84°
Zakończono
Dzień darmowego jedzenia (kod rabatowy 25zł) @ Pyszne.pl
Dzień darmowego jedzenia (kod rabatowy 25zł) @ Pyszne.pl

Dzień darmowego jedzenia (kod rabatowy 25zł) @ Pyszne.pl

admin
Dzięki serwisowi Pyszne.pl możemy zjeść DARMOWY posiłek (jeżeli nasze zamówienie zmieści się w 25zł), ponieważ serwis obchodzi Dzień Darmowego Jedzenia

W sobotę 31 stycznia pierwszych 10000 osób uzyska zniżkę w kwocie 25zł (nie ma minimalnej wartości zamówienia). Aby uzyskać zniżkę trzeba po godz.: 15:00 złożyć zamówienie z użyciem kodu: "DARMO" wpisanego przy finalizacji zamówienia. Po zatwiewierdzeniu zniżka naliczy się automatycznie.

Kupon ważny tylko 31 stycznia od godz.: 15:00 i do wyczerpania bezpłatnej puli kuponów. Ważne żeby wybrana restauracja obsługiwała płatności online, pozwoli nam to zrobić dopłatę jeżeli przekroczymy kwotę 25zł.

8 Komentarzy

Pepper

W sobote o 15.00 to padną serwery pewnie

Pepper

Na pewno padna przeciez to niezla promocja a najwazniejsze ze jadlo za darmoche

Nigdy więcej tego gówna. 45 minut próbowałem wpisywać kod zanim mi go przyjęło. Zapłaciłem i nic - kręci się tylko kółko. Dzwoniłem do miejsca zamówienia i nic im nie przyszło, a już mija 30 minut.

Autor admin

Podobno serwery padły, przed chwilą było info na Facebooku, że można znowu zamawiać

Na fejsie mieszają tych kretynów z błotem, bo to jest skandal. Podobno na PizzaPortal nie było problemów.

To prawda, na pizza portal skladalem dwa zamowienia i aplikacja nawet sie nie zajaknela.

Oferta do Zamkniecia - kody sie skonczyly

Autor admin

Niekoniecznie, zamówiłem na PizzaPortal i po 5 minutach siadły serwery, lokalne restauracje widniały jako zamknięte. Dopiero po interwencji telefonicznej zrealizowano zamówienie (po dwóch godzinach).

Jedno zlecenie mi przepadło, ale drugie złożone o 16:15, po długich bólach, zostało zatwierdzone i dostałem je o 18:00. Szkoda nerwów,
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst