Niestety, ta okazja już wygasła
Ebook "Python. Kurs dla nauczycieli i studentów" 50% taniej @ Helion
174° Zakończono

Ebook "Python. Kurs dla nauczycieli i studentów" 50% taniej @ Helion

29,50zł59zł-50%Helion Okazje
12
paź 1.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tylko dzisiaj w księgarni Helion ebook "Python. Kurs dla nauczycieli i studentów" kupimy za połowę ceny. Książkę drukowaną kupimy natomiast taniej o 30% (za 41,30 zł), co wziąwszy pod uwagę darmową dostawę, też jest niezłą ofertą.

Książka Python. Kurs dla nauczycieli i studentów powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą opanować podstawy Pythona i praktycznie wykorzystywać go na co dzień. Kurs dzieli się na dwie części: pierwsza zawiera wprowadzenie do języka, pozwalające ruszyć z własnymi projektami; druga zaś wprowadza ważne, bardziej rozbudowane konstrukcje językowe. Niezwykle istotnym atutem tego podręcznika są ćwiczenia wraz z rozwiązaniami, opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń autora. Można tu znaleźć zarówno materiały do samodzielnej nauki, jak i inspiracje do prowadzenia własnych zajęć z uczniami czy studentami. Jeśli chcesz zacząć aktywnie korzystać z niesamowitych możliwości Pythona, ta książka jest dla Ciebie!

  • Podstawowe elementy, operacje i funkcje
  • Programowanie obiektowe i graficzny interfejs użytkownika
  • Wielowątkowość i komunikacja sieciowa
  • Obsługa baz danych i współpraca z serwerem Apache
  • Obliczenia numeryczne i zarządzanie atrybutami w klasach
  • Iteratory, generatory, koprocedury
  • Współbieżność wykorzystująca podprocesy
Aktualizacje społecznościowe
Helion OkazjeHelion kupony rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
12 Komentarzy
Ehh szkoda, że nie dla piekarzy. No nic, pozostaje czekać.
Co polecacie do rozpoczęcia przygody z pythonem?
Dzięki
Jeżeli ktoś nie potrzebuje "na już", to zbliżają się pomału urodziny ebookpoint, gdzie można wyrwać informatyczne ebooki w naprawdę promocyjnych cenach. No ale jeśli ktoś musi się zaopatrzyć na rozpoczynający się rok akademicki, to cena też dobra
Radzę uważać na helion, bo od tygodnia nie mogę usunąć tam konta wraz z danymi. Nie odp. Na maile i nie ma takiej opcji w menu. Myślę, że UOKiK szybciej odpowie.
Edytowane przez: "Peperinio" paź 1.
A teraz pytanie trochę z innej beczki. Co sądzicie o C++ w 2019 roku? Warto? Czy nie lepiej takiego Go się uczyć? Ogólnie mam jakieś pojęcie w Java ale interesuje mnie np. zrobienie własnej konsoli, coś na wzór basha w linuxie a tego zbytnio w Javie zrobić nie można.. ( na upartego można.. ale to nie będzie ten efekt o który mi chodzi ) Bądź jakąś aplikacje do robienia notatek jak Evernote.
Peperinio01/10/2019 13:11

Radzę uważać na helion, bo od tygodnia nie mogę usunąć tam konta wraz z dan …Radzę uważać na helion, bo od tygodnia nie mogę usunąć tam konta wraz z danymi. Nie odp. Na maile i nie ma takiej opcji w menu. Myślę, że UOKiK szybciej odpowie.


Regulamin mówi, co następuje:
Użytkownik w każdej chwili może usunąć swoje konto w Sklepie wysyłając wniosek emailem na adres [email protected]. Email musi być wysłany z skrzynki pocztowej użytej do zarejestrowania konta. W temacie maila użytkownik wpisuje "Usuwam konto". O usunięciu konta użytkownik zostanie poinformowany drogą mailową. UWAGA! Usunięcie konta oznacza utratę dostępu do wszystkich zakupionych pozycji elektronicznych znajdujących się w Bibliotece Użytkownika.
Zrobiłeś tak?
Kuna_Lesna01/10/2019 13:59

A teraz pytanie trochę z innej beczki. Co sądzicie o C++ w 2019 roku? W …A teraz pytanie trochę z innej beczki. Co sądzicie o C++ w 2019 roku? Warto? Czy nie lepiej takiego Go się uczyć?


Współczesny C++ jest naprawdę potężnym narzędziem, tylko jest niestety coraz trudniejszy żeby pisać w nim dobrze. Za to łatwo jest w nim pisać źle, trzeba dobrze wiedzieć dlaczego gdzie jakiegoś rozwiązania się używa.
DoReMi01/10/2019 14:02

Regulamin mówi, co następuje:Użytkownik w każdej chwili może usunąć swoje k …Regulamin mówi, co następuje:Użytkownik w każdej chwili może usunąć swoje konto w Sklepie wysyłając wniosek emailem na adres [email protected] Email musi być wysłany z skrzynki pocztowej użytej do zarejestrowania konta. W temacie maila użytkownik wpisuje "Usuwam konto". O usunięciu konta użytkownik zostanie poinformowany drogą mailową. UWAGA! Usunięcie konta oznacza utratę dostępu do wszystkich zakupionych pozycji elektronicznych znajdujących się w Bibliotece Użytkownika.Zrobiłeś tak?


Dzięki wielkie! Nie. Zaspamowałem im wszystkie dostępne w kontaktach maile, bez odzewu ofc.
Mam nadzieję że tłumaczem/ką nie był/a absolwentka filologii ze specjalizacją w "nietechnicznych kierunkach" albo translator wuja [przykre wspomnienie sprzed kilku lat po przeglądnięciu drukowanego wydania innej książki Heliona].
hmm na pewnym portalu aukcyjnym książki w miękkiej oprawie lekko taniej....
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst