Niestety, ta okazja już wygasła
Ebook Do błyskawicy podobne. Cykl Terra Ignota. Tom 1
233° Zakończono

Ebook Do błyskawicy podobne. Cykl Terra Ignota. Tom 1

6,90zł39,50zł-83%Virtualo Okazje
6
233° Zakończono
Ebook Do błyskawicy podobne. Cykl Terra Ignota. Tom 1
wrz 24. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Debiutancka powieść Ady Palmer, Do błyskawicy podobne, otrzymała nominację do nagrody Hugo w roku 2017. Zapewniła też autorce nagrodę imienia Johna W. Campbella.

Jest rok 2454. Po długich staraniach ludzkość osiągnęła wreszcie złoty wiek. Zbudowano go po zakończeniu straszliwego konfliktu, który zmiótł z powierzchni Ziemi zarówno religię, jak i państwa narodowe. Władzą nad światem dzieli się siedem frakcji zwanych Pasiekami. Ich dominacja opiera się na ostrożnej cenzurze, analizie statystycznej o proroczych możliwościach oraz zapewniającej dobrobyt technologii. Ta utopia jest jednak krucha i ktoś jest zdeterminowany ją obalić. Mycroft Canner – skazany za swe zbrodnie i ceniony za wielkie zdolności – jest pozbawionym osobistej wolności narzędziem – a także powiernikiem – ludzi zaliczających się do najpotężniejszych na świecie. Gdy zleca mu się zbadanie sprawy dziwacznej kradzieży, wpada na trop spisku, który może zburzyć pokój i ład, od trzech stuleci utrzymywany przez Pasieki. Mycroft ma jednak własną, dużo groźniejszą tajemnicę. To coś zupełnie nieoczekiwanego, czego nie mogłyby przewidzieć żadne statystyczne analizy. Ową groźbą jest trzynastoletni chłopak imieniem Bridger. Jak bowiem świat, który wygnał Boga, zareaguje na pojawienie się dziecka, które czyni cuda?
Aktualizacje społecznościowe
Virtualo OkazjeVirtualo kody rabatowe
6 Komentarzy
Akurat miałem zapisaną do przeczytania, kupione.
Kupione, dzięki za wstawkę
Dzięki, kupione.

Ps z ciekawości, skąd ten link bo przechodząc przez stronę sklepu i wyszukiwanie po tytule cena 19.90 ?
U mnie 25,90
Niestety cena już "poprawiona" do 25,90
Vvvvv24/09/2020 14:41

Dzięki, kupione.Ps z ciekawości, skąd ten link bo przechodząc przez stronę …Dzięki, kupione.Ps z ciekawości, skąd ten link bo przechodząc przez stronę sklepu i wyszukiwanie po tytule cena 19.90 ?


W porównywarkach ebooków: ebooki.swiatczytnikow.pl/ebo…tml oraz upolujebooka.pl/ofe…tml linki kierowały do promocji. Niestety już po
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst