Niestety, ta okazja wygasła 2 minuty temu.
142°
Opublikowano 4 dni temu

Ebook Permakultura w ogrodzie, oraz kilka innych propozycji ogrodniczych ebooków

13,90zł25,46zł-45%
Awatar użytkownika tomsolo
Opublikowane przez
tomsolo
Dołączył w 2017
349
1 265

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej eBooki

Znajdź więcej okazji eBooki

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Zebrałem kilka ogrodniczych ebooków w promocyjnych cenach (w większości najlepszych w historii śledzenia).
Permakultura w ogrodzie 13,90 zł
Permakultura jest sednem tej książki. Dzięki układowi „miesiąc po miesiącu” będziecie mogli przez cały czas rozwijać projekt własnego ogrodu, w ogrodzie warzywnym zawsze jest bowiem coś do zrobienia, bez względu na porę roku. Zawarte w książce porady podpowiedzą wam, jak sprawić, aby gleba, w której uprawiamy rośliny, pozostała żyzna, a także jak uzyskać kompost, zrobić gno­jówkę, wysiać nasiona, przygotować sadzonki itd.
Permakultura i ogrodnictwo dzikie 13,90 zł
Najważniejsze jest stworzenie lub zachowanie w ogrodzie obiegu zamkniętego – dzięki temu
rozwiązaniu stanie się on samowystarczalnym organizmem. W klasycznej permakulturze obieg
zamknięty zapewniają różne elementy ogrodu, m.in. oczka wodne i stawy, spirale ogrodowe czy
tarasy. W ogrodnictwie dzikim jeszcze większy nacisk kładzie się na to, czego potrzebuje zarówno sam ogród, jak i jego mieszkańcy. Poszczególne rozwiązania dostosowuje się więc do konkretnego stanowiska, na którym powstaje ogród, i do własnych potrzeb, tworząc na przykład pagórki ziołowo-warzywne zamiast spiral ziołowych.
Zapytaj ogrodnika16,90 zł
W tej książce nie chcę udzielać prostych rad i odpowiedzi na pytanie, jak się pozbyć kłopotów z ogrodu. Uważam, że takich rad po prostu nie ma. Ale mimo to wciąż ich potrzebujemy i każdy z nas wiele by oddał za proste i skuteczne rozwiązania. Często pytacie o to, jak zwalczyć różne plagi. Powtarza się dwadzieścia, może trzydzieści kilka chorób, szkodników i różnych innych zjawisk oraz czynników uprzykrzających życie ogrodnikom. Postanowiłem więc, że napiszę taki poradnik, w którym zamieszczę informacje o tym, co doraźnie pomaga, ale i wyjaśnię, dlaczego nie wszystkie plagi nawiedzające ogródek to typowe czarne charaktery.
Apteka Pana Boga 14,90 zł
Autorka Maria Treben zajęła w historii miejsce jednej z najważniejszych pionierek ziołolecznictwa. W swoim głównym dziele Apteka Pana Boga szczegółowo opisała właściwości terapeutyczne 31 ziół leczniczych. Przedstawiła możliwości ich przyjmowania w postaci herbat, nalewek, świeżego soku, a także stosowania jako składników okładów leczniczych oraz dodatków do kąpieli.
Szczęśliwe rośliny15,90 zł
Ten poradnik to doskonała lektura dla wszystkich, którzy chcą jak najlepiej zadbać o swoje domowe rośliny. Znajdziesz tu wiele przydatnych informacji - od doboru oświetlenia i ziemi doniczkowej, przez podlewanie i karmienie, aż po rozwiązanie najpopularniejszych problemów oraz wskazówki dotyczące rozmnażania i powiększania zielonej rodziny.
W ogrodzie czarownicy 14,90 zł
Dzięki tej książce: poznasz i rozwiniesz duchowe podejście do żywych roślin; doświadczysz obcowania z energią roślin na różnych etapach ich cyklu życiowego; poczujesz radość i szacunek dla natury, związany z obserwowaniem kiełkowania roślin, ich wschodzeniem, wzrostem i wydawaniem owoców oraz nasion; zaplanujesz i zaprojektujesz swój święty ogród oraz wykorzystasz wskazówki i sztuczki dotyczące uprawy i zbiorów składników potrzebnych w warsztacie zielonej wiedźmy; przejmiesz kontrolę nad własną praktyką czarów i głębiej połączysz się z ziemią; poznasz przepisy na wykorzystanie ziół, kwiatów i grzybów w codziennej praktyce czarownicy, w kuchni oraz w leczeniu dolegliwości i chorób; stworzysz własną magiczną przestrzeń potrzebną do wzmocnienia praktyk duchowych.
Ebookpoint Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Włóczykij
    Ciekawa tematyka! Plusik ode mnie
    Awatar użytkownika GoRe
    Co na to Paszczak?