Niestety, ta okazja już wygasła
Dziecięce okulary przeciwsłoneczne Solaris Polarized PFGT01 PP


+ futerał/etui GRATIS
39° Zakończono

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne Solaris Polarized PFGT01 PP + futerał/etui GRATIS

20zł79zł-75%Vision Express Okazje
12
39° Zakończono
Dziecięce okulary przeciwsłoneczne Solaris Polarized PFGT01 PP + futerał/etui GRATIS
kwi 28. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

SOLARIS to marka oferująca różnorodne wzory okularów. W ofercie posiada zarówno eleganckie modele o klasycznych kolorach i kształtach, jak również wzory bardziej swobodne czy nawet sportowe. Dzięki temu klienci z łatwością dopasują okulary do swoich potrzeb. Wszystkie produkty łączy jedno – wysoka jakość wykonania.

Model PFGT01 to modne okulary przeciwsłoneczne. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem cieszącym się dużym komfortem noszenia. Cechą charakterystyczną okularów jest ich kształt - okrągły. Soczewki zabarwione na kolor szary zapewniają widzenie otoczenia bez żadnych zakłóceń. Umożliwiają doskonałą percepcję barw obserwowanych przedmiotów. Gwarantują wierne odtwarzanie odcieni natury i chronią przed olśnieniem. Doskonale chroniąca powłoka polaryzacyjna zapewnia maksymalny komfort widzenia poprzez eliminację odblasków. Soczewki te doskonale sprawdzają się w każdych warunkach zewnętrznych, przy różnej intensywności światła i podczas różnych aktywności. Unikatowe wzory i bogata oferta sprawiają, że okulary SOLARIS są ciekawym dodatkiem do wielu stylizacji.

DANE TECHNICZNE
Materiał: Włókno węglowe
Kolor Oprawy: różowy
Kształt: Okrągły
Kolor soczewki: szary
Polaryzacja: Tak
Lustrzanka: Nie
Filtr UV: Cat. 3
Barwienie gradalne: Nie
Antyrefleks: Nie
Elastyczny zawias: Nie

Do każdego zakupu okularów przeciwsłonecznych otrzymasz futerał gratis!
Przesyłka do salonu 0zl.
Link do innego modelu w cenie 20zl
sklep.visionexpress.pl/pro…-cw
sklep.visionexpress.pl/produkt/solaris-polarized-pfgk03-pp
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Do prowadzenia auta dla dziecka w sam raz
Chwilowo brak
Nie dla każdego. Mnie przy okularach polaryzacyjny bolały oczy i głowa. Nie są one obojętne dla oczu jak zwykłe okulary przeciwsłoneczne. Ja bym dziecku nie kupił.
dru8d19 min

Nie dla każdego. Mnie przy okularach polaryzacyjny bolały oczy i głowa. Ni …Nie dla każdego. Mnie przy okularach polaryzacyjny bolały oczy i głowa. Nie są one obojętne dla oczu jak zwykłe okulary przeciwsłoneczne. Ja bym dziecku nie kupił.


A ja się zastanawiałam dlaczego ostatnio mnie oczy bolą. Chyba już wiem. Dzięki.
Nathan_Drake38 min

Do prowadzenia auta dla dziecka w sam raz


Polaryzacja nie jest przydatna tylko do prowadzenia auta. To powłoka, która niweluje odblaski słońca od mokrych nawierzchni, czyli sprawdza się znakomicie nad morzem, jeziorem.
... i dobra polaryzacja świetnie poprawia kontrast widzenia, właśnie dzięki blokadzie części odbitych promieni słonecznych.
Edytowane przez: "HappyGrzes" kwi 28. 2019
dru8d28/04/2019 14:07

Nie dla każdego. Mnie przy okularach polaryzacyjny bolały oczy i głowa. Ni …Nie dla każdego. Mnie przy okularach polaryzacyjny bolały oczy i głowa. Nie są one obojętne dla oczu jak zwykłe okulary przeciwsłoneczne. Ja bym dziecku nie kupił.


Oczy bolą od okularów które nie posiadają filtrów UV i zamiast materiału optycznego mają barwiony kawałek plastiku, polaryzacja nie ma tutaj znaczenia...
Krzysztof_C28/04/2019 14:46

Oczy bolą od okularów które nie posiadają filtrów UV i zamiast materiału op …Oczy bolą od okularów które nie posiadają filtrów UV i zamiast materiału optycznego mają barwiony kawałek plastiku, polaryzacja nie ma tutaj znaczenia...


Nie do końca. Ja mam okulary polaryzacyjne Solano z filtrem UV 400 kat 3 kupione u optyka. Problem, o którym wspominam to raczej kwestia osobnicza, co nie znaczy, że od kiepskich okularów też nie można mieć różnych problemów.
Edytowane przez: "dru8d" kwi 28. 2019
Koniec zamykam...
dru8d28/04/2019 14:52

Nie do końca. Ja mam okulary polaryzacyjne Solano z filtrem UV 400 kat 3 …Nie do końca. Ja mam okulary polaryzacyjne Solano z filtrem UV 400 kat 3 kupione u optyka. Problem, o którym wspominam to raczej kwestia osobnicza, co nie znaczy, że od kiepskich okularów też nie można mieć różnych problemów.


To już chyba jakieś czary.
Polaryzacja to nic innego, jak przepuszczanie światła o oscylacjach fali w jednej płaszczyźnie. Normalnie do oka wpada światło nieuporządkowane, a szkła polaryzacyjne wycinają i porządkują ten "bajzel" i teoretycznie wpadają tylko fale o oscylacjach w jednej płaszczyźnie.
Nie ma takich czarów, żeby oczy i głowa bolały od światła spolaryzowanego, a nie bolały od niespolaryzowanego. Ba, wręcz przeciwnie, w przypadku słońca i przedmiotów obijających światło (szyby w domach, samochodach, woda itp), to właśnie polaryzacja łagodzi bóle głowy, bo redukuje refleksy, poświaty itp.
Bardziej bym podejrzewał barwę soczewek, materiał z którego są wykonane, ale nie samą polaryzację.
Edytowane przez: "R_ade_K" kwi 28. 2019
R_ade_K28/04/2019 15:20

To już chyba jakieś czary.Polaryzacja to nic innego, jak przepuszczanie ś …To już chyba jakieś czary.Polaryzacja to nic innego, jak przepuszczanie światła o oscylacjach fali w jednej płaszczyźnie. Normalnie do oka wpada światło nieuporządkowane, a szkła polaryzacyjne wycinają i porządkują ten "bajzel" i teoretycznie wpadają tylko fale o oscylacjach w jednej płaszczyźnie. Nie ma takich czarów, żeby oczy i głowa bolały od światła spolaryzowanego, a nie bolały od niespolaryzowanego. Ba, wręcz przeciwnie, w przypadku słońca i przedmiotów obijających światło (szyby w domach, samochodach, woda itp), to właśnie polaryzacja łagodzi bóle głowy, bo redukuje refleksy, poświaty itp.Bardziej bym podejrzewał barwę soczewek, materiał z którego są wykonane, ale nie samą polaryzację.


Teoria teorią, ale ja napisałem jak jest u mnie. Możliwe, że to wina budowy samych soczewek w okularach. Ja innych nie używałem, więc nie mam porównania.
dru8d35 min

Teoria teorią, ale ja napisałem jak jest u mnie. Możliwe, że to wina bud …Teoria teorią, ale ja napisałem jak jest u mnie. Możliwe, że to wina budowy samych soczewek w okularach. Ja innych nie używałem, więc nie mam porównania.


zgadzam się bo mam identycznie, i nie chodzi o okulary za 20zł. Mnie też oczy bolą przy polaryzowanych okularach testowałem na różnych modelach i zawsze tak samo, to nie czary mary. Po prostu masz przed samymi oczami mikro-żaluzje które męczą twój wzrok i tyle.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst