Niestety, ta okazja już wygasła
Dzbanek Aquaphor Provence + filtr | Wrocław Auchan Bielany
147° Zakończono

Dzbanek Aquaphor Provence + filtr | Wrocław Auchan Bielany

39,99zł59,99zł-33%Auchan Okazje
19
147° Zakończono
Dzbanek Aquaphor Provence + filtr | Wrocław Auchan Bielany
gru 4. 2020Dostępność Dolnośląskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobry i duży dzbanek Aquaphor Provence 4,2l w kolorze białym i czarnym w dobrej cenie.

AQUAPHOR Provence to duży i pojemny dzbanek dla całej rodziny. Pojemność dzbanka to aż 4,2 litry. Nowoczesny kształt i pojemny zbiornik pozwalają na jednorazowe oczyszczanie dużej ilości wody przeznaczonej do spożycia. Poręczny uchwyt i bardzo duża pojemność to podstawowe wyróżniki dzbanka, który dzięki swojej elegancji doskonale wpasowuje się w wystrój każdej
kuchni. Biały lub czarny kolor dodatkowo wydobywa niepowtarzalny styl i klasę produktu.

Filtr wykonany jest z Eastman Tritan - odpornego na uderzenia materiału spożywczego, który wygląda jak szkło i jest trwały jak stal.

Dłuższa żywotność 350L

Dodatkowe materiały filtracyjne w połączeniu z filtrem wstępnym na górze wkładu zapewniają A5 dłuższą żywotność w mętnej wodzie. Nasadka jest filtrem wstępnym do rdzy, mułu i piasku, który zapobiega zatykaniu się głównego bloku sorpcyjnego.

Bardzo drobny aktywowany węgiel, żywica jonowymienna i Aqualen usuwają chlor, związki organiczne, pestycydy, fenole, metale ciężkie i inne szkodliwe substancje. AQUALEN to opatentowany sorbent z włókien jonowymiennych, który nieodwracalnie wiąże wszystkie metale ciężkie, w tym ołów, miedź, rtęć, kadm, arsen.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
19 Komentarzy
Prześlij Komentarz