Niestety, ta okazja już wygasła
Ebook "Potęga podświadomości"
162° Zakończono

Ebook "Potęga podświadomości"

13,90zł26,90zł-48% Darmowa dostawa DarmowaVirtualo Okazje
12
162° Zakończono
Ebook "Potęga podświadomości"
wrz 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra cena na legendarną już książkę "Potęga podświadomości" - przy 13,90 to jest o 13 zł. taniej. Ten tytuł pierwsze wydanie miał w 1963 roku, więc nie jest nowością:) .Ale jesli, ktoś jest zainteresowany zakupem, to może skorzysta


POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI - OPIS EBOOKA Jedna z najlepiej sprzedających się książek w historii. "Potęga podświadomości" od lat inspiruje i pomaga w osiągnięciu celów.


Nowe wydanie kultowej książki uzupełnione nigdy niepublikowanymi komentarzami autora. Naucz się korzystać z potęgi podświadomości! Czy wiesz, że procesy psychiczne przebiegające poza naszą świadomością mogą być wykorzystywane w sposób celowy? Czy wiesz, że masz w sobie klucz do życia pełniejszego, do zdrowia, a nawet zamożności? Naucz się go używać, a Twoje życie zmieni się nie do poznania. Służą temu specjalne techniki - zbadane, sprawdzone i opisane w tej książce, poparte przykładami. Metody te odsłonią nowe obszary i możliwości twojego umysłu. Ta książka pomogła milionom ludzi osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia.

Gdzieś w czeluściach naszej podświadomości kryją się moce, których nie znamy. Ich odkrycie pozwala urzeczywistniać nasze marzenia i plany. Do tego przekonuje autor „Potęgi podświadomości”. Z jednej strony brzmi to nierealistycznie, ale z drugiej napawa nadzieją i budzi pozytywne odczucia. Autor skupił się na przekazaniu czytelnikom dobrych rad, jak wywołać pozytywne efekty naszego myślenia.


FRAGMENT KSIĄŻKIŻycie powinno być przygodą. Życie powinno być spełnione. Życie powinno być czymś więcej niż tylko zwykłym egzystowaniem. Większość ludzi jest jednak tak bardzo zabiegana, usiłując przeżyć z dnia na dzień, że nie delektuje się cudem życia. Ludzie ci doświadczają jedynie ułamka radości i satysfakcji, jakie Bóg im przeznaczył. Istnieje wszakże sposób, dzięki któremu każdy z nas może zmienić i ubarwić swoje życie.

Doktor Murphy jest twórcą ruchu Potęga Podświadomości, którego zwolennikami są liczni filozofowie, psycholodzy, duchowni oraz pisarze w wielu krajach na całym świecie. Murphy pomógł tysiącom kobiet i mężczyzn zmienić nudną, monotonną, czasami ogłupiającą egzystencję w intensywne, mające znaczenie i przynoszące satysfakcję życie.

W swojej doniosłej pracy doktor Murphy łączy uświęconą tradycją wiedzę duchową z solidną, opartą na nauce analizą po to, by wyjaśnić, jaki wpływ ma na nas podświadomość. Prezentuje również proste praktyczne i sprawdzone ćwiczenia, które mogą uczynić z umysłu potężne narzędzie służące poprawie codziennego życia. Ten bezcenny przewodnik, ilustrowany inspirującymi, z życia wziętymi opowieściami o odniesionych sukcesach, otwiera drzwi do powodzenia w wielu dziedzinach, takich jak:

• Budowanie pewności siebie

• Poprawa stanu zdrowia

• Zawieranie przyjaźni oraz poprawa istniejących relacji ze współpracownikami, z członkami rodziny i przyjaciółmi

• Osiąganie upragnionych awansów, podwyżek i uznania

• Zacieśnienie związków małżeńskich i miłosnych

• Nabieranie dobrych nawyków i pozbywanie się złych przyzwyczajeń

Ponieważ doktor Murphy był duchownym, często nawiązuje do Biblii i podaje cytaty ze Starego i Nowego Testamentu. Podkreśla jednak, że zasady, które głosi, nie są ograniczone do żadnej wiary ani religii, lecz są prawdą uniwersalną. Jego praca jest oparta na myśli i ideach wielkich proroków, teologów i filozofów wszelkich religii i nacji, współczesnych nam i starożytnych. Mogą je wykorzystać wszyscy czytelnicy bez względu na rodzaj wyznawanej wiary.

Niniejsza edycja jest jedynym poprawionym wydaniem Potęgi podświadomości, które zostało autoryzowane i opublikowane pod auspicjami Murphy Trust, oficjalnego kustosza prac doktora Murphy´ego. W tej poprawionej edycji przesłanie doktora Murphy´ego jest przedstawione jego własnymi słowami z minimalnymi zmianami, które czynią książkę bardziej przystępną dla czytelników XXI wieku. Na przykład dłuższe cytaty z Biblii podano według Nowej Biblii Angielskiej^() (wydanej przez Oxford University Press w 1970 roku), zamiast użytych w oryginale cytatów z Biblii króla Jakuba. Oprócz oryginalnego tekstu każdy rozdział zawiera urywki pochodzące z rozmaitych publikowanych i niepublikowanych prac doktora Murphy´ego. Za ich pomocą zostały zaakcentowane najważniejsze omówione kwestie.

Czytaj tę książkę z otwartą głową. Zasady podane przez doktora Murphy´ego to nie teoria. Są one oparte na koncepcjach, które ostały się upływowi czasu, a potwierdzają je przykłady z życia wzięte. Nieprzebrane rzesze ludzi, którzy zastosowali te zasady, nauczyły się, jak najlepiej przeżyć życie.

Czytaj. Ucz się. Stosuj. Możesz zmienić swoje życie na lepsze.

Arthur R. Pell

doktor nauk filozoficznych
Aktualizacje społecznościowe
Virtualo OkazjeVirtualo kody rabatowe
12 Komentarzy
na dowolnym forum, albo grupie dyskusyjnej FB można dostać tę książkę za free
No proszę!
Edytowane przez: "mocca44" wrz 28.
cFany_Lisek28/09/2020 12:15

na dowolnym forum, albo grupie dyskusyjnej FB można dostać tę książkę za fr …na dowolnym forum, albo grupie dyskusyjnej FB można dostać tę książkę za free


Znasz może takie miejsce bo w necie zbyt nie widzę
Leabak28/09/2020 12:33

Znasz może takie miejsce bo w necie zbyt nie widzęwpisz w Google: freedisc potęga podświadomości
cFany_Lisek28/09/2020 12:42

wpisz w Google: freedisc potęga podświadomości


O widzę, ale niestety tylko pdfy chyba :/
Leabak28/09/2020 12:50

O widzę, ale niestety tylko pdfy chyba :/To jeszcze w google: free online convert pdf to X

Pod X podstaw mobi epub itd..... xD
cFany_Lisek28/09/2020 12:51

To jeszcze w google: free online convert pdf to XPod X podstaw mobi epub …To jeszcze w google: free online convert pdf to XPod X podstaw mobi epub itd..... xD


Myślisz ze podejdzie?
Z reguły pdfy słabo się konwertuja
Leabak28/09/2020 12:51

Myślisz ze podejdzie? Z reguły pdfy słabo się konwertujaczytam tak nie od dziś, czasami rozjadą się linijki, ale i tak da się czytać
Dla upartego można kupić książkę, ale to marnowanie kasy
Na FB jest tez grupka: ebooki wymiana, ta, też można złowić często dobre pozycje
W promocji, w tej samej cenie 13,90 jest eBook EPUB I MOBI + audiobook
chomikuj albo docer za free
Tzw gównoporadnik
cFany_Lisek28/09/2020 12:53

czytam tak nie od dziś, czasami rozjadą się linijki, ale i tak da się czy …czytam tak nie od dziś, czasami rozjadą się linijki, ale i tak da się czytać Dla upartego można kupić książkę, ale to marnowanie kasy :DNa FB jest tez grupka: ebooki wymiana, ta, też można złowić często dobre pozycje


Dzięki wielkie, działa aczkolwiek widzę ze amazon lepiej konwertuje
Dzieki za pomoc
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst