Niestety, ta okazja już wygasła
E-book Stephen King - Bastion najtaniej w historii
176° Zakończono

E-book Stephen King - Bastion najtaniej w historii

22,44zł Darmowa dostawa DarmowaŚwiat Książki Okazje
13
176° Zakończono
E-book Stephen King - Bastion najtaniej w historii
maj 11. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jedna z najlepszych/najlepsza książka w dorobku cenionego Stephena Kinga w najniższej cenie w historii według Ceneo. Śledziłem ją od jakiegoś czasu i postanowiłem, że zrobię sobie prezent na nadchodzące urodziny, gdy zejdzie poniżej 20 zł, więc prawie się udało. Nie jest to wprawdzie szalona obniżka na 4,99 lub 0 z chomika, lecz przy tym tytule takie kwoty raczej nie wchodzą w grę Wersja papierowa jest do kupienia w internetach za ok. 31 zł + wysyłka, co jednak odradzam, bo źle się czyta bardzo grube książki, a w tym przypadku mamy 1166 stron.

Jeżeli ktoś nie czytał i ma luźne 2 dyszki przeznaczone w tym miesiącu do wydania na kulturę, powinien być zadowolony. Kilka słów o tytule:

Przerażająca wizja świata po zagładzie biologicznej.

Najdłuższa i według powszechnych ocen najlepsza powieść w dorobku Stephena Kinga – apokaliptyczny thriller mistrza grozy.

Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę.
Zaczyna się niewinnie – od zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś umarł i nagle Ziemia staje się masowym grobem.

Nieliczni, którzy przetrwali, zagubieni w nowym postapokaliptycznym świecie, zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się wysłanników Dobra i Zła.
Każdy musi dokonać wyboru i podążyć własną ścieżką. W Ameryce podzielona ludzkość formułuje dwa obozy – wzorowaną na demokracji Wolną Strefę w Kolorado i brutalną dyktaturę w Las Vegas, rządzoną przez psychopatów i kryminalistów, w których epidemia obudziła wszystko, co najgorsze. Czy ci, którzy wierzą w miłość, dobroć i braterstwo, mają szansę w nieuniknionym starciu z ludźmi o najbardziej prymitywnych instynktach?

Konfrontacja między siłami Dobra i Zła staje się nieunikniona.
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
Polecam i faktycznie e-book to zbawienie przy księgach Kinga. Mam kilka fizycznych wydań, ale poza leżeniem na półce nie ma sensu ich wykorzystywać, bo jedyne co osiągnięcie to cieśnia nadgarstka
Książka jak na jego dzieło życia moim zdaniem aż tak dupy nie urywa. Czasami dłużyzny i ślimacze tempo sprawiają że trzeba się przedzierać przez rozdziały. Ale ogólnie warto.
Hmm dla mnie książka świetne. Aż chciałbym zapomnieć i znów przeczytać pierwszy raz :-). Kiedyś wrócę do Baltimore :-)
2307935-U2dlt.jpg
Co prawda, lata temu, ale można ją było zdobyć za dychę.
Vampyr11/05/2019 18:42

[Obrazek] Co prawda, lata temu, ale można ją było zdobyć za dychę.


Autor nie żyje +20zl..

Edit. Żyje. Pomyliłem
Edytowane przez: "Pa_Ku_Je" maj 11. 2019
Pa_Ku_Je11/05/2019 18:59

Autor nie żyje +20zl..


Ale King przecież żyje...
hans.gross11/05/2019 19:04

Ale King przecież żyje...


Omg.. poj*** mi sie. Sobota.. wieczor moze lepiej nie pisać komentarzy.
Pa_Ku_Je11/05/2019 19:08

Omg.. poj*** mi sie. Sobota.. wieczor moze lepiej nie pisać komentarzy.


Wiesz, taka wcześna sobota jeszcze
hans.gross11/05/2019 19:09

Wiesz, taka wcześna sobota jeszcze


Noo tak, ale jakos sie czlowiek pospiesz haha
Edytowane przez: "Pa_Ku_Je" maj 11. 2019
Bardzo dobra książka, jedna z ciekawszych. Po dobrym wstępie, dość długo się rozkręca ale daje radę. Też polecam czytanie na czytniku (wielkość czcionki wersji papierowej). W swojej bibliotece mam i tak wersję papierową
txszymanski11/05/2019 17:56

Polecam i faktycznie e-book to zbawienie przy księgach Kinga. Mam kilka …Polecam i faktycznie e-book to zbawienie przy księgach Kinga. Mam kilka fizycznych wydań, ale poza leżeniem na półce nie ma sensu ich wykorzystywać, bo jedyne co osiągnięcie to cieśnia nadgarstka


Lepiej samemu przeczytać.
jaseku11/05/2019 21:00

Lepiej samemu przeczytać.


E-book nie audiobook
Teraz coś ode mnie, to nie ogarniam tych cen e-booków. Sam się wkurzyłem, bo jakiś "męski organ rozrodczy" chce kroić tyle samo co za papier za wersję ele. Dowalają znaki wodne bo kopiowanie itp itd. Zacząłem kupować wersje papierowe to przynajmniej mogę oddać do biblioteki albo sprzedać. E-bookiem można sobie co najwyżej ... chciało by się powiedzieć tyłek podetrzeć, ale i nawet tego nie można zrobić. Z całą stanowczością mówimy NIE dla E książek w tekiej formie i z takimi uregulowaniami prawnymi.

Na wyprzedaży w Empiku z okazji dnia książki kupiłem wersje papierowe taniej o 50% niż wersja cyfrowa, która bez promki była o 20% większa niż papier - obłęd. Dobrze, że jest już sporo książek i lektur, które są dostępne za freeko choćby na wolne lektury i amazon cały kanon literatury anglojęzycznej.
Edytowane przez: "PonuryTomasz" maj 11. 2019
PonuryTomasz11/05/2019 21:16

E-book nie audiobook Teraz coś ode mnie, to nie ogarniam tych cen …E-book nie audiobook Teraz coś ode mnie, to nie ogarniam tych cen e-booków. Sam się wkurzyłem, bo jakiś "męski organ rozrodczy" chce kroić tyle samo co za papier za wersję ele. Dowalają znaki wodne bo kopiowanie itp itd. Zacząłem kupować wersje papierowe to przynajmniej mogę oddać do biblioteki albo sprzedać. E-bookiem można sobie co najwyżej ... chciało by się powiedzieć tyłek podetrzeć, ale i nawet tego nie można zrobić. Z całą stanowczością mówimy NIE dla E książek w tekiej formie i z takimi uregulowaniami prawnymi.Na wyprzedaży w Empiku z okazji dnia książki kupiłem wersje papierowe taniej o 50% niż wersja cyfrowa, która bez promki była o 20% większa niż papier - obłęd. Dobrze, że jest już sporo książek i lektur, które są dostępne za freeko choćby na wolne lektury i amazon cały kanon literatury anglojęzycznej.


Najlepsze jest to, że potem taką książkę kupioną w trakcie promocji możesz po przeczytaniu opchnąć na OLX z małą stratą finansową, albo nawet i z zyskiem. Ebooka się nie sprzeda.

A tak poza tym, gorąco polecam Bastion! Genialna książka.
Edytowane przez: "kaczuszka" maj 11. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst