Dysk A-DATA 120GB 2,5'' SATA SSD Premier SP550 i inne SSD @ x-kom
98°Zakończono

Dysk A-DATA 120GB 2,5'' SATA SSD Premier SP550 i inne SSD @ x-kom

10
lis 17. 2015
W Tygodniu Akcesoriów w sklepie x-kom dysk A-DATA 120GB 2,5'' SATA SSD Premier SP550 za 205 189 zł.

Kod promocyjny: komponenty

W promocji także inne dyski SSD:

Koszt dostawy:
  • Odbiór osobisty 0 zł
  • Paczkomat 9,90 zł
  • Kurier 20 zł

Liczba produktów w promocji ograniczona. Jedna osoba może zakupić tylko 1 sztukę jednego produktu promocyjnego. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
aby uzyskać niższą cenę, należy użyć kodu "komponenty"
Dobra oferta!
Pepper
Ja w życiu nie przeżyłem takiego skoku technologicznego jak po dołożeniu dysku SSD, przesiadka z pentrium m, na c2d czy potem dalej i5 to było przy tym nic
Ładne ref linki ;-)
Autor
@n00 refy są wstawiane przez peppera, żeby było jasne.
Ktoś mógłby doradzić, który dysk lepszy z tych dwóch? Dawniej jakościowo świetny był Sandisk, ale nie wiem, czy to nadal aktualne. Byłbym wdzięczny za zdanie osoby znającej temat:
x-kom.pl/p/2…tml
x-kom.pl/p/2…tml
Te A-Data to chyba najniższa półka SSD. Wiem, że parametry zapisu SanDiska są znacznie niższe, ale dopisek PLUS oznacza chyba lepszy kontroler. Dane są zwykle znacznie cenniejsze niż dysk, a kilka lat temu tańsze SSD padały jak muchy, więc wolę się dopytać, czy coś się w temacie poprawiło i czy między tymi dwoma dyskami jest jakaś różnica.
Pepper
DoReMilis 18. 2015

@n00 refy są wstawiane przez peppera, żeby było jasne.n00lis 18. 2015

Ładne ref linki ;-)


Te liczby po adresie to nie reflinki, tylko adresy przekierowań ze strony promocji na kartę produktu.
Autor
@Kaban dostawiany jest partnerid do linku :-) Jak klikasz z mobile to x-kom teraz potrafi na stronę główną przekierowanie zrobić. Ale tylko raz. Wystarczy wrócić i znów kliknąć i wchodzi się już na dobrą stronę. Wtedy widać partnerid.
tofik.tophorlis 18. 2015

Ktoś mógłby doradzić, który dysk lepszy z tych dwóch? Dawniej jakościowo św …Ktoś mógłby doradzić, który dysk lepszy z tych dwóch? Dawniej jakościowo świetny był Sandisk, ale nie wiem, czy to nadal aktualne. Byłbym wdzięczny za zdanie osoby znającej temat:http://www.x-kom.pl/p/254449-dysk-ssd-a-data-120gb-25-sata-ssd-premier-sp550.htmlhttp://www.x-kom.pl/p/226782-dysk-ssd-sandisk-120gb-25-sata-ssd-plus.htmlTe A-Data to chyba najniższa półka SSD. Wiem, że parametry zapisu SanDiska są znacznie niższe, ale dopisek PLUS oznacza chyba lepszy kontroler. Dane są zwykle znacznie cenniejsze niż dysk, a kilka lat temu tańsze SSD padały jak muchy, więc wolę się dopytać, czy coś się w temacie poprawiło i czy między tymi dwoma dyskami jest jakaś różnica.


SP920 x-kom.pl/p/1…tml

Sprawdzony kontroler Marvell i bezproblemowe kości Micron/Crucial.
DoReMilis 18. 2015

@n00 refy są wstawiane przez peppera, żeby było jasne.dziwne ale zniknęły numerki za ? w linku ;-) Po drugie numer wstawiony przez peppera jest o tyle dziwny ze taki sam dla wszystkich odnośników ;-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy