Dwupak kubków termicznych Contigo za 154,90 zł z przesyłką @ Ibood
87°Zakończono

Dwupak kubków termicznych Contigo za 154,90 zł z przesyłką @ Ibood

154,90zł
Pepper 2
lut 13. 2015lut 13. 2015
Porta sprzedażowy ibood, który codziennie wystawia nową ofertę, tym razem zaoferował zestaw kubków termicznych firmy Contigo. Cena za dwa kubki to 124,95 zł plus przesyłka 29,95 zł. Co daje nam w sumie 154,90 zł.

Kubki są idealne na zimę, do podróży czy na spacer lub narty. Producent zapewnia utrzymanie temperatury napoju do 5 godzin. Plusem jest to, że napój nie wycieka, czyli mamy taki mały termos z funkcją kubka.
Kubek wykonany jest ze stali nierdzewnej i posiada pojemność 470 ml. Aby się napić należy przesunąć przełącznik a po każdym łyku mechanizm samoczynnie zamyka kubek. Aby znów się napić wystarczy jeszcze raz przesunąć przełącznik.
Wydawałoby się, że zima mija więc taki kubek jest teraz niepotrzebny. Jednak kubek termiczny działa jakby w dwie strony i oprócz utrzymania temperatury gorącego napoju, utrzymuje temperature chłodnego napoju i to przez 14 godzin.

Dla tych co uprawiają sport, lubią długie wycieczki, jeżdzą dużo samochodem, kubek wydaje się idealny i użyteczny.
Kubek posiada gwarancję i można go zmywać w zmywarce.
Do wyboru są dwa zestawy kolorystczne:
  • szary i czarny
  • szary i niebieski

Promocja kończy się z dniem dzisiejszym.

2 Komentarze

Pepper

Nie wiedzieć czemu, iBood nie podał nazwy modelu w opisie. Jednak potwierdzona informacja przez sklep - kubki to model Astor (kosz pojedynczego kubka w normalnej sprzedaży to około 150zł).

A tutaj filmik w którym pokazane jest jak działa 'autoseal' dzięki któremu nic się nie wyleje jak wrzucimy kubek np do torby youtube.com/wat…6b4

Autor Pepper

Sam myślałem o zakupie ale się nie zdecydowałem bo mam kubków pełno termicznych.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst