Dzbanek dafi astra z dwoma filtrami w carrefour markecie
288°Zakończono

Dzbanek dafi astra z dwoma filtrami w carrefour markecie

5
Lokalniepaź 22. 2017
Dzisiaj wybralem sie rano do sklepu po bułki, ale po przekroczeniu progu sklepu poczulem zapach świeżo krojonej cebuli, zaczalem wiec szukac... I znalazlem dzbanek do fitrowania wody dafi astra za 15 cebulionow. Byłem 13.12.2017 i dzbanki jeszcze były dostępne, chyba dużo ich naprodukowali ;P
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka

Grupy

5 Komentarzy
Po 3 pseudobułki do kerfa. Okeeeej
Testujepaź 22. 2017

Po 3 pseudobułki do kerfa. Okeeeej

No i co z tego? Po pierwsze, może mieć najbliżej właśnie tam, po drugie, często się mówi "po bułki", a w domyśle kupuje się jeszcze inne rzeczy. Po trzecie, wcale nie muszą być bułki pseudo, a choćby z tego powodu, że koło mnie jest świetna piekarnia i wiem, że do Carrefoura też pieczywo dostarczają. A po czwarte, to tak naprawdę [wyedytowano] do tego, gdzie ktoś kupuje bułki czy cokolwiek innego.

lunarethpaź 22. 2017

Mamy niedziele wiec niestety pseudobulki sa dzisiaj koniecznoscia xPJak mi …Mamy niedziele wiec niestety pseudobulki sa dzisiaj koniecznoscia xPJak mi znajdziesz piekarnie ktora sprzedaje świeże bulki w niedzielę i to jeszcze blisko miejsca zamieszkania to cie ozloce.

Racja. Zapomniałem, że dzisiaj niedziela. Ta piekarnia koło mnie też dzisiaj zamknięta, a pracę wznawia koło północy dopiero.
Edytowane przez Moderatora: "nie przeklinamy" paź 22. 2017
Mamy niedziele wiec niestety pseudobulki sa dzisiaj koniecznoscia xP lepsze bulki z produkowane przy pomocy technologi "kosmicznej" niz zadne.
Jak mi znajdziesz piekarnie ktora sprzedaje świeże bulki w niedzielę i to jeszcze blisko miejsca zamieszkania to cie ozloce.
Edytowane przez: "lunareth" paź 22. 2017
lunarethpaź 22. 2017

Mamy niedziele wiec niestety pseudobulki sa dzisiaj koniecznoscia xP …Mamy niedziele wiec niestety pseudobulki sa dzisiaj koniecznoscia xP lepsze bulki z produkowane przy pomocy technologi "kosmicznej" niz zadne.Jak mi znajdziesz piekarnie ktora sprzedaje świeże bulki w niedzielę i to jeszcze blisko miejsca zamieszkania to cie ozloce.

Jak mnie ozlocisz to moge Ci zalozyc piekiernie kolo domu.
Plus za opis
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od lunareth. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst