Niestety, ta okazja już wygasła
Dying Light: The Following Enhanced Edition PC/Steam
158° Zakończono

Dying Light: The Following Enhanced Edition PC/Steam

49,68zł264zł-81% Darmowa dostawa DarmowaCDkeys Okazje
8
cze 20.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dying Light: The Following - Edycja Rozszerzona zawiera:

  • Dying Light w ulepszonej, rozszerzonej wersji
  • Dying Light: The Following
  • Dying Light: Crash Test Skin Pack
  • Dying Light Season Pass i wiele więcej

Dying Light: The Following - Edycja Rozszerzona to nowy poziom sztuki przetrwania w świecie, gdzie parkour jest najlepszą bronią przeciwko zombie. Doświadcz gry w swej definitywnej formie dzięki nowemu systemowi Legendy, poprawionej oprawie, ulepszonej rozgrywce i innym usprawnieniom. Otrzymujesz pakiet rocznej zawartości dodatkowej, w tym tryb Be the Zombie, dodatek Cuisine & Cargo, zestaw Ultimate Survivor Bundle oraz tryb The Bozak Horde. Wyrusz poza mury miasta Harran i odkryj zupełnie nowy region w Dying Light: The Following – fabularnym rozszerzeniu do gry, w którym spotkasz tajemniczych kultystów, zdobędziesz nowe śmiercionośne zabawki, podejmiesz się zaskakujących zadań, a przede wszystkich zasiądziesz za kierownicą w pełni modyfikowalnego terenowego buggy.

Poznaj nieznany rozdział historii Kyle'a Crane'a, osadzony w rozległym i zapierającym dech w piersiach regionie poza granicami Harran. Zostaw miejskie mury za sobą i odkryj krainę pełną zagadkowych postaci, śmiercionośnej broni i mrożących krew w żyłach zadań. Zdobądź zaufanie miejscowej ludności i przeniknij struktury starożytnego kultu, który skrywa groźną tajemnicę. Zasiądź za kierownicą terenowego buggy, zachlap koła litrami zombiaczej krwi i przełącz brutalność kreatywną na piąty bieg.

Dying Light to gra action-survival osadzona w metropolii spustoszonej przez straszliwą epidemię. Za dnia przemierzasz rozległy świat w poszukiwaniu zapasów i konstruujesz broń, aby odeprzeć ataki mieszkańców, u których zaraza wywołała głód ludzkiego mięsa. Największym zagrożeniem są jednak nocni drapieżcy, którzy dopiero po zmierzchu opuszczają swe gniazda i ruszają na łowy. Good Night, Good Luck.
Aktualizacje społecznościowe
CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe
8 Komentarzy
Próbuję upolować tą wersję na ps4, ale jak na razie "ni widu ni słychu" :P
Edytowane przez: "Jarczenko" cze 20.
Jarczenko20/06/2020 17:13

Próbuję upolować tą wersję na ps4, ale jak na razie "ni widu ni słychu" :P


Ja na OLX na Xboxa kupiłem używkę (i to świetnej jakości) właśnie tej wersji za <40 zł. Polecam przeglądać tamten portal od czasu do czasu.
Miszka20/06/2020 17:28

Ja na OLX na Xboxa kupiłem używkę (i to świetnej jakości) właśnie tej wersj …Ja na OLX na Xboxa kupiłem używkę (i to świetnej jakości) właśnie tej wersji za <40 zł. Polecam przeglądać tamten portal od czasu do czasu.


Oj przeglądam, ogólnie wydaje mi się, że łatwiej kupić gierkę często taniej na Xboxa niż ps4. Takie moje zdanie przynajmniej przy tych grach które przeglądam.
Jarczenko20/06/2020 17:32

Oj przeglądam, ogólnie wydaje mi się, że łatwiej kupić gierkę często taniej …Oj przeglądam, ogólnie wydaje mi się, że łatwiej kupić gierkę często taniej na Xboxa niż ps4. Takie moje zdanie przynajmniej przy tych grach które przeglądam.


Na naszym rynku od zawsze popularniejsze jest PlayStation i generalnie na Xboxa One można kupować tanie gry konta na allegro, przez to pudełkowe gry na tą konsole mają mniejsze branie, stąd niższe ceny.
Gry na PS4 trzymają ceny ze względu na dużo większy popyt i brak alternatywy dla płyt czy drogich wersji cyfrowych, które samemu trzeba nabyć.
W tej generacji taniej się gra na Xboxie i polecam zaopatrzeć się w Xboxa właśnie z tego względu, a na PS4 grać tylko w gry ekskluzywne dla PS4.
Już mniej -81% co z kodem daje 49,68zł.
ze względu na cenę pierwotną, powinno to zostać zamrożone
Będzie tutaj język polski? Czy nie ma jak tam w opisie piszą?
adrian.nowakowski21/06/2020 14:59

Będzie tutaj język polski? Czy nie ma jak tam w opisie piszą?


Wersja global polskiej gry więc ciężko raczej żeby języka nie było polskiego w niej.

A tak ogólnie to polecam bo to naprawdę przyjemna gierka.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst