Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
411°
Opublikowano 2 dni temu

DZIEŃ KINA POLSKIEGO – świętuj w kinie studyjnym

Stacjonarnie: Ogólnopolska
Awatar użytkownika Paulaa17
Opublikowane przez
Paulaa17
Dołączył w 2019
2
1

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dzień Kina Polskiego to coroczne wydarzenie, które odbywa się w kinach studyjnych co roku – 11 listopada podczas Święta Niepodległości.

Dzień Kina Polskiego to znaczące wydarzenie w kalendarzu kulturalnym kin studyjnych, które poświęcone jest promocji i upowszechnianiu polskiej kinematografii. To okazja do zaprezentowania zarówno najnowszych produkcji filmowych jak też przypomnienie klasyki!

Szczegółowy repertuar znajdziesz na stronie każdego kina.

W repertuarze kin tego dnia znajdą się m.in.:

„Dziewczyńskie historie”, „Figurant”, „Imago”, „Różyczka 2”, „Strzępy”, „Święto ognia”, „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „O psie, który jeździł koleją”, „Teściowie 2”, „Ultima Thule”, „Zielona granica”, „Lęk”, „Raport Pileckiego”, „Uwierz w Mikołaja”, „Kajtek Czarodziej”, „Zimna wojna”, „Polowanie”, „Na zawsze Melomani”, „W nich cała nadzieja”.


Lista kin biorących udział w wydarzeniu:

743352_1.jpg
743352_1.jpg
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika xxeross
  Mało tych kin studyjnych biorących udział w tej akcji.
  Np. w niektórych większych miastach jest nawet blisko 10 takich kin, a żadnego nie ma ma liście.
 2. Awatar użytkownika eter
  + za listę
 3. Awatar użytkownika blue700
  Kin jak na lekarstwo..
 4. Awatar użytkownika hannax2
  Dobra, ale na czym to polega, bo w sumie poza tym że grają większy repertuar, to tutaj promocji na ceny biletów nie ma.
  Awatar użytkownika wally_m82a1
  Też się zastanawiam
 5. Awatar użytkownika Poznaniak
  Rozczarowanie: kin mało (choć w Poznaniu akurat aż trzy), ale przede wszystkim żadnych promocji cenowych nie ma. Bilety kosztują tyle co w pozostałe dni. Na Święto Kina obniżyli ceny do bodajże 12 zł a tutaj nic...
 6. Awatar użytkownika TrzyPięćdziesiąt
  Plus za zamieszczenie informacji
  Minus za listę bo z jednej strony jest niepełna (kin biorących udział w akcji jest zapewne dużo więcej), a z drugiej strony np. wieluńska Syrena występuje na niej 2 razy.
  Mapa kin studyjnych tutaj: stowarzyszeniekinstudyjnych.pl/sie…in/ - warto sprawdzić w okolicznych kinach (również nie znajdujących się na tej niepełnej powyższej liście) czy są promocje. Np. widzę, że "Amok" w Gliwicach ma bilety po 11 zł tego dnia. Wieluńska "Syrena" po 15 zł. A bełchatowska "Kultura" (której na liście nie widzę) po 12 zł. Na liście nie ma też łódzkiego Charliego, choć wyraźnie przygotował okolicznościowy repertuar ale bez promocji cenowych.
  DOEDYTOWANE: I jeszcze jedno - niektóre kina grają ciągle "Chłopów" więc jak ktoś nie widział to ma okazję A poza tym widzę "W nich cała nadzieja" - polski film sci-fi!
  DOEDYTOWANE2: Widzę, że lista jest ze strony kin studyjnych, więc to gdzieś tam jest powstał z problem z kompletnością zestawienia (Edytowano)
Awatar użytkownika