Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
-77°
Opublikowano 24 lutego 2024

Drukarka 3D Longer LK5 Pro (300 x 300 x 400mm)

999zł1 599zł-38%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
Michal_Bobrek
Dołączył w 2024
1
0

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Drukarki 3D

Znajdź więcej okazji Drukarki 3D

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Drukarka 3D Longer LK5 Pro w 90% Wstępnie Złożona Design Trójkątny 3 Zestawy Chipów TMC2208 Cicha Płyta Główna 300 x 300 x 400mm

W 90% Wstępnie Złożona ze Stabilną Strukturą Trójkątną

LONGER LK5 Pro to duża, przystępna cenowo drukarka 3D w 90% wstępnie złożona, wymiary druku to 300*300*400mm. Posiada podwójne pręty nachylone utrzymujące oś Z w stabilnej strukturze trójkątnej dla lepszej jakości druku 3D. A do tego w 90% jest wstępnie złożona w fabryce przed wysyłką, co ułatwi jej montaż i zaoszczędzi Ci czasu.

Ciche Drukowanie w Stylu Open Source

LONGER LK5 PRO jest zintegrowana z 3 zestawami chipów TMC2208 dla osi X / Y / Z celem cichszego drukowania, co redukuje poziom hałasu z silnika. Opracowana z płytą główną typu open source dla LK5 PRO, ułatwi Ci to dodawanie opcjonalnych części zapasowych do drukarki 3D, takich jak BLTouch dla auto-poziomowania bądź aktualizacja do wersji Marlin 2. X dla beta-testowania.

4,3-calowy w Pełni Kolorowy Ekran Dotykowy

Tą drukarkę 3D FDM zbudowano z 4,3-calowym w pełni kolorowym ekranem dotykowym oraz zintegrowano z lepszym, przyjaznym interfejsem użytkownika dla lepszej interakcji z drukarką, prostej obsługi i łatwego podejścia celem sprawdzania procesu drukowania.

Ulepszona Podstawa Szklana

Ta drukarka 3D FDM wyposażona jest w ulepszone szkło pokryte ceramiką dla łatwiejszego zdejmowania z podstawki po zakończeniu drukowania.

Rura Teflonowa Odporna na Wysokie Temperatury

LONGER LK5 Pro wyposażona jest w rurę teflonową odporną na wysokie temperatury, zdolną wytrzymać do 280℃, a wnętrze dyszy niełatwo jest zapchać, co zapewnia stałą jakość wydruku.
Geekbuying.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika freeon
  Ta czy edner 3v3 se?
  Awatar użytkownika zloty_2000
  Też mam plan zakupu w najbliższym czasie i po wertowaniu netu i sporej ilości rozmów z ludźmi czy to zajmującymi się czy też sprzedającymi wyszło mi, że warto dopłacić do Endera 3v3 KE - lepsze oprogramowanie wewnętrzne, ciut inne komponenty.
 2. Awatar użytkownika Abwebc
  Jak to się ma do Bambu lab A1?
  Awatar użytkownika TronZczaszek
  inny target, bambu jest closed source i ma mniejsze pole robocze. Jeżeli to ci nie przeszkadza, to bambu lepsze. Ale i tak bym nie dał 1000zł, bo to jest właściwie sidewinder x2 z inną nazwą a ten jest do wyrwania za 800zł na regularnych przecenach (ale trzeba doliczyć jakieś 100zł na pręty stabilizujące i pei).