Ebook "Inna dusza" (seria Na F/Aktach) za 9,90 zł @ ebookpoint
134°Zakończono

Ebook "Inna dusza" (seria Na F/Aktach) za 9,90 zł @ ebookpoint

9,90zł25,01zł-60% Darmowa dostawa DarmowaEbookpoint Okazje
1
gru 21. 2017
Kolejne mocne uderzenie w ebookowych promocjach. Literatura non fiction wydana w ramach projektu "Na F/Aktach", zapoczątkowanego przez Tomasza. Sekielskiego. Serię Na F/Aktach tworzą fabuły skonstruowane na podstawie wstrząsających i bulwersujących opinię publiczną autentycznych zdarzeń kryminalnych.


Łukasz Orbitowski sięgnął do archiwum, do akt i wycinków z gazet. Podejmuje się fabularyzowanej retrospekcji tamtych wydarzeń. Opisuje Bydgoszcz lat 90-tych, młodzież - jej ówczesne problemy, dylematy, fascynacje. Opisuje także zbrodnie i mordercę.

Autor nie próbuje niczego wyjaśniać, usprawiedliwiać, po prostu przedstawia pewne zdarzenia, które miały miejsce w Bydgoszczy w latach 90-tych, z ich wszystkimi szczegółami, a także pewną dodaną od siebie w zgrabny sposób fikcją literacką. /fragment opinii/

Dożywocie – taki wyrok w 2001 otrzymał Jacek B. Miał wtedy 21 lat. Historia ta wstrząsnęła całą Polską i długo była na pierwszych stronach gazet. Bezsensowność popełnionych przez niego zbrodni do dziś budzi niedowierzanie i przerażenie.
Jak to się stało że chłopak z tzw. dobrego domu, wychowany w pełnej rodzinie, niesprawiający kłopotów wychowawczych okazał się zwyrodnialcem bez serca i sumienia. Czy ktoś popełnił błąd, zaniedbanie czy po prostu każdy z nas ma w sobie „inna duszę” która w większości z nas jest uśpiona i schowana ale czasami udaje jej się dojść do głosu. /fragment opinii/
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

1 Komentarz
bardzo polecam tą lekturę, rewelka na miarę Króla Twardocha
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst