Niestety, ta okazja już wygasła
Dziecięcy rowerek biegowy
80° Zakończono

Dziecięcy rowerek biegowy

135zł179zł-25%al.to Okazje
12
80° Zakończono
Dziecięcy rowerek biegowy
maj 31. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jake – trójkołowy, drewniany rowerek od Milly Mally, idealny dla

maluszków, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką jazdy na

rowerze.
Aktualizacje społecznościowe
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe
12 Komentarzy
Napiszę tylko bo ostatnio się dowiedziałem , że aby maksymalnie wykorzystać potencjał rowerka biegowego powinien on mieć kółka dmuchane, hamulec w kierownicy i podstawkę na nóżki.
Tomt3l31/05/2019 11:05

Napiszę tylko bo ostatnio się dowiedziałem , że aby maksymalnie wyk …Napiszę tylko bo ostatnio się dowiedziałem , że aby maksymalnie wykorzystać potencjał rowerka biegowego powinien on mieć kółka dmuchane, hamulec w kierownicy i podstawkę na nóżki.Zgadza się! Pompowane koła, hamulec w kierownicy i nóżka to rewelacja a oferują je rowerki Puky który zakupiłem ostatnio dla swojego syna i powiem szczerze nie ma opcji aby ktoś namówił mnie na zakup jakiegoś badziewia z drewna z piankowymi kołami i bez nóżki. Sprzęt bardzo fajny z niskimi oporami toczenia! Dodałem na tym portalu ofertę z rowerkiem Puky ale została zamrożona Polecam!
to ja jeszcze dodam od siebie, że tylko rowerek Puky zapewni... a nie ja nie z kryptoreklamy
Każdy rowerek będzie dobry, mój 2 latek śmigał na takim zielonym z biedronki za 100 zł i to był strzał w dziesiątkę. w wieku 3 lat jeździł na rowerku z bocznymi kołami a po roku już na 2 kółkach.
dziecko nie potrzebuje żadnej podkładki pod nogi bo nogi podciąga do góry, hamulec? przecież nogami się zatrzyma. a koła dmuchane w przypadku takiego rowerka też mogą się skończyć ciągłym łataniem dętki.
jeśli dziecko jest na tyle duże, że potrafi usiąść i się utrzymać na takim rowerku, to wystarczą dwa koła - szybciej załapie o co chodzi w jeździe na rowerze. Moje nauczyło się błyskawicznie, potem do tego samego rowerka dołączyłem pedały i poszło jak z płatka. Rowerek BMW ma taki patent, tani nie był, ale utrata wartości przy odsprzedaży była minimalna. bmwsklep.pl/Row…924
Jak biegowy, tylko dwukołowy. Ja kupiłem Puky ze względu na kształt ramy (łatwe wsiadanie, zsiadanie). Dziecko śmigało nie mając jeszcze 2 lat.
Tomt3l31/05/2019 11:05

Napiszę tylko bo ostatnio się dowiedziałem , że aby maksymalnie wyk …Napiszę tylko bo ostatnio się dowiedziałem , że aby maksymalnie wykorzystać potencjał rowerka biegowego powinien on mieć kółka dmuchane, hamulec w kierownicy i podstawkę na nóżki.


Może dla 2-2,5-latka. Półtoraroczniak ma mieć rowerek lekki, prosty i wąski. Najłatwiej się mądrzyć dopasowując punkt widzenia do punktu siedzenia. Mój młody przymierzał się ostatnio do takiego puky-ego i klops. Kiera za wysoko, nogi rozstawione w szpagat bo podstawka na nogi szeroka. Siodło nawet najniżej za wysoko hamulec nie do użycia dla malca a nóżka to jeno zbędny balast. To by było na tyle co do Twoich mądrości o wykorzystywaniu potencjału.
tomek.szubert31/05/2019 13:46

Może dla 2-2,5-latka. Półtoraroczniak ma mieć rowerek lekki, prosty i wąs …Może dla 2-2,5-latka. Półtoraroczniak ma mieć rowerek lekki, prosty i wąski. Najłatwiej się mądrzyć dopasowując punkt widzenia do punktu siedzenia. Mój młody przymierzał się ostatnio do takiego puky-ego i klops. Kiera za wysoko, nogi rozstawione w szpagat bo podstawka na nogi szeroka. Siodło nawet najniżej za wysoko hamulec nie do użycia dla malca a nóżka to jeno zbędny balast. To by było na tyle co do Twoich mądrości o wykorzystywaniu potencjału.Widocznie trafiłeś na zły rowerek skoro było w nim wszystko złe, bo zakładam, że z Twoim młodym wszystko w porządku. O żadnej marce nie pisałem. Chodziło o to że dzieciak szybciej ogarnie hamowanie i zjazd z długich wzniesień, niekoniecznie stromych (i tak może się tego nauczyć na dużym). Jazda z nogami na stopkach dużo bardziej uczy trzymania równowagi i skręcania niż odpychanie się nogami. No ale to tyle z moich mądrości co do potencjału. Pewnie że może nawet nie jeździć na biegowym a na 4 kółkach i też kiedyś wsiądzie na 2. Głowa do góry i miłego dnia. Nie musisz mnie od razu atakować.
Edytowane przez: "Tomt3l" maj 31. 2019
user31/05/2019 11:38

to ja jeszcze dodam od siebie, że tylko rowerek Puky zapewni... a nie ja …to ja jeszcze dodam od siebie, że tylko rowerek Puky zapewni... a nie ja nie z kryptoreklamy Każdy rowerek będzie dobry, mój 2 latek śmigał na takim zielonym z biedronki za 100 zł i to był strzał w dziesiątkę. w wieku 3 lat jeździł na rowerku z bocznymi kołami a po roku już na 2 kółkach.dziecko nie potrzebuje żadnej podkładki pod nogi bo nogi podciąga do góry, hamulec? przecież nogami się zatrzyma. a koła dmuchane w przypadku takiego rowerka też mogą się skończyć ciągłym łataniem dętki.Niczego kolego nie reklamuje przedstawiam fakty Mój młodzieniec też śmigał na rowerku małym bez nóżki na piankowych kołach i bez podstawki i niestety nie do końca potrafił go ogarnąć, a o nauce równowagi można zapomnieć. Po zmianie na ten na literkę P sytuacja się zmieniła śmiga jak miło choć mój "Bombelek" ma problemy neurologiczne. Dodatkowo uważam że nic nie amortyzuje lepiej niż pompowane koła a dla kręgosłupa to lepiej jeśli ktoś nie zawsze ma idealnie płaskie podwórko, ścieżki itp.
dla 2 latki? tez taki z hamulcem? czy najpierw 3 kołowy? Ktoś może podesłać jakiego modelu szukać?
Amstok31/05/2019 17:36

dla 2 latki? tez taki z hamulcem? czy najpierw 3 kołowy? Ktoś może po …dla 2 latki? tez taki z hamulcem? czy najpierw 3 kołowy? Ktoś może podesłać jakiego modelu szukać?


odpowiem dyplomatycznie. Nie trzykołowy
Tomt3l31/05/2019 17:59

odpowiem dyplomatycznie. Nie trzykołowyI tu się zgadzam w 100%
Kosmit31/05/2019 11:19

Zgadza się! Pompowane koła, hamulec w kierownicy i nóżka to rewelacja a ofe …Zgadza się! Pompowane koła, hamulec w kierownicy i nóżka to rewelacja a oferują je rowerki Puky który zakupiłem ostatnio dla swojego syna i powiem szczerze nie ma opcji aby ktoś namówił mnie na zakup jakiegoś badziewia z drewna z piankowymi kołami i bez nóżki. Sprzęt bardzo fajny z niskimi oporami toczenia! Dodałem na tym portalu ofertę z rowerkiem Puky ale została zamrożona Polecam!


A ogolnie to jest nie zdrowy psuje biodra
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst