Ebook "Drzewo migdałowe" Michelle Cohen Corasanti za 9,90 zł @ ebookpoint
124°Zakończono

Ebook "Drzewo migdałowe" Michelle Cohen Corasanti za 9,90 zł @ ebookpoint

9,90zł29,90zł-67% Darmowa dostawa DarmowaEbookpoint Okazje
0
gru 15. 2017
W ramach promocji "Codziennie inna książka za 9,90 zł" ebookpoint proponuje nam dziś książkę Michelle Cohen Corasanti "Drzewo migdałowe".

Napisana z rozmachem opowieść o rodzinie, miłości i przyjaźni, której tłem jest konflikt, od pół wieku wyniszczający krainę drzew migdałowych.

Młody Palestyńczyk – Ahmad – żyje ze świadomością, że nie jest w stanie wygrać z logiką okrutnej wojny. Dorasta w środowisku przesiąkniętym strachem przed utratą domu, pracy albo życia. Najgorsza jest jednak obawa o bliskich. Nie wiadomo, co przyniesie jutro. W dwunaste urodziny Ahmad staje twarzą w twarz z najgorszymi widmami. Siostra traci życie, ojciec z jego winy trafia do więzienia, izraelskie wojsko konfiskuje dom, a ukochany brat pała żądzą zemsty, która może go doprowadzić tylko do zguby. Ahmad musi się zaopiekować skrzywdzoną rodziną i odnaleźć lepszą przyszłość dla siebie. Obdarowany cudownym umysłem, zdolnym przełamać wszelkie matematyczne granice, chce dać nadzieję sobie, swoim bliskim i udręczonej ojczyźnie.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst