Niestety, ta okazja już wygasła
Dysk zewnętrzny SSD WD My Passport Go 1 TB
125° Zakończono

Dysk zewnętrzny SSD WD My Passport Go 1 TB

583zł712zł-18%Amazon Okazje
4
125° Zakończono
Dysk zewnętrzny SSD WD My Passport Go 1 TB
lip 17. 2019Dostawa z: Hiszpania

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Szybki, zewnętrzny SSD, ze zintegrowanym kabelkiem USB w odpornej na wibracje i upadki obudowie na hiszpańskim Amazonie - €136.81 z wliczoną przesyłką do Polski i różnicą w podatku, wg kursu Revolut ~ 583 zł. Najtaniej wg Ceneo 712 zł.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
4 Komentarze
Jak ktoś nie ma dwóch lewych rąk to taniej wyjdzie kupić osobno taką "odporną na wibrację i upadki" kieszeń (sam mam Adata ED600) i dysk (nawet Cruciala MX500 w tej pojemności)
Edytowane przez: "eter" lip 17. 2019
eter17/07/2019 18:54

Jak ktoś nie ma dwóch lewych rąk to taniej wyjdzie kupić osobno taką "odp …Jak ktoś nie ma dwóch lewych rąk to taniej wyjdzie kupić osobno taką "odporną na wibrację i upadki" kieszeń (sam mam Adata ED600) i dysk (nawet Cruciala MX500 w tej pojemności)


Wiesz, tu w zasadzie nie chodzi o dwie lewe ręce, a o to, że ludzie szukają gotowych rozwiązań. Druga sprawa, że gotowce moim zdaniem są ładniejsze. Takich dysków szukają osoby, którym zależy też na wyglądzie, a nie tylko na funkcjonalności.
jerzys17/07/2019 19:28

Wiesz, tu w zasadzie nie chodzi o dwie lewe ręce, a o to, że ludzie s …Wiesz, tu w zasadzie nie chodzi o dwie lewe ręce, a o to, że ludzie szukają gotowych rozwiązań. Druga sprawa, że gotowce moim zdaniem są ładniejsze. Takich dysków szukają osoby, którym zależy też na wyglądzie, a nie tylko na funkcjonalności.Wiem wiem .. ale tak jakoś mam "przykre wspomnienia" z czasów gotowców hdd - kupiłem kiedyś taki. Padł. Okazało się że na sztywno połączony był z obudową (nie szło rozebrać żeby się samemu dobrać do dysku). W przypadku osobnego zakupu jest szansa że jak padło to coś w kieszeni a dysk dobry jest i dane się zachowały.
jerzys17/07/2019 19:28

Wiesz, tu w zasadzie nie chodzi o dwie lewe ręce, a o to, że ludzie s …Wiesz, tu w zasadzie nie chodzi o dwie lewe ręce, a o to, że ludzie szukają gotowych rozwiązań. Druga sprawa, że gotowce moim zdaniem są ładniejsze. Takich dysków szukają osoby, którym zależy też na wyglądzie, a nie tylko na funkcjonalności.


Chyba lepiej dołożyć i kupić dysk na M2 i wpakować w obudowę;)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst