Niestety, ta okazja już wygasła
Dysk SSD KingDian S280 480GB
-267° Zakończono

Dysk SSD KingDian S280 480GB

215zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
18
gru 27. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dysk SSD z wysyłką z polski w bardzo dobrej cenie. Znalezione na AliExpress.

Nie wiem jak z jego trwałością ale w testach osiągał prędkości wyższe niż Samsung 840. Test tutaj
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

18 Komentarzy
@Kapiwbara dodaj do opisu cenę w $
Ktoś coś więcej wie o tym dysku?
A skąd wiemy że wysyłka z Polski, skoro ma trwać 12-18 dni?
Avatar
Usunięty74381
Sahim27/12/2018 09:04

A skąd wiemy że wysyłka z Polski, skoro ma trwać 12-18 dni?


Autor mitoman. Wysyłka z Chin. Standardowa aliexpress - Sinotrans a w Polsce Pocztexu kurier. Bardzo duża szansa na VAT.
Edytowane przez: "Usunięty74381" gru 27. 2018
Kusi ale ja poczekam na SamsonGigsa Ave 690 w podobnej promocji, w testach niszczy nawet radziecki GRAD ...tylko feler ma taki że przez chore ambicje po 2 miesiącach sam się niszczy.
Edytowane przez: "MoMa_WeTheBest" gru 27. 2018
O ile Kingdany są całkiem ok to są to jednak przedmioty na których nie powinno się przycebulić. Jednak na dysk to wolę mieć gwarancje w PL lub EU, posypie się to wymiana na nowy niż wykładanie kolejnych 200 zł.
Avatar
Usunięty74381
corehorn2 min

O ile Kingdany są całkiem ok to są to jednak przedmioty na których nie pow …O ile Kingdany są całkiem ok to są to jednak przedmioty na których nie powinno się przycebulić. Jednak na dysk to wolę mieć gwarancje w PL lub EU, posypie się to wymiana na nowy niż wykładanie kolejnych 200 zł.


Zwłaszcza że w King Danie masz gwarancję "do bramy a potem się nie znamy". Przerabiałem ich przy pendrive, dobrze że wtedy miałem możliwość płatności paypal. Bo majfrend zupełnie po 4 miesiącach nie odpisywał - a poczekałem parę dni na jego odpowiedź. Za to na spór paypal po 8h była odpowiedź.
Mam złe doświadczenia z tą firmą - kupiłem od nich przenośny ssd na usb 3.0 i okazało się że to zwykły wolny pendrive z szybkim 8gb buforem. Przy wgrywaniu większej paczki danych niż około 8gb dysk dramatycznie zwalniał do czasu aż nie opróżnił bufora.

Podejrzewam że z normalnym ssd może być identycznie - stąd dobre wyniki w testach. Mój też w crystaldisk osiągał mega wyniki do czasu aż nie ustawiłem wielkości próbki na 16gb ;). Na szczęście odzyskałem kasę z aliexpress.
Jeszcze nie minusowałem okazji i tej też nie zminusuję, bo widać, że wystawiona od serca, ale wygląda na dość słaby wybór.
Zakup w UE markowego dysku to nie aż tak dużo wyższy koszt. Gdyby to jeszcze był jakiś mniej znany MLC na słabym kontrolerze to do eksperymentów, może ktoś byłby zainteresowany.
Usunięty7438127/12/2018 09:08

Autor mitoman. Wysyłka z Chin. Standardowa aliexpress - Sinotrans a w …Autor mitoman. Wysyłka z Chin. Standardowa aliexpress - Sinotrans a w Polsce Pocztexu kurier. Bardzo duża szansa na VAT.Co do przesyłki ASS to można znaleźć odmienne informacje: wykop.pl/wpi…ng/


Co do Kingdiana mam wersje 240GB od 2,5 roku i nadal działa. Jak go kupowałem w Chinach to u nas była zupełnie inna sytuacja cenowa.
Mam wersję 60 GB od ponad półtora roku. Nadal działa. Prędkości nie sprawdzałem. U nas można w tej cenie kupić także dysk o tej pojemności. Więc okazja słaba.
Za kingdiany podziękuję.Nie warto.
Kingdiany maja złą reputację.
Z ali również uważajcie na SanDiska jest sporo jego podróbek.
Edytowane przez: "Aguli" gru 27. 2018
Przedmówcy wyrazili chyba wszystko....
kiepski dill....
pewnych rzeczy jeszcze nie kupuje się na aliexpress... zwyczajnie się nie opłaca
i tyle.
BUHAHAHAHA!!!!!! JAKI DYSK????!!!!
Avatar
Usunięty74381
Forsaken11 g, 26 min

Co do przesyłki ASS to można znaleźć odmienne informacje: htt …Co do przesyłki ASS to można znaleźć odmienne informacje: https://www.wykop.pl/wpis/35649903/kilka-newsow-na-temat-aliexpress-standard-shipping/Co do Kingdiana mam wersje 240GB od 2,5 roku i nadal działa. Jak go kupowałem w Chinach to u nas była zupełnie inna sytuacja cenowa.


Sinotrans do Polski. Z Polski bierze pocztex. I dwa razy na 12 paczek w ciągu ostatnich 2 miesięcy musiałem vat płacić. Z czym zresztą się liczyłem i warto było - bo Kawasaki ma części do kosiarek oryginalne na Ali. Tak, 2 paczki idące przez Belgię mi naliczyli VAT (pocztex zgłosił), bo miały nawalone naklejek chińskich i zadeklarowaną realną wartość, a prosiłem majfrenda - nic nie naklejaj.
...
Edytowane przez: "omi" gru 28. 2018
zorkagru 27.

@Kapiwbara dodaj do opisu cenę w $


@zorka dodaj do formularza pole cena w $
KingDian jest znany z tego ze do kazdej partii potrafi wrzucic inna elektronike. Z zewnatrz wyglada tak samo a parametry diametralnie rozne.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Kapiwbara. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst