Niestety, ta okazja już wygasła
Ebook Co za ohyda! Po mrocznej stronie nauki
182° Zakończono

Ebook Co za ohyda! Po mrocznej stronie nauki

15,75zł35zł-55% Darmowa dostawa DarmowaWoblink Okazje
0
182° Zakończono
Ebook Co za ohyda! Po mrocznej stronie nauki
sie 25.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najlepsza cena w historii!
Ocena na lubimyczytać: 7.6/10

Przyprawiona czarnym humorem, prowokacyjna książka o tym, co odrażające. Autorka popularnego bloga „National Geographic” o nazwie „Gory Details” zaprasza nas w fascynującą podróż, podczas której skonfrontujemy się z najbardziej osobliwymi i najdzikszymi zjawiskami i eksperymentami.

Dla Eriki Engelhaupt nie ma tematów tabu. Ta uznana dziennikarka naukowa zuchwale mierzy się z tym, co obrzydliwe i chorobliwe, z tematami, których nie wypada poruszać w towarzystwie, a także z pozoru absurdalnymi odkryciami na temat naszych ciał i wszechświata. Zobaczymy najbardziej mordercze ssaki na Ziemi, a także biologa, który pozwalał się ukąsić wszelkim możliwym owadom, przyjrzymy się z bliska roztoczom żyjącym na naszych twarzach i poznamy najbardziej niechlujnych kochanków w królestwie zwierząt. Biologia, przyroda, kosmos i psychologia pokażą nam się od strony, od jakiej ich jeszcze nie znaliśmy.

Napisana z polotem, skrząca się humorem książka opatrzona wywiadami z najwybitniejszymi badaczami w poszczególnych dziedzinach przynosi odpowiedzi na wszelkie pytania, których nie mieliśmy odwagi zadać.
Aktualizacje społecznościowe
Woblink OkazjeWoblink kody
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst