Niestety, ta okazja już wygasła
Dzbanek filtrujący wodę AQUAPHOR ONYX 4,2L z filtrem Mg, Stokrotka Wolsztyn
565° Zakończono

Dzbanek filtrujący wodę AQUAPHOR ONYX 4,2L z filtrem Mg, Stokrotka Wolsztyn

17,99zł59,99zł-70%Stokrotka Okazje
11
wrz 27.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jeden z ładniejszych dzbanków na rynku i w dodatku o największej dostępnej pojemności 4.2l. Wykonany z Tritanu -wygląda jak szkło, ale się nie potłucze, w dodatku zdrowy materiał bez szkodliwych Bizfenoli. Biorąc pod uwagę, że filtr magnezowy stoi po 10-14zł, dzbanek wychodzi za śmieszne pieniądze

189755-kAb43.jpg
189755-RkEOr.jpg

Według etykiety wyprzedaż trwa od 12.09, warto zajrzeć do innych Stokrotek
Link do Reklamy dzbanka
Więcej Informacji na stronie Producenta
Aktualizacje społecznościowe
Stokrotka OkazjeStokrotka gazetka

Grupy

11 Komentarzy
Widzę, że ponownie w Stokrotce promka, plus
jeśli mnie pamięć nie myli to Tritan jest szkodliwy. Tutaj istotne jest "wygląda jak szkło" - to wciąż plastik. Podobno jeszcze gorszy niż plastik tworzony w "starej generacji". Szkło lub szkło borokrzemowe są dużo lepsze.
Edytowane przez: "dzikiKocur" wrz 28.
niestety. stara sztuczka. zmiana literki. zmiana sposobu mieszania. zmiana normy itp. i nagle mamy nowy produkt. bez wad. ale to pułapka. oj tak moze być
"Wykonany z Tritanu" - no to biere cały zapas;)
A wkładów filtrujących nie było w promocji?
Ja kupiłem jakiś czas temu szklany dzbanek Dafi. Teraz się zastanawiam czy to miało sens skoro filtr i tak siedzi w plastikowym pojemniku który jest zanurzony w wodzie...hmmm.
Edytowane przez: "Irassss" wrz 28.
Plus. Szkoda, że u mnie nie ma stokrotki...
A filtr normalnej wielkości, czy jakiś zupełnie innej ? Bo ostatnio kupiłam dzbanek a w nim filtr XXL
Peperki to jaki najlepiej dzbanek żeby pasowały wszystkie filtry?
Irassss28/09/2019 10:07

Ja kupiłem jakiś czas temu szklany dzbanek Dafi. Teraz się zastanawiam czy …Ja kupiłem jakiś czas temu szklany dzbanek Dafi. Teraz się zastanawiam czy to miało sens skoro filtr i tak siedzi w plastikowym pojemniku który jest zanurzony w wodzie...hmmm.jestem w podobnej sytuacji. Ogólnie plastiku jest mniej, więc zawsze do przodu. Jednak gdy rozmontowałem dzbanek, to dostrzegłem iż plastikowa część pasuje do otworku na wodę.....możesz wyciągnąć ten plastikowy lejek i włożyć w otwór. Wygląda dziwnie ale działa wtedy z plastikiem masz jeszcze mniej kontaktu. A gdyby mieć szklany uchwyt na filtr...to już pełen luksus. no, ale teraz mamy to.
Edytowane przez: "dzikiKocur" wrz 28.
dzikiKocur28/09/2019 11:09

jestem w podobnej sytuacji. Ogólnie plastiku jest mniej, więc zawsze do p …jestem w podobnej sytuacji. Ogólnie plastiku jest mniej, więc zawsze do przodu. Jednak gdy rozmontowałem dzbanek, to dostrzegłem iż plastikowa część pasuje do otworku na wodę.....możesz wyciągnąć ten plastikowy lejek i włożyć w otwór. Wygląda dziwnie ale działa wtedy z plastikiem masz jeszcze mniej kontaktu. A gdyby mieć szklany uchwyt na filtr...to już pełen luksus. no, ale teraz mamy to.


O widzisz, dzięki za radę, zawsze to coś
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst