Niestety, ta okazja już wygasła
Dysk WD Elements 6 TB AmazonUK
477° Zakończono

Dysk WD Elements 6 TB AmazonUK

417zł550zł-24%Amazon Okazje
32
477° Zakończono
Dysk WD Elements 6 TB AmazonUK
lip 16. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Mega oferta na ten dobry dysk 6 TB (oferta dla posiadaczy Prime).
Finalnie dysk można kupić za 78,53 funtów ~ 371 PLN z wliczoną wysyłką do Polski.
Aby uzyskać tę cenę musimy zapisać się do PRIME (30 dni gratis) oraz AUDIBLE (30 dni gratis), za co otrzymujemy kupon 10 funtów na saldzie AmazonUK.

Bez Audible cena wyniesie 88,53 funtów ~ 417 PLN.
Jest to taka sama wersja dysku jak ta sprzedawana w Polsce, w pudełku są do wyboru wtyczki EU i UK do zasilacza, a na pudełku jest opis w języku polskim.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Najlepsze komentarze
Skończcie z podawanie tego jednorazowego Audible.
Ile ofert i ciągle Audible
W mojej ocenie powinni podawać taką informację tak jak to robią. Kogoś inne oferty mogą nie interesować i może o takiej subskrypcji obniżającej zakup zwyczajnie nie wiedzieć.
MINUS za zsumowane kody w cenie, które to powinny być podane jako opcja!
32 Komentarze
Skończcie z podawanie tego jednorazowego Audible.
Ile ofert i ciągle Audible
MINUS za zsumowane kody w cenie, które to powinny być podane jako opcja!
W mojej ocenie powinni podawać taką informację tak jak to robią. Kogoś inne oferty mogą nie interesować i może o takiej subskrypcji obniżającej zakup zwyczajnie nie wiedzieć.
No niedługo cały Amazon wrzucicie z tym kodem.
KubuchPL16/07/2019 10:24

W mojej ocenie powinni podawać taką informację tak jak to robią. Kogoś inne …W mojej ocenie powinni podawać taką informację tak jak to robią. Kogoś inne oferty mogą nie interesować i może o takiej subskrypcji obniżającej zakup zwyczajnie nie wiedzieć.


Wpisz w Szukajkę... Amazon i zobacz ile ofert w ostatnich 2 dniach było. Wszędzie audible.
Nadal uważasz że została jeszcze jakaś tutaj osoba która nie skorzystała z Audible?
Edytowane przez: "mmxv" lip 16. 2019
Szczególnie że to nie jedyna opcja na obniżenie ceny ;P jak już podawać to wszystkie które się kumulują w jedno tak to lepiej normalną cenę po prostu
mmxv16/07/2019 10:26

Wpisz w Szukajkę... Amazon o zobacz ile ofert w ostatnich 2 dniach było. W …Wpisz w Szukajkę... Amazon o zobacz ile ofert w ostatnich 2 dniach było. Wszędzie audible.Nadal uważasz że została jeszcze jakaś tutaj osoba która nie skorzystała z Audible?


Ja
mrowka16/07/2019 10:28

Szczególnie że to nie jedyna opcja na obniżenie ceny ;P jak już pod …Szczególnie że to nie jedyna opcja na obniżenie ceny ;P jak już podawać to wszystkie które się kumulują w jedno tak to lepiej normalną cenę po prostu


Też masz rację


Adexis16/07/2019 10:28

Ja


Jak widzisz są takie osoby
Ktoś się orientuje czy zasilacz jest tylko z wtyczką brytyjską, czy jest wkładka EU?
Joey16/07/2019 10:30

Ktoś się orientuje czy zasilacz jest tylko z wtyczką brytyjską, czy jest wk …Ktoś się orientuje czy zasilacz jest tylko z wtyczką brytyjską, czy jest wkładka EU?W pudełku są wtyczki zasilacza w wersjach EU i UK, na pudełku są napisy po polsku. To taka sama wersja jak sprzedawana w Polsce.
Jakie jeszcze obniżki można skumulować? Przy ofercie jest opcja na -4 funty jeśli się nie mylę?
Przez pomyłkę dałem plus. Popieram przedmówców cena powinna być podana przed jakimikolwiek obniżkami plus info o możliwościach zbicia ceny
DeZetDe16/07/2019 10:34

Przez pomyłkę dałem plus. Popieram przedmówców cena powinna być podana prze …Przez pomyłkę dałem plus. Popieram przedmówców cena powinna być podana przed jakimikolwiek obniżkami plus info o możliwościach zbicia cenyPrzez pomyłkę nie przeczytałeś też opisu? Minus.
Jak dołączyć do amazon prime. Mi wywala komunikat że tylko Austria i Niemcy.
Audible już nie dodaje kuponu w UK
TomaszG16/07/2019 10:32

W pudełku są wtyczki zasilacza w wersjach EU i UK, na pudełku są napisy po …W pudełku są wtyczki zasilacza w wersjach EU i UK, na pudełku są napisy po polsku. To taka sama wersja jak sprzedawana w Polsce.


Dziękuję Koledze za informację.
Goleo16/07/2019 10:54

Audible już nie dodaje kuponu w UK


skąd ta informacja? Wg regulaminu do końca dnia jest aktualna
TomaszG16/07/2019 10:37

Przez pomyłkę nie przeczytałeś też opisu? Minus.


Wchodząc w ofertę, którą zresztą zedytowałeś kliknąłem plusa bo miałem alert ustawiony. Pomyłkę twoją można szybko naprawić edycją, ja niestety nie mogę zmienić oceny. A twój minus cóż, przeżyję.Pozdrawiam
DeZetDe16/07/2019 11:00

Wchodząc w ofertę, którą zresztą zedytowałeś kliknąłem plusa bo miałem aler …Wchodząc w ofertę, którą zresztą zedytowałeś kliknąłem plusa bo miałem alert ustawiony. Pomyłkę twoją można szybko naprawić edycją, ja niestety nie mogę zmienić oceny. A twój minus cóż, przeżyję.PozdrawiamKtórą zedytowałem jeszcze przed Twoim komentarzem, bo pomyślałem, że koledzy którzy wcześniej wyrazili swoje zastrzeżenia, co do formy przedstawienia ceny, jednak mieli rację. Co do meritum - cena nawet bez obniżki ceny kuponem 10 funtów jest super, więc nie wiem dlaczego chciałeś minusować, ale naturalnie masz do tego prawo. Pozdrawiam również.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst