Niestety, ta okazja już wygasła
Dwie gry: niezły Dungeon Scroll oraz świetny RPG - Dink Smallwood HD za darmo (także PC/iOS)
451° Zakończono

Dwie gry: niezły Dungeon Scroll oraz świetny RPG - Dink Smallwood HD za darmo (także PC/iOS)

ZA DARMO4,19zł Darmowa dostawa DarmowaGoogle Play Okazje
20
lut 16.
Obie propozycje to dobrze oceniane gry, które są dziełem RTSoft (inna nazwa: Robinson Technologies Corporation) - studia mającego swoją siedzibę w Kraju Kwitnącej Wiśni. Obie gry są po angielsku.

Dungeon Scroll to unikalne połączenie dungeon crawlera (chyba brak polskiego odpowiednika nazwy tego gatunku gier) z grą w słówka. Gra jest za darmo tylko chwilowo (Android oraz iOS), wiec radzę się pośpieszyć.
140494.jpg

Natomiast Dink Smallwood HD to świetna gra RPG. która jest od ponad roku dostępna za darmo (free & open source) na wiele platform (Windows, MacOS, Linux, iOS, Android), będąca remasterowaną wersją kultowego tytułu pecetowego o tym samym tytule (tylko bez HD) sprzed ponad 20 lat: LINK1, LINK2.
Na uwagę zasługuje oczywiście dość oldschool'owa grafika - na swój sposób urocza, świetna oprawa muzyczna oraz to, że oprócz oficjalnej kampanii dostępnych jest wiele dodatkowych przygód w postaci modułów, które można pobrać (w jedynej uczciwej cenie, czyli za darmo) STĄD, co z pewnością zapewnić może setki godzin dodatkowej zabawy.
140494.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Granie w rpegi na telefonie to skrajny objaw masochismu.
grochu88zc17/02/2019 06:43

Granie w rpegi na telefonie to skrajny objaw masochismu.


Granie w jakiekolwiek gry na telefonie*
Edytowane przez: "borda" lut 17.
20 Komentarzy
Granie w rpegi na telefonie to skrajny objaw masochismu.
grochu88zc17/02/2019 06:43

Granie w rpegi na telefonie to skrajny objaw masochismu.


Granie w jakiekolwiek gry na telefonie*
Edytowane przez: "borda" lut 17.
Looknijcie sobie jeszcze the elder scrolls: blade czy jakos tak na ios na zardmo niby przedsprzedaz, ale po screenach wyglada zacnie jak za darmo
grochu88zc17/02/2019 06:43

Granie w rpegi na telefonie to skrajny objaw masochismu.


borda17/02/2019 07:19

Granie w jakiekolwiek gry na telefonie*


A kto mówił (pisał) o telefonach? :/
A na serio, to wszystko zależy od telefonu oraz:
@grochu88zc - od interfejsu gry, jej dynamiki i sterowania;
@borda - od rodzaju gry też; np. nieskomplikowane turowe strategie jak rodzime Age of Civilizations na telefonie sprawdzają się doskonale.
Edytowane przez: "Soark" lut 17.
Soark17/02/2019 09:33

A kto mówił (pisał) o telefonach? :/ A na serio, to wszystko zależy o …A kto mówił (pisał) o telefonach? :/ A na serio, to wszystko zależy od telefonu oraz:@grochu88zc - od interfejsu gry, jej dynamiki i sterowania;@borda - od rodzaju gry też; np. nieskomplikowane turowe strategie jak rodzime Age of Civilizations na telefonie sprawdzają się doskonale.


AoC to dobra gra, ale jeżeli dla Ciebie to pełnoprawna strategia to nie mam więcej pytań. Bardziej na to miano zasługuje Plague Inc.
grochu88zc23 min

AoC to dobra gra, ale jeżeli dla Ciebie to pełnoprawna strategia to nie m …AoC to dobra gra, ale jeżeli dla Ciebie to pełnoprawna strategia to nie mam więcej pytań. Bardziej na to miano zasługuje Plague Inc.


Pewnie: po co więcej pytań, skoro się w ogóle nie słucha (nie czyta ze zrozumieniem) odpowiedzi?
Ja podałem jedynie przykład gry, cytuję: "nieskomplikowanej turowej strategii" - która doskonale sprawdza się na telefonie. Jedyną osobą, która pisała o "pełnoprawnej strategii", podczas gdy wcześniej, co tym bardziej zabawne, o "jakiejkolwiek grze", jesteś Ty.
Nie mam więcej... odpowiedzi.
Edytowane przez: "Soark" lut 17.
borda3 g, 48 min

Granie w jakiekolwiek gry na telefonie*


No nie. Bo gry typu sudoku czy Taps są idealne na smartfony.
piotr.bujanowski44 min

która jest od ponad roku dostępna za darmoMINUS

1. Okazja dotyczy dwóch gier tego samego studia, z których pierwsza z wymienionych jest za darmo chwilowo tylko.
2. Wskaż, proszę, okazję z peppera, która dotyczyła tej drugiej gry - na poparcie, że minus jest choć częściowo zasadny a nie jest jedynie wyrazem Twojego czepialstwa/frustracji/dysfunkcji*. Ja takowej nie znalazłem, dlatego uznałem za stosowne dodać wzmiankę o świetnym Dink Smallwood HD, szczęśliwie dostępnym również za darmo, do bieżącej okazji. Jeśli wykażesz, że się pomyliłem lub coś przeoczyłem, to skoryguję opis.
(*) - niepotrzebne skreślić
Edytowane przez: "Soark" lut 17.
borda17/02/2019 07:19

Granie w jakiekolwiek gry na telefonie*


Granie na telefonie bez dedykowanego pada*
pepperro21 min

Granie na telefonie bez dedykowanego pada*


I bez rzucenia obrazu na tv
+ wielkie dzięki!
"dink SmallWood- świetny rpg." solidnie smiechlem
KarmazynowyMsciciel18/02/2019 07:48

"dink SmallWood- świetny rpg." solidnie smiechlem


Na zdrowie!
Z mojego doświadczenia wynika, że zdarzają się tacy ludzie, co mogą się śmiać z byle czego i byle kiedy, często nawet z niczego, ale rozumiem, że Ty masz jednak jakiś powód? Przedstaw go proszę, żebyśmy i my się pośmiali.
poczytaj o grze. w skrócie była aż tak zla że aż dobra. kod gry bardzo długo nie był opublikowany bo twórca wstydził się go pokazac;)
poza tym taki z tego rpg jak z diablo:)
KarmazynowyMsciciel18/02/2019 20:21

poczytaj o grze. w skrócie była aż tak zla że aż dobra. kod gry bardzo dłu …poczytaj o grze. w skrócie była aż tak zla że aż dobra. kod gry bardzo długo nie był opublikowany bo twórca wstydził się go pokazac;) poza tym taki z tego rpg jak z diablo:)


A, więc ze swojego niezrozumienia czytanych tekstów się śmiejesz. Można i tak.
Ja też, owszem, czytałem. Tyle że ze zrozumieniem. Garść pierwszych z brzegu recenzji, po wpisaniu słów: Dink Smallwood review...

rpgfan.com/rev…tml
"it IS a hilarious action/RPG with tons of replay value"

kotaku.com/a-c…amp
(tu właściwie już tytuł może za cytat służyć: "A criminally underrated game about a pig farmer")


Czy cytowana w opisie polska recka:

"Argument", że kod gry długo nie był publikowany, bo autor się wstydził - to już totalna rozwałka. No, pewnie - to przecież standardowa praktyka, żeby publikować kod gry, prawda?

W sumie czułem, że będzie można uśmiać się z odpowiedzi, ale nie sądziłem, że aż tak, dzięki!
Soark6 g, 36 min

A, więc ze swojego niezrozumienia czytanych tekstów się śmiejesz. Można i …A, więc ze swojego niezrozumienia czytanych tekstów się śmiejesz. Można i tak. Ja też, owszem, czytałem. Tyle że ze zrozumieniem. Garść pierwszych z brzegu recenzji, po wpisaniu słów: Dink Smallwood review...http://www.rpgfan.com/reviews/dinksmallwood/Dink_Smallwood-2.html"it IS a hilarious action/RPG with tons of replay value"https://kotaku.com/a-criminally-underrated-game-about-a-pig-farmer-1625944107/amp(tu właściwie już tytuł może za cytat służyć: "A criminally underrated game about a pig farmer")https://gamefaqs.gamespot.com/pc/565249-dink-smallwood/reviews/32971Czy cytowana w opisie polska recka:https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2013/08/09/dink-smallwood-to-wspaniala-gra-prasa-komputerowa-klamala/amp/"Argument", że kod gry długo nie był publikowany, bo autor się wstydził - to już totalna rozwałka. No, pewnie - to przecież standardowa praktyka, żeby publikować kod gry, prawda? W sumie czułem, że będzie można uśmiać się z odpowiedzi, ale nie sądziłem, że aż tak, dzięki!


w grę grałem i była słaba. nie przeczę że komuś może się podobać. ale mowic o tej grze że jest wielkim rpg to gruba przesada.
dink kiedys juz byl za darmo na pc
Dink na androida to do czego potrzebuje dostęp do plików na telefonie? Ktoś coś wie? Można zaufać?
Wiwerest_8 g, 25 min

Dink na androida to do czego potrzebuje dostęp do plików na telefonie? K …Dink na androida to do czego potrzebuje dostęp do plików na telefonie? Ktoś coś wie? Można zaufać?


Do tego (cytat z opisu okazji):
Soarklut 18.

(...) oprócz oficjalnej kampanii dostępnych jest wiele dodatkowych przygód …(...) oprócz oficjalnej kampanii dostępnych jest wiele dodatkowych przygód w postaci modułów, które można pobrać (w jedynej uczciwej cenie, czyli za darmo) STĄD, co z pewnością zapewnić może setki godzin dodatkowej zabawy.


- tzn. żeby móc zapisywać i odczytywać ściągnięte dodatkowe moduły. Również do zapisywania stanów gry i ich późniejszego odczytywania, w razie konieczności (np. po śmierci postaci - gdy chcemy wczytać zapisany stan gry, zamiast zaczynać od początku).
Gra dostępna od wielu lat w sklepie Play; do tego wydana przez twórców oryginalnego Dink Smalwooda na PC, a nie przez jakichś przypadkowych ludzi, tak więc spokojnie można zaufać.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst