Duży zdalnie sterowany samochód @Tesco (przeceniony o 60%)
117°Zakończono

Duży zdalnie sterowany samochód @Tesco (przeceniony o 60%)

6
gru 8. 2015
Przez przypadek przechodząc dzisiaj w Tesco zwróciłem uwagę na dość dużą obniżkę cen wręcz "olbrzymich" , zdalnie sterowanych samochodów (coś jak Monster Truck) widocznych na zdjęciu. Wcześniej nie widziałem ich w sklepie więc nie mogę potwierdzić czy cena wyjściowa jest prawdziwa tj. 349 zł W każdym razie obecnie te pojazdy są dostępne za 139 zł co przy ich gabarytach wydaje się być niezłą propozycją na prezent dla jakiegoś szkraba. Co ciekawe - do pojazdu nie trzeba kupować baterii, gdyż w zestawie jest litowy akumulator wraz z ładowarką (na pudełku nie doczytałem się jakie ma parametry). Nie mniej jednak, baterie należy włożyć tylko do pilota, a sam pojazd już tylko będziemy ładowali z kontaktu. Nie wiem ile potrwa promocja, ale podejrzewam, że do wyczerpania zapasów. W sklepie w którym je widziałem, było ich ok 10 egzemplarzy tak więc wygląda na to, że jest to oferta raczej globalna Tesco niż lokalna okazja.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Czy na pudełku była informacja o maksymalnej prędkości tego samochodu ?
Autor
Nic takiego nie dojrzałem - generalnie na pudełku w większości bełkot PR. Poza tym nie za bardzo miałem czas dłużej mu się przyglądać - byłem w drodze do pracy;-)
Autor
Widzę w tej gazetce tę ofertę (strona 19), ale są tylko Jeep-y w niej. W sklepie były i Jeep-y i te Pick-up-y jak na moim zdjęciu.
akumulator na 10-15min zabawy, podziękował za taki "sprzęt"
Autor
To tak jak z dronami, długo nie polatasz :-) Nic nie poradzimy - jest co jest.
jaka cena taki sprzęt zawsze można kupić traxxas'a e-maxx bezszczotkowego i robi masakrę albo t-maxx już spalinowego
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy