarni internetowej ebookpoint książka Sekret Sonji (ebook) za 23,90 9,90 zł.

Sonja Gustafsson zaskoczyła trzy przyjaciółki swoją niespodziewaną śmiercią i nietypowym testamentem, który wywrócił ich życie do góry nogami. Teraz Rebecka, Maggan i Susanne stają przed nowym wyzwaniem – chcą odkryć sekret, który przez całe swoje życie ukrywała ich przyjaciółka. Dlaczego nie chciała rozmawiać o swojej młodości w Paryżu? I co łączyło ją z prezydentem Francji?
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
@DoReMi Człowieku przestać tym szajsem spamować. Dodajesz oferty o ebukach kilka razy dziennie
Autor
@20cmMiesa dodaję różne promocje kilka-kilkanaście razy dziennie (zależnie od aktywności innych pepperowiczów), w tym oferty książek i ebooków. Promocja dnia ma to do siebie, że codziennie jest inna :-)
Mnie też drażnią niektóre oferty (np. Pampersy). Ale skoro ktoś ich potrzebuje to ok, muszę z tym żyć.
Może trudno Ci będzie w to uwierzyć, ale na pepperze są też ludzie, którzy czytają książki...
DoReMisty 7. 2016

@20cmMiesa dodaję różne promocje kilka-kilkanaście razy dziennie (zależnie …@20cmMiesa dodaję różne promocje kilka-kilkanaście razy dziennie (zależnie od aktywności innych pepperowiczów), w tym oferty książek i ebooków. Promocja dnia ma to do siebie, że codziennie jest inna :-)Mnie też drażnią niektóre oferty (np. Pampersy). Ale skoro ktoś ich potrzebuje to ok, muszę z tym żyć.Może trudno Ci będzie w to uwierzyć, ale na pepperze są też ludzie, którzy czytają książki...


ciężko to jest mi jedynie uwierzyć że ludzie płacą za ebooki
Autor
@20cmMiesa jasne. Po co kupować, skoro można ściągnąć z chomika? :-)

Tak się składa, że ja kupuję ebooki. A ostatnio nawet mam abonament na Legimi. Książki papierowej nie miałem w ręku już chyba ze 2 lata :-)
Pepper
Jak mam kupić papierową książkę za 30-40zł albo mam do wyboru eBooka za 10-15zł to wybieram to zawsze wybieram tą drugą opcję. To już nie te czasy, że wszyscy wszystko piracą.

Ile przeczytasz książek w miesiącu? Jedną - dwie? Może trzy (chyba, że ktoś czyta nałogowo to inna kwestia i wtedy taki abonament Legimi się przydaje). Kupowanie książek ma też inny pozytywny aspekt - ten sam, w momencie kiedy kupuje się oryginalne gry wideo - wiadomo w co grać/co czytać, zamiast odpalać 100 różnych tytułów i kręcić nosem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst