Niestety, ta okazja już wygasła
Dysk SSD PNY Pro Elite, 1 TB, 890 MB/s [Zewnętrzny]
134° Zakończono

Dysk SSD PNY Pro Elite, 1 TB, 890 MB/s [Zewnętrzny]

529zł578,44zł-9% Darmowa dostawa DarmowaEmpik Okazje
12
maj 29.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przenośny dysk SSD Pro Elite USB 3.1 Gen 2 Type-C to urządzenie nowej generacji służące do przechowywania danych, charakteryzujące się nie tylko większą pojemnością, ale również wyjątkowymi osiągami zapewnianymi przez wbudowany interfejs USB 3.1 Gen 2 oraz prędkości odczytu i zapisu wynoszące odpowiednio do 890 MB/s i 900 MB/s*. Dysk został zaprojektowany jako przenośne urządzenie do przechowywania danych lepsze od poprzednich generacji przenośnych dysków SSD oraz od tradycyjnych dysków flash USB 3.0, umożliwiające jeszcze szybsze przenoszenie i przechowywanie plików dla osób będących często w ruchu.

Przenośny dysk SSD Pro Elite USB 3.1 Gen 2 Type-C oferuje rozszerzone możliwości łączności. Zapewnij sobie dostęp do danych w dowolnej chwili, w każdym miejscu naświecie, przy użyciu szerokiej gamy urządzeń głównych wyposażonych w porty USB-A lub USB-C. Do dysku dołączone są przewody z wtyczkami USB typu C oraz typów C i A. Ponadto zawarte w zestawie oprogramowanie Acronis True Image Data Protection pozwala z łatwością tworzyć kopie zapasowe danych.

Dzięki eleganckiej aluminiowej konstrukcji mieszczącej się wygodnie w dłoni dysk SSD Pro Elite USB 3.1 Gen 2 Type-C jest doskonałym rozwiązaniem dla osób będących ciągle w ruchu.

Istnieje możliwość płatności przez PayPal jeżeli Empik będzie się migać.

Wg link istnieje możliwość rozłożenia i wykorzystania bebechów.
267782.jpg
Wg strony, kontroler: Phison S11 (PS3111-S11)
Wg strony: NAND 3D TLC Toshiba

EDIT:
Wydaje mi się (po wyglądzie kości), że specyfikacja wewnętrznych kości jest tutaj.
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy
12 Komentarzy
o ciekawe
Cena i obudowa rozbieralna. Kusi
Na zdjęciu są 2 dyski. Obudowa zawiera kontroler sprzętowej macierzy, żeby udostępnić całą pojemność w jednej partycji?
sa 2 dyski ustawione w raid 0 dla powiększonej prędkości, są to dyski sata na pewno
roborob29/05/2020 13:29

Na zdjęciu są 2 dyski. Obudowa zawiera kontroler sprzętowej macierzy, żeby …Na zdjęciu są 2 dyski. Obudowa zawiera kontroler sprzętowej macierzy, żeby udostępnić całą pojemność w jednej partycji?


Jeśli dobrze zrozumiałem francuski artykuł (mocno zardzewiały mój francuski), oba dyski pracują jako raid0. Odpowiadając na Twoje pytanie - tak.

Możliwe, że całość rozbiorę i zbuduję coś w oparciu o raid1, ale wtedy prędkości oczywiście spadną. Może ktoś ma do polecenia jakiś ciekawy adapter?

Dyski są oczywiście na SATA
Edytowane przez: "orodil0" maj 29.
Da się przekonfigurowac ten adapter pod raid 1?
Czyli to 2 x SSD na Phison S11 w RAID 0 ? Czuję się źle na samą myśl że to komuś kiedyś poleciłem.
ale z drugiej strony fajnie że da się rozebrać. Coś takiego tylko w raid 1 było by fajne jako nośnik zewnętrzny.
ZonX29/05/2020 14:04

Da się przekonfigurowac ten adapter pod raid 1?


Sprzętowo? Strzelam, że nie. Może z jakimś lutowaniem. Nawet jeśli to wymieniłbym jeden z dysków na inny o podobnych parametrach, pewnie oryginalne dyski będą z tej samej serii - ryzyko mieć oba w raid1.
kokosnh29/05/2020 14:05

Czyli to 2 x SSD na Phison S11 w RAID 0 ? Czuję się źle na samą myśl że to …Czyli to 2 x SSD na Phison S11 w RAID 0 ? Czuję się źle na samą myśl że to komuś kiedyś poleciłem.ale z drugiej strony fajnie że da się rozebrać. Coś takiego tylko w raid 1 było by fajne jako nośnik zewnętrzny.


Raczej nie rozważam korzystania w RAID 0, kontrolery rzeczywiście nie mają najlepszej wytrzymałości. Będzie rozbiórka.
Nada się jako dysk zewnętrzny do PS4?
Myślicie, że sprawdziłby się jako zewnętrzna biblioteka gier na steam? Mam USB 3.1 1 gen w laptopie i nie mam możliwości zamontowania dodatkowego dysku, a obecnego 256 gb m2 nie chcę demontować.
Kontroler jest nieco zawodny. Kości w porządku. Prędkości spadają przy ogromnych plikach.

Czy nada się na gry? Myślę, że tak. Gry że Steama można zawsze ściągnąć ponownie.

Nie polecam trzymać tam informacji ważnych i backupów.
orodil029/05/2020 13:53

Jeśli dobrze zrozumiałem francuski artykuł (mocno zardzewiały mój fran …Jeśli dobrze zrozumiałem francuski artykuł (mocno zardzewiały mój francuski), oba dyski pracują jako raid0. Odpowiadając na Twoje pytanie - tak. Możliwe, że całość rozbiorę i zbuduję coś w oparciu o raid1, ale wtedy prędkości oczywiście spadną. Może ktoś ma do polecenia jakiś ciekawy adapter?Dyski są oczywiście na SATA


Wrzucałem kiedyś kieszeń ACASIS na 2x2.5". Mam dwie takie i polecam. Można dać przejściówki albo może jest jakiś nowszy model.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst