50°
Zakończono
Dying Light - Edycja Kolekcjonerska na PC/Playstation4/Xbox One (figurka, koszulka, artbook i inne!) 60zł taniej @ Euro

Dying Light - Edycja Kolekcjonerska na PC/Playstation4/Xbox One (figurka, koszulka, artbook i inne!) 60zł taniej @ Euro

Gry i konsoleOkazje RTV Euro AGD

Dying Light - Edycja Kolekcjonerska na PC/Playstation4/Xbox One (figurka, koszulka, artbook i inne!) 60zł taniej @ Euro

Pepper

W sklepie Euro.com.pl ruszyła promocja, dzięki której grę Dying Light - Edycja Kolekcjonerska na PC, Playstation 4 oraz Xbox One kupimy 60zł taniej.Edycja Kolekcjonerska gry Dying Light zawiera:
 • 15-centrymetrowa figurka Volatile – Volatile to piekielnie szybka i zabójcza bestia, która nocą przemierza strefę kwarantanny w poszukiwaniu ludzkiego mięsa. Teraz możesz mieć go u siebie w pokoju!
 • Kolekcjonerski Artbook (w twardej oprawie) – Na 100 stronach tego wspaniałego albumu zamieszczono unikatowe grafiki koncepcyjne, szkice i ilustracje ze świata Dying Light.
 • Dying Light: Nightmare Row (e-book) – Poznaj początki epidemii w Harran oraz losy młodej atletki Mel. Autorem powieści jest Raymond Benson, pisarz znany między innymi z książek o Jamesie Bondzie!
 • Ścieżka dźwiękowa – Dzięki ścieżce dźwiękowej skomponowanej przez Pawła Błaszczaka możesz poczuć ponurą atmosferę kwarantanny nawet, kiedy nie grasz.
 • Oficjalna smycz – Stylowa smycz, która dopełni twój strój fana Dying Light.
 • Poradnik przetrwania – Aby przetrwać epidemię, potrzebna jest każda pomoc, a ten poradnik to najlepsza polisa na życie w kwarantannie. Poznaj sprzymierzeńców, odkryj słabe punkty przeciwników i naucz się podstaw przetrwania w świecie Dying Light.
 • Oficjalne naklejki – Dzięki tym naklejkom wirus zatoczy jeszcze szersze kręgi.
 • Oficjalna koszulka – Pokaż innym, że jesteś graczem! Załóż koszulkę z zombie i życz wszystkim na ulicy ”Good Night, Good Luck” (roz. L).
 • Limitowany Steelbook – Upiększ swoją półkę niesamowitym steelbookiem, który uchroni twoją cenną grę przed każdym wypadkiem.
 • Dodatek „Be the Zombie” – Ten wyjątkowy tryb pozwoli ci wcielić się w morderczego Nocnego Łowcę i polować na innych graczy. Bądź jedną z pierwszych osób, które zasmakują asymetrycznej rozgrywki 1 vs. 4.
 • Pudełko z autografami – Na twoim pudełku znajdą się autografy kluczowych osób pracujących nad Dying Light.

Promocja potrwa do 24 kwietnia lub wyczerpania zapasów.

3 Komentarze

Ja polowałem (z sukcesem) na edycję kolekcjonerską na XONE na gram.pl - cena za jaką kupiłem ją to 239 ( jakieś 2 tyg. temu); następnie cena wróciła do 379 a dzisiaj widzę znowu obniżka na XONE/PS4 do 249 zł sznurek a na PC do 177,90 zł!!! - można taniej? można - iu iu iu patrol przecenowy znowu na tropie

Pepper

@kactwo - dodaj okazję w prawym górnym rogu:>

Dzięki

Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst