Niestety, ta okazja już wygasła
Dwie szczoteczki Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 za 89,91 euro - 393 zł @amazon
136° Zakończono

Dwie szczoteczki Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 za 89,91 euro - 393 zł @amazon

10
paź 2. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na Amazonie dwie szczoteczki Braun Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 za 89,91 euro ~ 393 zł.
Sprzedawca: amazon.de
Przedmiot w magazynie - 8 października.

Opis ze strony Oral-B:

Szczoteczka Oral-B Pulsonic Slim Luxe zapewnia zdrowsze dziąsła w 4 tygodnie. Dzięki wyjątkowo wąskiej, superlekkiej rączce szczoteczka bardzo dobrze leży w ręce oraz nadaje się do użytku w domu i w podróży. Wydłużona główka szczoteczki drga dzięki zastosowaniu łagodnej technologii dźwiękowej, wykonując ponad 31 000 wibracji na minutę i delikatnie usuwając przebarwienia powierzchniowe. Możesz wybrać 1 z 3 trybów zapewniających komfort: tryb czyszczenia codziennego, tryb delikatnego czyszczenia i tryb wybielania. Dla czystszych, zdrowszych zębów i naturalnego wybielania.

  • Dla zdrowszych dziąseł w 4 tygodnie
  • 3 tryby czyszczenia zapewniające komfort szczotkowania: tryb czyszczenia codziennego, wybielania oraz delikatnego czyszczenia
  • Niezwykle wąska, superlekka soniczna szczoteczka do zębów marki Oral-B, idealna do użytku w domu i w podróży
  • Delikatne czyszczenie zębów dzięki ponad 31 000 wibracji na minutę
  • W zestawie: 1 soniczna szczoteczka elektryczna do zębów w kolorze różowego złota, 1 końcówka do szczoteczki, 1 ładowarka
  • Oral-B #1 marka najczęściej używana przez dentystów na świecie
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które oferty są publikowane.

Grupy

10 Komentarzy
Jak mniemam końcówki ze zwykłego orala nie pasują :/
Mam ją, nie jest zła, ale sądzę, że na rynku są już o wiele lepsze szczoteczki soniczne. Bardzo na plus jest jej niewielki rozmiar w porównaniu do innych szczoteczek sonicznych. Na minus niestety bateria.
jojaques02/10/2019 11:27

Mam ją, nie jest zła, ale sądzę, że na rynku są już o wiele lepsze szczot …Mam ją, nie jest zła, ale sądzę, że na rynku są już o wiele lepsze szczoteczki soniczne. Bardzo na plus jest jej niewielki rozmiar w porównaniu do innych szczoteczek sonicznych. Na minus niestety bateria.Ja mam wcześniejszą wersję tej szczoteczki. Stoi na stałe podłączona do ładowania. I tak już grubo 2 lata bez żadnych problemów. Druga już drugą zimę na działce bez ogrzewania przezimowała i też bateria działa.
kajasia02/10/2019 11:33

Ja mam wcześniejszą wersję tej szczoteczki. Stoi na stałe podłączona do ład …Ja mam wcześniejszą wersję tej szczoteczki. Stoi na stałe podłączona do ładowania. I tak już grubo 2 lata bez żadnych problemów. Druga już drugą zimę na działce bez ogrzewania przezimowała i też bateria działa.


Znaczy się, u mnie jest podobnie. Ciągle stoi podłączona do ładowarki. Też na nią nie narzekam, też mi się dobrze sprawuje. Swego czasu kupiłem 4 końcówki na Amazonie za 27 zł, więc nie jest źle. Może wibracji ma niewiele w porównaniu do Philipsa i Seysso, ale z tamtych ani razu nie korzystałem, więc trudno mi porównać.
Tak jest, bogactwo! Pulsonic w koncu w Europie! 100 lat po tym jak Testo uzywal go w USA
Rozumiem że Soniccare DiamondClean Philipsa lepszy?
thedariusz02/10/2019 12:44

Rozumiem że Soniccare DiamondClean Philipsa lepszy?


Za pewne tak tylko za jaką kwotę ? Ja jednak w tych pieniądzach polecam Oclean X od Xiaomi
Pavel7602/10/2019 13:23

Tylko padają niedługo po gwarancji...


Mi padła przed, wymienili na miejscu na nową i przedłużyli gwarancję o kolejne dwa lata
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst