Niestety, ta okazja już wygasła

EasyToys Kalendarz Adwentowy

lis 26. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:"Oceny" i unpackingi zachwalają ten zestaw - cena wyjściowa z kosmosu, ale sumarycznie ponoć warte dwa razy tyle. Wymienienie wszystkiego co w środku można uznać za spojler, więc ograniczę się do opisu że sklepu:
466808_1.jpg
24 erotyczne zabawki i akcesoria
Prezent idealny
W sam raz do zabaw i eksperymentowania
Wygodne w użyciu kody QR
Kolor: Fioletowy
Przygotuj się na najlepsze wrażenia! To czas, aby celebrować pasję i miłość, eksperymentować i stać się jednością ze swoimi pragnieniami, aby poczuć i doświadczyć wielu nowych i przełomowych doznań. Z tym Kalendarzem Adwentowym jako prezentem świątecznym i nie tylko, ponieważ może być zamówiony na każdą okazję, zapewnisz sobie maksymalną temperaturę w sypialni i poza nią, niezależnie od tego, czy jest to prezent dla Ciebie, czy dla Twojego partnera.

Kalendarz Adwentowy EasyToys Naughty & Nice 2021 jest już dostępny i zawiera niespodzianki, które zachwycą każdego. Mając nie mniej niż 24 prezenty do rozpakowania każdego dnia, zapewni niespodziankę, która będzie zaskakiwać za każdym razem.

Każdy produkt w Kalendarzu ma wielofunkcyjny design, dzięki czemu nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, zarówno solo, jak i w parze. To sprawia, że ten Kalendarz Adwentowy jest idealnym prezentem dla dorosłych z pasją odkrywania i eksperymentowania.

Kalendarz Adwentowy EasyToys dla dorosłych jest pełen ekscytujących zabawek i produktów pielęgnacyjnych, które podniosą temperaturę w Twojej sypialni i poza nią. Dzięki motywowi „Purple Starlight”, w którym przyjemność i akceptacja są najważniejsze, masz gwarancję roku pełnego bezprecedensowych atrakcji. Od Ciebie zależy, czy będzie to doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz.
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2022
2 Komentarze
Prześlij Komentarz