218°
Zakończono
Dysk SSD 120 GB 2,5 cala
9 Komentarzy

jak sa znawcy a wiem ze sa.to poprosze o opinie czy warto

Moim zdaniem deal bez rewelacji. Przy aktualnych trendach cenowych dysków SSD, 1GB kosztuje 1zł. Pojawiają się już promocje, gdzie koszt zakupu 1GB jest niższy, a nawet sporo niższy od 1zł.

No co no 2/10 padnie to trzeba do Chin odsyłać. To już chyba lepiej platinet z Groupon wziąć, cena podobna z kodem - 15%.

czyli okazja o kant d..y ??

w porównaniu z A-Data za 170 zł z serwisem w PL to żadna okazja.

dajcie namiar na jakas sensowna 120 co by bylo na system i dodatki

seblag22 godz., 5 min

No co no 2/10 padnie to trzeba do Chin odsyłać. To już chyba lepiej platinet z Groupon wziąć, cena podobna z kodem - 15%.

Platinet kupowałem w RTV euro AGD za 139zł prawie pół roku temu

Ja bym szukał używanego sandiska plus ewentualnie coś innego na allegro.

Jak coś to mam tego kingdiana w wersji 64 gb, transfery owszem ma słabe ale siedzi on w lapku tylko do internetu, tam nie potrzeba niewiadomo jakich transferów, jeśli chodzi o codzienne korzystanie powiedzmy z internetu całą robotę wykonuje czas dostępu który w dyskach ssd jest przybliżony, więc też nie ma co z nimi wymyślać, że któryś jest lepszy od innego, no chyba że jeśli chodzi o różnicę kości, mlc lub tlc albo ilość lat gwarancji.

Mam obecnie cruciala mx200 oraz tego kingdiana 64gb i różnicy w codziennym używaniu żadnej nie widzę, komputery włączają się prawie tak samo szybko, jak dla mnie nie ma co się podniecać że któryś dysk jest lepszy od innego i dopłacać ze 100 zł, no chyba że w grę wchodzą wyżej wymienione parametry.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst