Dysk SanDisk SSD Plus 240GB za 268 zł @ Euro
243°Zakończono

Dysk SanDisk SSD Plus 240GB za 268 zł @ Euro

9
cze 30. 2016cze 30. 2016
W dzisiejszej ofercie dnia w sklepie Euro dysk SanDisk SSD Plus 240GB SDSSDA-240G-G25 za 299 268 zł. Jest to faktycznie najniższa cena na ten dysk na ceneo.

Dostawa gratis. Możliwość rozłożenia płatności na raty 0% (10 x 26,80 zł).

Promocja ważna 30.06 do końca dnia lub do wyczerpania zapasów.

9 Komentarzy

To jest ten co ma złe kości @Kaban@Cad ?

admin

Jacuss23 min

To jest ten co ma złe kości @Kaban @Cad ?purepc.pl/pam…ssd

"Chociaż w tanich nośnikach półprzewodnikowych coraz częściej pojawiają się pamięci TLC, tutaj znajdziemy cieszące się dobrymi opiniami 19 nm kości MLC, oznaczone jako SanDisk 2 Generacji, prawdopodobnie spokrewnione z modułami NAND Toshiby"

CadCze 30.

http://www.purepc.pl/pamieci_masowe/test_dyskow_sandisk_ssd_plus_najlepsze_z_najtanszych_ssd"Chociaż w tanich nośnikach półprzewodnikowych coraz częściej pojawiają się pamięci TLC, tutaj znajdziemy cieszące się dobrymi opiniami 19 nm kości MLC, oznaczone jako SanDisk 2 Generacji, prawdopodobnie spokrewnione z modułami NAND Toshiby"Znalazłem 2 inne recnezje ze lepie Cruciala wybrać a w sumie 7 zł droższy

Juz dawno czaje się na jakiś SSD, ale promocję są na zwykłe 2,5 cala. A ja szukam an m.2, a są niestety droższe i słabo z promocjami w tym temacie

Pepper

Jacuss3 godz., 7 min

To jest ten co ma złe kości @Kaban @Cad ?


Sam mam dysk z |czarnej listy na lipnych kościach" i jestem drugi rok zadowolony Jak ktoś nie składa sprzętu do planowania lotów w kosmos, to moim zdaniem, przy codziennym użytkowaniu nie zauważy różnicy.

Wolę dorzucić 30 zł do Iridium Pro niż zastanawiać się czy dostanę dysk z kośćmi MLC czy TLC (są dwie wersje SanDisk Plus).

KabanCze 30.

Sam mam dysk z |czarnej listy na lipnych kościach" i jestem drugi rok zadowolony Jak ktoś nie składa sprzętu do planowania lotów w kosmos, to moim zdaniem, przy codziennym użytkowaniu nie zauważy różnicy.Właśnie mi przypomniałeś, że w końcu muszę oddać do serwisu Kingstona V300 (tego na felernych asynchronicznych kościach), który sobie ot tak sypnął na czerwono po całej powierzchni i system z mniej krytycznymi danymi poleciał w kosmos. Na jakieś 20 sztuk akurat dziwnie padło na padło ;-)

Mam i mogę polecić.

Dodam jeszcze, że w X-kom ten dysk jest za 275zl a dzisiaj rozsyłali kody zniżkowe -20zł więc można go mieć za 255zł.
Edytowane przez: "Biznesian_Januszianu" cze 30. 2016

piekło.kotCze 30.

Mam i mogę polecić. Dodam jeszcze, że w X-kom ten dysk jest za 275zl a dzisiaj rozsyłali kody zniżkowe -20zł więc można go mieć za 255zł.


ale w rtv euro mozna jeszcze polaczyc ten zakup z cashbackiem 40zł z retailmenot
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst