dysk zewnętrzny usb 3.0 seagate 1tb Makro
-61°Zakończono

dysk zewnętrzny usb 3.0 seagate 1tb Makro

220,17złMakro Okazje
12
sty 21. 2016
dysk w dobrej cenie w promocji w Makro
Aktualizacje społecznościowe
Makro OkazjeKomputery
12 Komentarzy
Link do promocji ?
Poza tym cena brutto już nie jest taka fajna
to jest netto 179 brutto 220 wiec średnia cena
Pepper
Cena poprawiona
Zbanowany
Ale linku do oferty nadal brak
Żadna mi to promocja. Lepiej trochę dopłacić i kupić normalną firmę typu adata czy wd.
@franeloo brak i nie będzie. Bo to oferta w sklepie makro. Oni nie mają sprzedaży online.
@Tomsi Seagate to "nienormalna" firma?
Tomsisty 21. 2016

Żadna mi to promocja. Lepiej trochę dopłacić i kupić normalną firmę typu ad …Żadna mi to promocja. Lepiej trochę dopłacić i kupić normalną firmę typu adata czy wd. @franeloo brak i nie będzie. Bo to oferta w sklepie makro. Oni nie mają sprzedaży online.


o boze adata!!!?? to mozna raka od tego dostac przeciez... jeszcze dysk wirujacy adaty to chyba nawet dwa raki by byly....

tak krotko Auchan 1TB VERB = 199PLN lezy tego od metra
slawek.kajaksty 21. 2016

o boze adata!!!?? to mozna raka od tego dostac przeciez... jeszcze dysk … o boze adata!!!?? to mozna raka od tego dostac przeciez... jeszcze dysk wirujacy adaty to chyba nawet dwa raki by byly....tak krotko Auchan 1TB VERB = 199PLN lezy tego od metra


Co niby masz od Adaty?! Mam SSD z Adaty i zew. dysk. I jakoś nie miałem raka na obiad .

@Konrad dla mnie nie normalna. Jak gdzieś w necie pisali o awaryjności segeata to mi się odechciało ich produktów. Nawet na euro chyba gdzieś ktoś się żalił - o ile ktoś nie wykasował komentarza .
@Tomsi no właśnie... jedna baba drugiej babie. Przeczytałeś i powielasz a sam nie masz pojęcia o czym i dlaczego piszesz. Dlatego poziom internetowych informacji jest jaki jest...
Powiem Ci że jak ja montowałem Seagate'y ty żeś... a nie będę Rysia Peji cytował Pozdrawiam Cię kolego sympatyczny i może na zaś pisz o swoich prawidziwych odświadczenach a nie e-przeżyciach.
Konradsty 21. 2016

@Tomsi no właśnie... jedna baba drugiej babie. Przeczytałeś i powielasz a s …@Tomsi no właśnie... jedna baba drugiej babie. Przeczytałeś i powielasz a sam nie masz pojęcia o czym i dlaczego piszesz. Dlatego poziom internetowych informacji jest jaki jest...Powiem Ci że jak ja montowałem Seagate'y ty żeś... a nie będę Rysia Peji cytował Pozdrawiam Cię kolego sympatyczny i może na zaś pisz o swoich prawidziwych odświadczenach a nie e-przeżyciach.


Jak jesteś old timerem to nie moja wina. I na pewno Ja nie.. Mam gdzieś seagat'a chcesz to sobie go kupuj. Ja szajsu nie kupuje. Wolę wydać ciut więcej i mieć dobrą firmę Samsung/WD bądź chociażby Adata - która mnie nie zawiodła.
Mam prawo mieć swoją opinie. I nie muszę wskazywać ci palcem stron gdzie ludzie narzekali na seagata jak już masz swój wiek to chyba potrafisz posługiwać się google.

ja miałem kartę pamięci 32 GB adata i musiałem odsyłać na gwarancję na szczęście dali mi nową, ale danych już mi nie oddadzą
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy