Niestety, ta okazja już wygasła

Gra Dying Light 2 PL (PS5) ZA 199, na PS4 za 189

kwi 8. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dying Light 2 PL (PS4) za 189 3kropki.pl/p/d…tml
Dying Light 2 ps5 to gra akcji, w której pokierujemy losami Aidena Caldwella – podróżnika przemierzającego świat dotknięty przez wirusa zamieniającego ludzi w bezlitosne zombie. W trakcie swej wędrówki po post apokaliptycznych pustkowiach Twój bohater dociera do miasta Villedor – ostatniego bastionu ludzkości, w którym bezwzględne frakcje ocalałych walczą o wpływy nad olbrzymią metropolią. Twórcami Dying Light 2 (gra ps5) jest polskie studio Techland, odpowiedzialne za popularne Dying Light 1, a także Dead Island czy Call of Juarez, cieszące się dużym uznaniem wielu graczy.
Dying Light 2 ps5 oferuje rozgrywkę jednoosobową oraz tryb kooperacyjnego multiplayera dla czterech osób jednocześnie. System Choices & Consequences (Decyzje i Konsekwencje), wpleciony w wybory fabularne głównego bohatera, sprawi, że każdy krok w Dying Light 2 ps5 pl będzie miał wpływ na otoczenie i pozostałe postacie w grze. Walcz o przetrwanie i zmierz się z hordami bezlitosnych zombie. Dokonuj wyborów, które zmienią losy mrocznego świata opanowanego przez śmiercionośny wirus.

Dying Light 2 ps5

Wizualnie Dying Light 2 gra ps5 jest produkcją na najwyższym poziomie. Dzięki silnikowi graficznemu C-Engine oraz zaangażowaniu rzeszy architektów oprawa graficzna Dying Light 2 ps5 pl zachwyca szczegółowością, fantazją i atmosferą. Villedor, będący główną lokacją gry, podzielony jest na kilka dzielnic - każda w zupełnie innym klimacie i wymagająca innego stylu rozgrywki. Cykl dnia i nocy, wprowadzony przez twórców gry, dodatkowo urozmaica rozgrywkę. Ciesz się widokami post apokaliptycznego miasta z niegasnącym poczuciem fascynacji.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz