Niestety, ta okazja już wygasła
dzbanek filtrujący 2,5l.  by Auchan
399° Zakończono

dzbanek filtrujący 2,5l. by Auchan

8zł14,99zł-47%Auchan Okazje
29
399° Zakończono
dzbanek filtrujący 2,5l. by Auchan
gru 28. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena za dzbanek o poj. 2,5l (1,1l+1,4l) w komplecie z filtrem 1 szt., zapakowany w środku.
"Produkcja własna" Auchan (nie DAFI Luna, nie AQUAPHOR Jasper).
Filtr starszego typu: czyli "okrągły" (zapewne pasują wszystkie równoważne od Dafi, Brita)

Zdjęcia z Auchan, Al.Krakowska. Chyba lokalna akcja. Zdjęcie z dzisiaj.
W koszu jeszcze ponad 10szt.

128201-uU2XH.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
29 Komentarzy
Promocja nie tak dobra jak ostatni DAFI z 2 filtrami i bidonem za 20 PLN ale też spoko biorąc pod uwagę że najtańsze filtry kosztują 5-9 PLN. Plus.
aha... zapomniałem dopisać ... sam filtr (1 szt. by Auchan), w tym sklepie, dwie półki dalej ... niecałe 11 PLNów
Rafa_Kolarkowa28/12/2018 15:01

aha... zapomniałem dopisać ... sam filtr (1 szt. by Auchan), w tym s …aha... zapomniałem dopisać ... sam filtr (1 szt. by Auchan), w tym sklepie, dwie półki dalej ... niecałe 11 PLNów


cena z kosmosu jak na filtr no-name
taras.xvx3 min

cena z kosmosu jak na filtr no-name


Trudno mi z tym dyskutować - taką wystawili. Obok oczywiście i firmowe' Brity za niecałe 20PLN /szt.
Rafa_Kolarkowa28/12/2018 15:01

aha... zapomniałem dopisać ... sam filtr (1 szt. by Auchan), w tym s …aha... zapomniałem dopisać ... sam filtr (1 szt. by Auchan), w tym sklepie, dwie półki dalej ... niecałe 11 PLNów


Filtry to tylko Aquaphor lub Brita,
żadnych no name ani Dafi
Leżą mi już dwa takie "czajniki" i raczej pójdę w stronę filtru 10" FCCA-STO pod zlew, na zimną wodę, bo to mało wygodne czekanie aż przekapie woda.
Edytowane przez: "Irokez_" gru 28. 2018
Jukar1 g, 32 min

Filtry to tylko Aquaphor lub Brita,żadnych no name ani DafiBo...?
Irokez_28/12/2018 15:44

Leżą mi już dwa takie "czajniki" i raczej pójdę w stronę filtru 10" FCCA- …Leżą mi już dwa takie "czajniki" i raczej pójdę w stronę filtru 10" FCCA-STO pod zlew, na zimną wodę, bo to mało wygodne czekanie aż przekapie woda.


Możesz coś więcej o tym filtrze powiedzieć, też denerwuje mnie czekanie i rozglądam się za takim '' stałym''
Wizjoner28/12/2018 19:03

Możesz coś więcej o tym filtrze powiedzieć, też denerwuje mnie czekanie i …Możesz coś więcej o tym filtrze powiedzieć, też denerwuje mnie czekanie i rozglądam się za takim '' stałym''hmm.. zwykły wkład filtrujący mechaniczno-węglowy.
sklep-aquafilter.pl/p53…tml
Bierzesz do tego korpus narurowy 10 cali i tyle. U rodziców to od kilku dobrych lat działa. Woda lekko syfiasta, często czuć chlorem i zażelaziona. Często tak było, że nie dało się herbaty zrobić czy ziemniaki ugotować. Filtr daje rady.
Chcesz lepiej filtrować to można i zbudować stację z większej ilości elementów o ile masz miejsce. Nam wystarczyło to.
Jak nie masz tyle dostępnej wysokości, to możesz kupić obudowę 5 cali i sam wkład węglowy jak masz wcześniej gdzieś filtr mechaniczny, albo złożyć z dwóch komplet.
Irokez_28/12/2018 19:15

hmm.. zwykły wkład filtrujący me …hmm.. zwykły wkład filtrujący mechaniczno-węglowy.https://www.sklep-aquafilter.pl/p53,fcca-sto-dwustopniowy-wklad-weglowo-mechaniczny.htmlBierzesz do tego korpus narurowy 10 cali i tyle. U rodziców to od kilku dobrych lat działa. Woda lekko syfiasta, często czuć chlorem i zażelaziona. Często tak było, że nie dało się herbaty zrobić czy ziemniaki ugotować. Filtr daje rady.Chcesz lepiej filtrować to można i zbudować stację z większej ilości elementów o ile masz miejsce. Nam wystarczyło to.Jak nie masz tyle dostępnej wysokości, to możesz kupić obudowę 5 cali i sam wkład węglowy jak masz wcześniej gdzieś filtr mechaniczny, albo złożyć z dwóch komplet.


Ale ten to ci wody chyba nie zmiekczy..
ArkadiuszRucki28/12/2018 19:51

Ale ten to ci wody chyba nie zmiekczy..A ten za 8 złotych z promki czy nawet Brita zmiękczy?
Masz miejsce, to dołóż kolejną obudowę 10 cali i proszę:
sklep-aquafilter.pl/k31…tml

Pochodź choćby po tym sklepie i będziesz miał wgląd co można sobie poskładać..
Irokez_28/12/2018 20:01

A ten za 8 złotych z promki czy nawet Brita zmiękczy?Masz miejsce, to d …A ten za 8 złotych z promki czy nawet Brita zmiękczy?Masz miejsce, to dołóż kolejną obudowę 10 cali i proszę:https://www.sklep-aquafilter.pl/k31,wklady-do-filtrow-wody-zmiekczajace.htmlPochodź choćby po tym sklepie i będziesz miał wgląd co można sobie poskładać..


Zmiekczy.. bo maja warstwe żywicy jonowymiennej. Ja mogę wode pić z kranu nie rusza mnie. Ale do herbaty czy ekspresu muszę mieć odpowiednio zmieckzoną i tylko po to filtruje.
Edytowane przez: "ArkadiuszRucki" gru 28. 2018
ArkadiuszRucki28/12/2018 20:08

Zmiekczy.. bo maja warstwe żywicy jonowymiennej. Ja mogę wode pić z kranu n …Zmiekczy.. bo maja warstwe żywicy jonowymiennej. Ja mogę wode pić z kranu nie rusza mnie. Ale do herbaty czy ekspresu muszę mieć odpowiednio zmieckzoną i tylko po to filtruje.Wybacz, ale nic o tym nie mogę znaleźć:
brita.pl/fil…lus
Polecam, dzbanek bardzo fajny, filtr tez spoko. dodatkowo można dokupić filtr wyłapujący kamień
Irokez_28/12/2018 20:19

Wybacz, ale nic o tym nie mogę …Wybacz, ale nic o tym nie mogę znaleźć:https://www.brita.pl/filtry-i-wklady/maxtra-plus"..skutecznie i z łatwością redukuje kamień" aczkolwiek ja nie uzywam brity bo taniej sa wkłady z taka sama zywica..
A ten filtr od Auchan to jest identyczny jak ten w Aquaphorze z tego co widze na obrazku, pewnie auchan sprzedaje je pod marka wlasna, Ja mam identyczny dzbanek kupiony właśnie w zestawie Aquaphor.
Edytowane przez: "ArkadiuszRucki" gru 28. 2018
ArkadiuszRucki28/12/2018 20:27

"..skutecznie i z łatwością redukuje kamień" aczkolwiek ja nie uzywam bri …"..skutecznie i z łatwością redukuje kamień" aczkolwiek ja nie uzywam brity bo taniej sa wkłady z taka sama zywica..Czyli nie ma złoża jonowymiennego bo o tym nie pisze ani nic o zmiękczaniu wody, które to właśnie ma wpływ na to.
Co do tańszych wkładów racja, na przykład taki trójstopniowy ze zmiękczaniem:
sklep-aquafilter.pl/p12…tml
Ciekawe na ile skuteczne a na ile to efekt placebo
Irokez_28/12/2018 20:39

Czyli nie ma złoża jonowymiennego bo o tym nie pisze ani nic o zmiękczaniu …Czyli nie ma złoża jonowymiennego bo o tym nie pisze ani nic o zmiękczaniu wody, które to właśnie ma wpływ na to.Co do tańszych wkładów racja, na przykład taki trójstopniowy ze zmiękczaniem:https://www.sklep-aquafilter.pl/p123,fccbkdf2-wklad-weglowo-zmiekczajacy-z-kdf-do-filtrow-10-cali.html


Po co zabierasz głos jak nie masz zielonego pojęcia o zmiękczaniu? Próbujesz jakieś wynalazki nie wiedząc jakie kto ma zużycie wody, przepływ oraz twardość.
seth.evlfie28/12/2018 21:42

Po co zabierasz głos jak nie masz zielonego pojęcia o zmiękczaniu? Pr …Po co zabierasz głos jak nie masz zielonego pojęcia o zmiękczaniu? Próbujesz jakieś wynalazki nie wiedząc jakie kto ma zużycie wody, przepływ oraz twardość.Chętnie posłucham, specem nie jestem, wiedzy trochę w netu.

wkład Britta kontra wkład zmiękczający do obudowy 10 cali.
Chodzi tylko o "..skutecznie i z łatwością redukuje kamień" a nie zmniejszenie twardości do dokładnie 7.2 stopni niemieckich dla wody którą nalewam akurat do czajniczka na herbatę lub do żelazka.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst