Niestety, ta okazja już wygasła
E-kino - 2 filmy w cenie 1-go
593° Zakończono

E-kino - 2 filmy w cenie 1-go

15zł30zł-50%
593° Zakończono
E-kino - 2 filmy w cenie 1-go
kwi 10. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ciekawa okazja dla miłośników e-kina.
Krakowskie kino Pod Baranami w czasach pandemii otworzyło e-kino i teraz z okazji 1 urodzin można obejrzeć 2 filmy w cenie jednego.
W dniu urodziny (12.04) kupujemy jeden film a następnego dnia dostajemy kupon na kolejny.

Kupując płaciłem kartą i dostęp do filmu był natychmiastowy ale widziałem że można kupić kodu płacąc przez Dot-pay , tylko nie wiem czy ten kod dostępu dostaje się natychmiast czy z opóźnieniem

Aktualna lista filmów do wypożyczenia
e-kinopodbaranami.pl/col…-z/
Aktualizacje społecznościowe
eter
"Zaglądajcie tu często, bo program się zmienia! Pamiętajcie, że niektóre filmy dostępne są tylko w określonym terminie - jednorazowo, przez krótki okres czasu - tak, jak to bywa w kinie "

Dodatkowo taki e-bilet można kupić na prezent:
"Jak to działa? E-bilet otwarty opłaca się przelewem i otrzymuje się go w wiadomości mailowej w formie atrakcyjnej wizualnie grafiki, zawierającej kod prezentowy do strony e-kinopodbaranami.pl.
Swój E-Bilet możesz spersonalizować - wybierz z dostępnych wzorów poniżej, lub wybierz dowolny tytuł z naszej biblioteki, umieścimy kadr na Twoim prezencie!
E-bilet otwarty jest ważny przez 6 miesięcy i nie jest imienny. Kod prezentowy jest aktywny na określoną ilość użyć, ustalaną indywidualnie. Wykorzystać go można na dowolny tytuł z biblioteki E-Kina Pod Baranami.
Skontaktuj się z nami! Prześlij wiadomością e-mail wybraną ilość użyć oraz datę, od której ma rozpocząć się 6-miesięczny okres ważności kodu. Dodatkowo, możesz wybrać film z naszej biblioteki, którego kadr umieścimy na voucherze, lub możemy wybrać go losowo.
Uwaga! Oferta E-Kina Pod Baranami dostępna jest wyłącznie na terenie Polski."
Najlepsze komentarze
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz