Niestety, ta okazja już wygasła
Dying Light Hellraid (DLC) już dostępne! [STEAM]
146° Zakończono

Dying Light Hellraid (DLC) już dostępne! [STEAM]

35,99złSteam Okazje
19
146° Zakończono
Dying Light Hellraid (DLC) już dostępne! [STEAM]
sie 13. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Hellraid to rozszerzenie do pierwszoosobowej gry akcji Dying Light z 2015 roku. DLC wprowadza do produkcji nowy tryb inspirowany osadzonym w realiach fantasy niewydanym slasherem Techlandu o tym samym tytule.

To jest dodatek do gry Dying Light.


według opinii na steam ktoś napisał, że DLC to ~70min gry, steam zwraca kasę jeśli gramy poniżej 120minut oraz zażądamy zwrotu do 14 dni po zakupie - z tym faktem róbcie co już chcecie :P
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts
19 Komentarzy
W końcu wydali ile czekać trzeba było od lipca.
Odnośnie zwrotu to nie wiem czy dodatki w ogóle do tego się zaliczają, gry tak ale dodatki do nich ?
Edytowane przez: "Towarzysz" sie 13.
Towarzysz13/08/2020 22:17

W końcu wydali ile czekać trzeba było od lipca.Odnośnie zwrotu to nie wiem …W końcu wydali ile czekać trzeba było od lipca.Odnośnie zwrotu to nie wiem czy dodatki w ogóle do tego się zaliczają, gry tak ale dodatki do nich ?


według regulaminu zwrotów na steam
"DLC zakupione w Sklepie Steam można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu, jeśli produkt, dla którego przeznaczone było DLC, był uruchamiany przez mniej niż dwie godziny, oraz DLC nie zostało zużyte, zmodyfikowane lub przekazane. W pewnych przypadkach Steam nie będzie w stanie zwrócić pieniędzy za niektóre DLC firm trzecich (na przykład jeśli DLC podnosi nieodwracalnie poziom postaci z gry). Wyjątki te będą wyraźnie oznaczone przed zakupem jako niepodlegające zwrotowi na stronie danego DLC w sklepie."
więc powinno dać się zwrócić, chociaż zależy jak interpretują fragment" jeśli produkt, dla którego przeznaczone było DLC, był uruchamiany przez mniej niż dwie godziny ", czy musi to być od 0 minut do 120 minut czy może być np. od. 500 minut do 620minut
Edytowane przez: "RobiS_" sie 13.
Podstawka potrzebna zapewne, co? Cholera mam na Ps4 :/
W Turcji za 16,72 , więc nie wiem jaki jest sens / kto kupuje w Polsce... Szczególnie na pepperze : l , jak tam jest dużo taniej.
Szymon52613/08/2020 22:40

W Turcji za 16,72 , więc nie wiem jaki jest sens / kto kupuje w Polsce... …W Turcji za 16,72 , więc nie wiem jaki jest sens / kto kupuje w Polsce... Szczególnie na pepperze : l , jak tam jest dużo taniej.


Pewnie ktoś kto nie używa vpn i być może niedługo wszyscy, bo steam pracuje nad tym.
Edytowane przez: "maciek.jedrzejczak" sie 13.
Szymon52613/08/2020 22:40

W Turcji za 16,72 , więc nie wiem jaki jest sens / kto kupuje w Polsce... …W Turcji za 16,72 , więc nie wiem jaki jest sens / kto kupuje w Polsce... Szczególnie na pepperze : l , jak tam jest dużo taniej.


ja osobiście kupuje tylko w Polsce (nie licząc stron typu eneba, tam place w dołkach przez curve), jeśli miałbym 100% pewność że nie wyłapie bana na steamie to zapewne bym kupowal a nowego konta nie chce.

ps. hipokryzja sięgnęła szczytu, lajkowac własne komentarze
Edytowane przez: "RobiS_" sie 13.
maciek.jedrzejczak13/08/2020 22:42

Pewnie ktoś kto nie używa vpn i być może niedługo wszyscy, bo steam prac …Pewnie ktoś kto nie używa vpn i być może niedługo wszyscy, bo steam pracuje nad tym.


Nie chyba nad czym pracować, bo jak ma to zablokować? Musieliby chyba ustalić tylko jedną walutę dla danego konta o już, bo chyba innej opcji nie ma. Chociaż teraz dość ciężko się to robi, bo nie można zmienić. I bon też nie działa, więc trzeba mieć kartę z innego kraju albo Revoluta chociażby.
RobiS_13/08/2020 22:43

ja osobiście kupuje tylko w Polsce (nie licząc stron typu eneba, tam place …ja osobiście kupuje tylko w Polsce (nie licząc stron typu eneba, tam place w dołkach przez curve), jeśli miałbym 100% pewność że nie wyłapie bana na steamie to zapewne bym kupowal a nowego konta nie chce.ps. hipokryzja sięgnęła szczytu, lajkowac własne komentarze


Niby tak, ale jest tyle milionów kont i niby nie można tego robić , ale jeszcze NIKT nie dostał za to bana, a przynajmniej przeszukałem cały internet i nie tylko ja i nigdzie nikt za to nie dostał jeszcze banicji, nic nie napisał, więc myślę, że tak tylko straszą. Poza tym nie mają ci jak udowodnić - powiesz, że byłeś w innym kraju i już. Jak mają udowodnić VPN'a?
Szymon52613/08/2020 22:46

