Niestety, ta okazja wygasła 51 sekund temu.
174° Zakończono
25
Opublikowano 5 października 2022

Dyson V8 EXTRA - możliwe za 1430 zł

1.499zł1.749zł-14%
Darmowa dostawa · Media Markt Okazje
Avatar
Opublikowane przez TroYaNjr
Dołączył w 2020
4
43

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najniższa w historii cena za całkiem niezłą wersję kultowego odkurzacza DYSON model V8

Zestaw EXTRA to coś pomiędzy Motorhead a Absolute

Przy użyciu kuponu na 40 zł za rejestrację w Kubie MediaMarkt oraz cashback ZEN 2 % można go kupić za 1430 zł!
Media Markt Więcej szczegółów na Media Markt
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

25 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Szukam odkurzacza do mieszkania ok 50 metrów, dużo dywanów, bałem się że te tańsze modele mogą nie dać rady (Wszędzie czytam opinie że takie pionowe odkurzacze to tylko do paneli się nadają), czy ktoś ma ten i poleca?
  Avatar
  Moc bardziej potrzebna jest do paneli, terakoty, płytek niż do dywanów, na dywanie elektroszczotka ładnie przysysa się i zbiera wszystko. Na płaskim nie ma takiej szczelności i potrzeba mocy aby wciągać np. grubszy piasek.
 2. Avatar
  W media expert jest V8 motorhead którego brać ?
  Avatar
  Autor
  V8 extra ma więcej końcówek (Edytowano)
 3. Avatar
  Zastanawiam się ten czy Elektrolux Q9 - Elektrolux jest niżej - środek ciężkości przesunięty trochę na szczotkę przez co wydaje się lżejszy. Jakie zalety ma umieszczenie silnika w rękojeści ?
  Avatar
  Jest lżejszy na ręce i stoi sam z siebie. Ale po moduł musisz się schylać, pod kanapę czy pod łożko nie wjedziesz, bo blokuje. Mniej końcówek, mniejsza moc. (Edytowano)
 4. Avatar
  A czy mógłby ktoś polecić odkurzacz do mieszkania 50m2. Brak dywanów, są jedynie panele. Jedyne na czym mi zależy, żeby zbierał dobrze kocią sierść z kanapy. Nie zależy mi na odkurzaczu pionowym. Kwotowo tak do 1200 zł.
 5. Avatar
  Odradzam V8, to już staroć. Dziś nie da się kupić dobrej baterii do niego. Za 2 lata będzie jeszcze gorzej. Oryginalnych już nie ma, nawet GC też ich nie ma, nie wspominam o dziadostwie z Amazona lub Allegro. (Edytowano)
  Avatar
  Miesiąc temu kupiłem zamiennik firmy Newell do V8 i V10 na alledrogo - w maju minęło 5 lat odkąd używam V8 i jakieś ostatnie pół roku, to zaczął dawać się we znaki spadek wydajności oryginalnego aku. Jak już spadło do ok. 30% czasu w porównaniu do początku, to zacząłem rozglądać się za czymś zastępczym - no i na razie nowy aku sprawuje się bardzo dobrze, mam wrażenie, żę mogę na nim odkurzać dłużej niż od nowości na oryginalnym. No, ale to na razie miesiąc użytkowania, zobaczymy jak dalej, gwarancja 40 miesięcy jakby co. (Edytowano)
 6. Avatar
  Ma ktoś na zbyciu kod za rejestrację do klubu MediaMarkt na 40zl zniżki?
  Avatar
  Sprawdź na milled.com
 7. Avatar
  Mi pokazuje 1599
Avatar