Drukarka 3D MakerBot Replicator 5th Gen. (min. 30% taniej)
188°Zakończono

Drukarka 3D MakerBot Replicator 5th Gen. (min. 30% taniej)

6.464,95złIBood Okazje
9
lis 4. 2016
W Polsce namierzyłem ofertę za 16 tys zł., od producenta 2,5 tys. $, ale pewnie trzeba jeszcze doliczyć dodatkowe opłaty, więc różnica się zwiększy.

Oferta ważna tylko dzisiaj!
Aktualizacje społecznościowe
IBood OkazjeIBood okazja

Grupy

9 Komentarzy
Jak komuś akurat będzie potrzebna to dobra oferta
amazon.com/Mak…D4W

nie chce się czepiać, ale opinie to ma fatalne, zwłaszcza te najnowsze
Edytowane przez: "mysior" lis 4. 2016
mysiorlis 4. 2016

https://www.amazon.com/MakerBot-Replicator/dp/B017LIYD4Wnie chce się …https://www.amazon.com/MakerBot-Replicator/dp/B017LIYD4Wnie chce się czepiać, ale opinie to ma fatalne, zwłaszcza te najnowsze
Opinie opiniami, ale to bardzo dobra drukarka. Wystarczy zobaczyć jaki popyt jest na klony tej drukarki. Malkontenci zawsze się znajdą, bo drukarka 3D jednak przynajmniej na razie to nie jest urządzenie przeznaczone dla każdego np. tak jak zwykła drukarka, choć wiele razy się spotkałem, że i ze zwykłymi drukarkami ludzie mają problem i nie potrafią jej włączyć/skonfigurować/wymienić tonera/atramentu itd.
Ale to tylko moja subiektywna opinia.

W tej cenie nic tylko brać, niestety to jest cena w USA, więc trzeba doliczyć zapewne cło i VAT, więc nie jest tak różowo, ale i tak wypada dość nieźle, w porównaniu z cenami konkurencji (uwzględniając modele o podobnych parametrach).
Na ibood masz wysyłkę z Europy a fakturę możesz dostać nawet z polski. Cena świetna - u mnie w pracy kupiono taka za połowę więcej a możliwości podobne.Oczywiście problemy zawsze będą
sherlocklis 4. 2016

Opinie opiniami, ale to bardzo dobra drukarka. Wystarczy zobaczyć jaki …Opinie opiniami, ale to bardzo dobra drukarka. Wystarczy zobaczyć jaki popyt jest na klony tej drukarki. Malkontenci zawsze się znajdą, bo drukarka 3D jednak przynajmniej na razie to nie jest urządzenie przeznaczone dla każdego np. tak jak zwykła drukarka, choć wiele razy się spotkałem, że i ze zwykłymi drukarkami ludzie mają problem i nie potrafią jej włączyć/skonfigurować/wymienić tonera/atramentu itd. Ale to tylko moja subiektywna opinia.W tej cenie nic tylko brać, niestety to jest cena w USA, więc trzeba doliczyć zapewne cło i VAT, więc nie jest tak różowo, ale i tak wypada dość nieźle, w porównaniu z cenami konkurencji (uwzględniając modele o podobnych parametrach).Dokładnie - o cło i VAT nie masz się co martwić. Wysyłka jest w Europy (Holandii). Możesz ewentualnie "pomartwić" się i wziąć na firmę i odliczyć sobie VAT, bo fakturę tak jak pisał @tom.k spokojnie dostaniesz tylko musisz mieć na ibood konto założone na firmę.

P.s. ten link z amazona był tylko do pokazania komentarzy (dość nieprzychylnych) i porównania ceny ibood vs amazon.
mysiorlis 4. 2016

Dokładnie - o cło i VAT nie masz się co martwić. Wysyłka jest w Europy (Hol …Dokładnie - o cło i VAT nie masz się co martwić. Wysyłka jest w Europy (Holandii). Możesz ewentualnie "pomartwić" się i wziąć na firmę i odliczyć sobie VAT, bo fakturę tak jak pisał @tom.k spokojnie dostaniesz tylko musisz mieć na ibood konto założone na firmę.P.s. ten link z amazona był tylko do pokazania komentarzy (dość nieprzychylnych) i porównania ceny ibood vs amazon.

A to wziąłem sobie wydrukuje karambita z cs
reklamy2209lis 4. 2016

A to wziąłem sobie wydrukuje karambita z csa to możesz się później pochwalić jak Ci wydrukowało
A może ktoś mi powie czemu na stronie cad.sklep.pl ta drukarka:
1) Samodzielnie kosztuje 15,9k cad.sklep.pl/pro…on/
2) W zestawie ze skanerem kosztuje 7,9k cad.sklep.pl/pro…ot/
3) Sam skaner kosztuje 5,4k zł cad.sklep.pl/pro…er/

Bo wychodzi, że ta oferta za 7,9k przebija tą z ibooda i o gwarancję tak się martwić nie trzeba, ani też o to z jakich leżaków magazynowych ma to ibood.
Edytowane przez: "Advoco" lis 4. 2016
na amazonie jest po 1200 ze starym firmware i za 1594$ z nowym czyli jakies 6200 pln + free shipping
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst