Dzień Darmowej Dostawy - 5 grudnia 2017
400°

Dzień Darmowej Dostawy - 5 grudnia 2017

Darmowa dostawa DarmowaDzień Darmowej Dostawy Okazje
12
Obowiązuje do 05/12/2017lis 14.
5 grudnia, odbędzie się ósma edycja ogólnopolskiej akcji Dzień Darmowej Dostawy!
To znaczy, że mam trzy tygodnie na wyszukanie drobiazgów, które od dawna chcemy kupić, ale zniechęca nas do tego koszt dostawy;)

Obecnie w promocji zadeklarowało już udział prawie 600 sklepów i ich liczba zaczeła już szybko rosnąć, więc jest w czym wybierać.

Najlepsze komentarze

I do grudnia ceny podbiją i skoczą o te kilkanaście %... trochę zamoty będzie z wysyłką.Oby nie było dużych obsuw.

Współczuje kurierom w tym okresie
12 Komentarzy

I do grudnia ceny podbiją i skoczą o te kilkanaście %... trochę zamoty będzie z wysyłką.Oby nie było dużych obsuw.

Współczuje kurierom w tym okresie

Autor

PilotViper3 min

Współczuje kurierom w tym okresie


A ja znów czekam na zdjęcia paczkomatów, przed którymi leżą hałdy przesyłek

oczywiscie sklepy, ktore oferuja najnizsze ceny nie widnieja na liscie oferujacych darmowa dostawe.
Patrzac na ksiazki, nie ma np. aros, czytam i innych, wiec tam z dostawa wyjdzie jak tu z niby darmowa.
Edytowane przez: "stonkaziemniaczana" lis 14.

Autor

stonkaziemniaczana5 min

oczywiscie sklepy, ktore oferuja najnizsze ceny nie widnieja na liscie …oczywiscie sklepy, ktore oferuja najnizsze ceny nie widnieja na liscie oferujacych darmowa dostawe.Patrzac na ksiazki, nie ma np. aros, czytam i innych, wiec tam z dostawa wyjdzie jak tu z niby darmowa.


Zajrzyj jeszcze na listę sklepów tuż przed 5 grudnia. Być może do promocji dołączy któryś z sklepów mający niskie ceny. Obecnie darmową wysłkę zadeklarowało 600 sklepów w zeszłym roku w promocj wzieło udzial ponad 2400, więc na pewno dużo jeszcze dołaczy również do tej edcji.
Edytowane przez: "wordlord" lis 14.

wordlord13 min

A ja znów czekam na zdjęcia paczkomatów, przed którymi leżą hałdy przesy …A ja znów czekam na zdjęcia paczkomatów, przed którymi leżą hałdy przesyłekRok temu przed Świętami u mnie w miasteczku to była masakra. O 17 zazwyczaj inPost przysyłał sms, że wyjątkowo od 17 do 20:00 będzie czekał samochód z kurierem do odebrania paczki, bo paczkomat zapchany. A to wyglądało tak, że paczki lezały często na ziemi pod paczkomatem, a kurier stał obok i wydawał paczki jak z jakiegoś bazaru, paczki się walały po ziemi. Dobrze, że nic wartościowego nie zamawiałem np. telefonu, bo w sumie każdy mógł sobie podejść i podwinąć losową paczkę bo i tak dość ciemno tam było. Teraz zmienili ten mały paczkomat na sporo większy, i w dziurze 15k osób są 2 duże paczkomaty

wordlord24 min

Zajrzyj jeszcze na listę sklepów tuż przed 5 grudnia. Być może do promocji …Zajrzyj jeszcze na listę sklepów tuż przed 5 grudnia. Być może do promocji dołączy któryś z sklepów mający niskie ceny. Obecnie darmową wysłkę zadeklarowało 600 sklepów w zeszłym roku w promocj wzieło udzial ponad 2400, więc na pewno dużo jeszcze dołaczy również do tej edcji.


W poprzednich edycjach nie bylo dyskontow ksiazkowych i watpie, by byly w tym roku.
DDD oplaca sie jak ktos robi czesto zakupy w roznych sklepach.
Ja jak kupuje cos to praktycznie zawsze mam darmowa dostawe. Patrz sklep decathlon lub inne oferujace DD od 50 zl w dowolny dzien roku, kiedy chce - kupuje.

Zreszta i tak przy DDD wiele sklepow ma minimalna kwote zakupow - 20zl.
Edytowane przez: "stonkaziemniaczana" lis 14.

PilotViper1 g, 45 min

Współczuje kurierom w tym okresie


Allegro dla Inpost przygotowało już rozgrzewkę w postaci bonów na wysyłkę Paczkomatami

Heh a ja zapas z aptek zrobie bo teraz dostawa free od 199zł heh

E tam ja bym juz teraz zamowil swoje zakupy jedynie co mi potrzebne to -10% do sklepu emag 😁

SEO6 g, 19 min

Rok temu przed Świętami u mnie w miasteczku to była masakra. O 17 za …Rok temu przed Świętami u mnie w miasteczku to była masakra. O 17 zazwyczaj inPost przysyłał sms, że wyjątkowo od 17 do 20:00 będzie czekał samochód z kurierem do odebrania paczki, bo paczkomat zapchany. A to wyglądało tak, że paczki lezały często na ziemi pod paczkomatem, a kurier stał obok i wydawał paczki jak z jakiegoś bazaru, paczki się walały po ziemi. Dobrze, że nic wartościowego nie zamawiałem np. telefonu, bo w sumie każdy mógł sobie podejść i podwinąć losową paczkę bo i tak dość ciemno tam było. Teraz zmienili ten mały paczkomat na sporo większy, i w dziurze 15k osób są 2 duże paczkomatyU mnie wtedy pod paczkomatem stały 3 auta typu VW Caddy pełne paczek, a kolejka była jak za komuny po telewizory

OBI brak w spisie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst