Niestety, ta okazja już wygasła
388° Zakończono
Dyfuzor zapachowy - allimazon
lip 13. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W germanii normalnie po 17,99 euro -teraz niedostępne:
amazon.de/dp/…c=1

Dopychacz darmowej dostawy.

Opis z amazon:
  • 【Dobry pomocnik w relaksie i spaniu】: to nie tylko rozproszony aromat, ale również mały ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z wieloma zaletami aromaterapii. Może być również stosowany do nawilżania, odprężenia skóry, łagodzenia bólu głowy i redukcji stresu. Idealny prezent dla rodziny i przyjaciół.
  • 【Duża pojemność 500 ml】: zbiornik na wodę o dużej pojemności gwarantuje długotrwałe zaparowanie. Nawilżacz powietrza może wchłonąć do 500 ml wody i pracować przez 10 godzin. Po zużyciu wody urządzenie wyłącza się automatycznie.
  • 【Pilot zdalnego sterowania i regulowany tryb mgiełki】: dyfuzor jest wyposażony w 3 ustawienia timera: 2 godziny / 4 godziny, 3 tryby pracy: regulowany tryb mgły (mała / duża). przerywana mgła (otwarta 10 sekund / 10 sekund zamknięta), ciągła mgiełka.
  • 【7 rodzajów kolorowych świateł LED】: 7 rodzajów trybu gradientowego / monochromatycznego, kolorowe kolory, w zależności od preferencji, zawsze istnieje kolor, który lubisz
  • 【Cicha technologia ultradźwiękowa】: głęboki sen, stabilny, bezgłośny (≤ 21 dB), aby zapewnić Ci spokojne i komfortowe otoczenie. Dyfuzor zapachowy do pomieszczeń, bardzo dobrze nadaje się do spania, nauki i pracy, nadaje się do salonu, SPA, sypialni, salonu, przedszkola, biura
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
63 Komentarze
Prześlij Komentarz