Niby tak, ale jest tyle milionów kont i niby nie można tego robić , ale je …Niby tak, ale jest tyle milionów kont i niby nie można tego robić , ale jeszcze NIKT nie dostał za to bana, a przynajmniej przeszukałem cały internet i nie tylko ja i nigdzie nikt za to nie dostał jeszcze banicji, nic nie napisał, więc myślę, że tak tylko straszą. Poza tym nie mają ci jak udowodnić - powiesz, że byłeś w innym kraju i już. Jak mają udowodnić VPN'a?


mimo wszytko, dla jednej, dwóch gier można zaryzykować główne konto, ale przy większej ilości zaczęliby się interesować, no chyba że kupowalibyśmy jedynie podczas wakacji, jakiegos określonego okresu, wtedy wyglądałoby to bardziej "legitnie" i może faktycznie moznaby było się tłumaczyć że byłem w innym kraju, jednak ryzykować utratę konta w które już trochę wpakowałem nie jest za fajne :P
RobiS_13/08/2020 22:50

mimo wszytko, dla jednej, dwóch gier można zaryzykować główne konto, ale p … mimo wszytko, dla jednej, dwóch gier można zaryzykować główne konto, ale przy większej ilości zaczęliby się interesować, no chyba że kupowalibyśmy jedynie podczas wakacji, jakiegos określonego okresu, wtedy wyglądałoby to bardziej "legitnie" i może faktycznie moznaby było się tłumaczyć że byłem w innym kraju, jednak ryzykować utratę konta w które już trochę wpakowałem nie jest za fajne :P


Chodzi o to, że codziennie jest tam tyle milionów transakcji, że tego przecież nikt nie sprawdza. Myślisz , że każdy człowiek sprawdza każde kupno z jakiego kraju było? To jest niemożliwe
Szymon52613/08/2020 22:52

Chodzi o to, że codziennie jest tam tyle milionów transakcji, że tego pr …Chodzi o to, że codziennie jest tam tyle milionów transakcji, że tego przecież nikt nie sprawdza. Myślisz , że każdy człowiek sprawdza każde kupno z jakiego kraju było? To jest niemożliwe


Ty chyba sobie żartujesz jeśli myślisz, że to każdy sprawdza manualnie? Do tego są skrypty, które takie rzeczy wyłapują. Nie ma to jak narazac się na bana przez kupno na VPN-ie
Master_Santa13/08/2020 22:58

Ty chyba sobie żartujesz jeśli myślisz, że to każdy sprawdza manualnie? Do …Ty chyba sobie żartujesz jeśli myślisz, że to każdy sprawdza manualnie? Do tego są skrypty, które takie rzeczy wyłapują. Nie ma to jak narazac się na bana przez kupno na VPN-ie


No oczywiście, że nikt tego nie sprawdza. A takich skryptów nie ma , a jeśli są to i tak nic nie robią. Co? Zmiana regionu i zakup z innego regionu i co? Banują konto? Nigdy się nic takiego nie stało, a codziennie tyle milionów ludzi kupuje przez VPN, a narażania na bana to trochę tak jak narażanie się na mandat jadąc rowerem po chodniku o 3 w nocy, gdzie nikogo nie ma.
Gdzie tu promocja? Normalna cena
Szymon52613/08/2020 23:05

No oczywiście, że nikt tego nie sprawdza. A takich skryptów nie ma , a je … No oczywiście, że nikt tego nie sprawdza. A takich skryptów nie ma , a jeśli są to i tak nic nie robią. Co? Zmiana regionu i zakup z innego regionu i co? Banują konto? Nigdy się nic takiego nie stało, a codziennie tyle milionów ludzi kupuje przez VPN, a narażania na bana to trochę tak jak narażanie się na mandat jadąc rowerem po chodniku o 3 w nocy, gdzie nikogo nie ma.


a tak jeszcze z ciekawości. kupujesz tak gry? uzywasz jednorazowych kart z revoluta? ile gier tak już kupiłeś i czy wszystkie na jedno konto?
RobiS_13/08/2020 23:27

a tak jeszcze z ciekawości. kupujesz tak gry? uzywasz jednorazowych kart z …a tak jeszcze z ciekawości. kupujesz tak gry? uzywasz jednorazowych kart z revoluta? ile gier tak już kupiłeś i czy wszystkie na jedno konto?


Na jedno konto. Revoluta nie używam.
Szymon52613/08/2020 23:29

Na jedno konto. Revoluta nie używam.


a ile tych gier kupiles? kilka, killamaście?
nie ma banów na konto co najwyzej co uruchomienie danej gry bd sie musial pierdzielic z vpn
GruszaX_14/08/2020 09:37

nie ma banów na konto co najwyzej co uruchomienie danej gry bd sie musial …nie ma banów na konto co najwyzej co uruchomienie danej gry bd sie musial pierdzielic z vpn


po podaniu numeru karty itp. gdy ma już odbyć się płatność pojawia się informacja:
4907244-w1dEp.jpgwiesz co można z tym zrobic? płatność MasterCardem od Curve
RobiS_13/08/2020 23:33

a ile tych gier kupiles? kilka, killamaście?


Milion - 500 - 100 - 900
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst