Drukarka (Wielofunkcyjna) Canon MX495 z WiFi
112°Zakończono

Drukarka (Wielofunkcyjna) Canon MX495 z WiFi

15
cze 10. 2016
Przyzwoity sprzęt za dobre pieniądze
Aktualizacje społecznościowe
X-Kom OkazjeX-Kom kody rabatowe

Grupy

15 Komentarzy
Tylko ta jakość wydruku jak w pixmach sprzed 10 lat. No i żeby drukowanie było tańsze trzeba dorobić CISS - minimum 30zł z aliexpress, różnej jakości
Moim zdaniem szkoda pieniędzy na pixmę. Lepiej szukać promocji na EPSONA L130 - jeśli brak skanera komuś odpowiada, albo L365 ze skanerem.
Jakość wydruków o niebo lepsza i fabryczny CISS.
Autor Zbanowany
A co to jest ten CISS?
k22cze 10. 2016

A co to jest ten CISS?

​Tak ciężko użyć Google?
Autor Zbanowany
gurkencze 10. 2016

​Tak ciężko użyć Google?Tak ciężko odpowiedzieć na pytanie?
k22cze 10. 2016

Tak ciężko odpowiedzieć na pytanie?

Gołąbeczki nie gryźć się ...
Janusz_Cebulskicze 10. 2016

Tylko ta jakość wydruku jak w pixmach sprzed 10 lat. No i żeby drukowanie b …Tylko ta jakość wydruku jak w pixmach sprzed 10 lat. No i żeby drukowanie było tańsze trzeba dorobić CISS - minimum 30zł z aliexpress, różnej jakości Moim zdaniem szkoda pieniędzy na pixmę. Lepiej szukać promocji na EPSONA L130 - jeśli brak skanera komuś odpowiada, albo L365 ze skanerem.Jakość wydruków o niebo lepsza i fabryczny CISS.Canon to raczej budżetowe kombo (skaner, wifirifi itd) więc porównywanie go ze sprzętem wyższej klasy i ponad dwukrotnie wyższej ceny raczej mija się z celem. Oczywiste jest chyba, że ktoś komu zależy na wysokiej jakości wydruków będzie szukał sprzętu z wyższej półki a nie multi z marketu.
Epson XP-225 będzie lepszy ? Nie znam się a muszę szybko coś kupić, już miałem tego canona kupić ale zobaczyłem Twój komentarz.
Janusz_Cebulskicze 10. 2016

Tylko ta jakość wydruku jak w pixmach sprzed 10 lat. No i żeby drukowanie b …Tylko ta jakość wydruku jak w pixmach sprzed 10 lat. No i żeby drukowanie było tańsze trzeba dorobić CISS - minimum 30zł z aliexpress, różnej jakości Moim zdaniem szkoda pieniędzy na pixmę. Lepiej szukać promocji na EPSONA L130 - jeśli brak skanera komuś odpowiada, albo L365 ze skanerem.Jakość wydruków o niebo lepsza i fabryczny CISS.za 360PLN Pixma MG5650 (Duplex, skaner, WiFI, tusze po 2,5PLN) - stalem pol roku temu przed takim wyborem z ograniczonym budzetem i wg mnie to najlepsza cebula w tej klasie. Epson L130 nie ma Wi-Fi i druku dwustronnego a Epson L365 to jakis kosmos jesli chodzi o cene. A jakos druku bardzo OK (druk fotek na codzien).
mariomariocze 10. 2016

za 360PLN Pixma MG5650 (Duplex, skaner, WiFI, tusze po 2,5PLN) - stalem …za 360PLN Pixma MG5650 (Duplex, skaner, WiFI, tusze po 2,5PLN) - stalem pol roku temu przed takim wyborem z ograniczonym budzetem i wg mnie to najlepsza cebula w tej klasie. Epson L130 nie ma Wi-Fi i druku dwustronnego a Epson L365 to jakis kosmos jesli chodzi o cene. A jakos druku bardzo OK (druk fotek na codzien).Problem braku wifi często rozwiązuje router wifi z opcją podpięcia drukarki. Wiele osób posiada routery z taką opcją nie mając o tym pojęcia. Np. Orange FunBox zarówno 1.0 jak i 2.0 spisuje się w tej kwestii rewelacyjnie.
Duplex w przypadku atramentu to i tak moim zdaniem nieporozumienie - wydruk z jednej strony często "przebija" na drugiej. Jeśli Duplex to laser.
A jakość druku fotek w przypadku Canona to dno w porównaniu do Epsona. Drukarki Canon to rozwiązanie tylko dla hardcorowych cebularzy
mariomariocze 10. 2016

za 360PLN Pixma MG5650 (Duplex, skaner, WiFI, tusze po 2,5PLN) - stalem …za 360PLN Pixma MG5650 (Duplex, skaner, WiFI, tusze po 2,5PLN) - stalem pol roku temu przed takim wyborem z ograniczonym budzetem i wg mnie to najlepsza cebula w tej klasie. Epson L130 nie ma Wi-Fi i druku dwustronnego a Epson L365 to jakis kosmos jesli chodzi o cene. A jakos druku bardzo OK (druk fotek na codzien).


Mam identyczną drukarkę
Dla mnie jest ok
Ale gdzie można dostać tusze za 2,5zł?
Jak dotąd brałem z allegro za ok 35zł, a właśnie się skończyły
Janusz_Cebulskicze 10. 2016

Problem braku wifi często rozwiązuje router wifi z opcją podpięcia dru … Problem braku wifi często rozwiązuje router wifi z opcją podpięcia drukarki. Wiele osób posiada routery z taką opcją nie mając o tym pojęcia. Np. Orange FunBox zarówno 1.0 jak i 2.0 spisuje się w tej kwestii rewelacyjnie.Duplex w przypadku atramentu to i tak moim zdaniem nieporozumienie - wydruk z jednej strony często "przebija" na drugiej. Jeśli Duplex to laser.A jakość druku fotek w przypadku Canona to dno w porównaniu do Epsona. Drukarki Canon to rozwiązanie tylko dla hardcorowych cebularzy


Tylko po co? Rozumiem, ze chodzi do wygode zdalnego drukowania po WiFi. Tylko, ze nadal trzeba miec i tak drukarke podpieta kablem (przy ruterze). A tak to sobie stawiam w innym pomieszczeniu i jedyne co mnie interesuje to zasieg do AP. Zadnych dodatkowych kabli nie musze ciagnac bo chce sobie ja ustawic tam gdzie mam miejsce a nie tam gdzie sznurek moge dociagnac. Co do jakosci - nie porownywalem z Epsonem, ale wydruk foto 10x15 nie budzi zastrzezen - nie jestem w stanie odroznic od tych z labu. Skoro nie widze roznicy to po co mam sie brandzlowac techikaliami A o tym, ze duplex to zlo, pisza ci co nie maja w swojej drukarce duplexu Mam, korzystam i sobie chwale (i nie wyobrazam sobie drukowania dokumentow bez druku dwustronnego). Ale kazdy ma wlasne zdanie i jesli ma wiecej kasy niz ja mialem to moze sobie Epsona kupowac, a co!
danio_96cze 10. 2016

Mam identyczną drukarkęDla mnie jest okAle gdzie można dostać tusze za 2,5 … Mam identyczną drukarkęDla mnie jest okAle gdzie można dostać tusze za 2,5zł?Jak dotąd brałem z allegro za ok 35zł, a właśnie się skończyły


Komplet nigdy mi sie nie skonczyl w jednym czasie - pojedyncze kartridze masz za 2,3 PLN pisalem o jednym a nie calym komplecie.
mariomariocze 10. 2016

Tylko po co? Rozumiem, ze chodzi do wygode zdalnego drukowania po WiFi. … Tylko po co? Rozumiem, ze chodzi do wygode zdalnego drukowania po WiFi. Tylko, ze nadal trzeba miec i tak drukarke podpieta kablem (przy ruterze). A tak to sobie stawiam w innym pomieszczeniu i jedyne co mnie interesuje to zasieg do AP. Zadnych dodatkowych kabli nie musze ciagnac bo chce sobie ja ustawic tam gdzie mam miejsce a nie tam gdzie sznurek moge dociagnac. Co do jakosci - nie porownywalem z Epsonem, ale wydruk foto 10x15 nie budzi zastrzezen - nie jestem w stanie odroznic od tych z labu. Skoro nie widze roznicy to po co mam sie brandzlowac techikaliami A o tym, ze duplex to zlo, pisza ci co nie maja w swojej drukarce duplexu Mam, korzystam i sobie chwale (i nie wyobrazam sobie drukowania dokumentow bez druku dwustronnego). Ale kazdy ma wlasne zdanie i jesli ma wiecej kasy niz ja mialem to moze sobie Epsona kupowac, a co! Komplet nigdy mi sie nie skonczyl w jednym czasie - pojedyncze kartridze masz za 2,3 PLN pisalem o jednym a nie calym komplecie.


Wiem, że to cena za jedną sztukę
Chodziło mi o to, gdzie można zamówić w takiej cenie
Jakieś bzdury co do jakości Pixm Ja używam 8 lat Canona i wydruki są bdb jakości, a awarii nie ujrzała, chociaż drukuje już prawie dekadę.
krakowiennecze 10. 2016

Jakieś bzdury co do jakości Pixm Ja używam 8 lat Canona i wydruki są bd …Jakieś bzdury co do jakości Pixm Ja używam 8 lat Canona i wydruki są bdb jakości, a awarii nie ujrzała, chociaż drukuje już prawie dekadę.

mój combajn padł po 26miechach...na amen. a wcale dużo nie trzaskane było, wiec stare canony ok. Nowe już raczej nie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst