Ta okazja kończy się 31 grudnia o 22:59
106°
Opublikowano 2 dni temu

Drukarka 3D Lerdge iX 3D Printer Kit V3.0 (200 mm/s, 180 x 180 x 180 mm przestrzeni roboczej), $143,30 @ Geekbuying.com

601,50zł799zł-25%
Darmowa dostawa ·
Awatar użytkownika ForfiterMamut
Opublikowane przez
ForfiterMamut Edytor
Dołączył w 2020
2 306
2 834

O tej okazji

Na Geekbuying.com drukarka 3D Lerdge iX za $143,30 ~ 602 zł
Kod: NNNLKAJSPL
Ja stronie producenta za 190 dolarów (click)
Darmowa dostawa z UE
Lerdge-iX KIT przeznaczony jest dla tych, którzy lubią budować i modyfikować drukarki 3D. Może zabrać Cię w cudowną technologiczną podróż DIY. Podążając za nami krok po kroku, aby zmodyfikować Lerdge-iX, możesz zostać mistrzem druku 3D.

Wysoka precyzja i duża prędkośćWysoka precyzja +/- 0,1 mm, duża prędkość 200 mm/s.

Wznów po awarii zasilaniaDrukarka zapisze postęp drukowania w przypadku nieoczekiwanej awarii zasilania i będzie mogła kontynuować drukowanie po przywróceniu zasilania.

Elastyczny arkusz PEIWyposażony w najpopularniejszy na rynku PEI, który sprawia, że zadruk pierwszej warstwy jest doskonalszy i bardzo ułatwia zdjęcie modelu.

32-bitowa płyta LerdgeLerdge ma 7 lat doświadczenia w rozwiązaniach do sterowania drukarkami 3D. Płyta Lerdge jest w stanie dokonać wszystkich ustawień poprzez wyświetlacz, jest bardzo prosta w obsłudze.

Sterownik TMC2226Oryginalny niemiecki układ sterownika TMC2226 zapewnia płynną i cichą pracę drukarki.

Dokładna regulacja osi ZPodczas drukowania pierwszej warstwy odległość dyszy od platformy można regulować w czasie rzeczywistym, aby poprawić jakość pierwszej warstwy.

Tankowanie jednym kliknięciemMożesz załadować lub wyjść z żarnika jednym kliknięciem na ekranie dotykowym.

Automatyczne wyłączanieDrukarka może automatycznie schłodzić głowicę i wyłączyć ją po zakończeniu drukowania.

Sprzęt typu open sourceWitryna internetowa firmy Lerdge zawiera rysunki projektowe części konstrukcyjnych, specyfikacje i zestawienie komponentów.

Więcej funkcjiWyposażyliśmy Lerdge-iX w niemal wszystkie praktyczne funkcje dostępne na rynku, m.in. automatyczne poziomowanie (wymagany czujnik poziomowania), okno podglądu modelu, kolorowy ekran, łączność sieciową, zabezpieczenie temperaturowe, czujnik końca żarnika itp. Obsługuje karty TF, dysk U i port szeregowy USB.

Wersja Lerdge-iX:

To jest najnowsza wersja V3.0 Lerdge-iX. Optymalizuje strukturę montażową, a jednocześnie realizuje projekt kompatybilności dla modernizacji szyn liniowych.

Uwaga:
1. Wersje Lerdge-KIT są dostarczane w oddzielnych częściach, obejmujących wszystkie części mechaniczne, elektroniczne i drukowane, które należy złożyć samodzielnie.
Jeśli chcesz mieć wstępnie zmontowany, możesz wybrać wersję Lerdge-iX RTP.

2. Wymagane narzędzia montażowe nie są zawarte w wersji KIT. Potrzebne będą następujące narzędzia: śrubokręt imbusowy 1,5, śrubokręt imbusowy 2,0, śrubokręt imbusowy 3,0, śrubokręt płaski 2 mm, śrubokręt krzyżakowy Ph1, klucz płaski 7 mm, klucz płaski 8 mm.
Geekbuying Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Icem4n
  Ktoś poleci coś fajnego na start? Chyba czas zacząć czasami coś wydrukować, ale szkoda od razu dawać 2tys za drukarkę
  Awatar użytkownika rianess
  kobra neo 2, kp3s pro s1, artillery genius, ewentualnie ender 3 v3 se

  wszystkie nie są idealne, kp3s jest mniejsze od pozostałych, ale to imho top4 modele na ten moment poniżej tysiaka, w promocjach 500-700zł. Kolejność przypadkowa.

  Taniej się nie da (nie ma sensu), drożej zapewne nie chcesz, idealnego wyboru w tej cenie nie ma. Na każdą znajdziesz tych co chwalą i tych co hejtują. Ilość problemów na grupach o druku 3D podobna.
 2. Awatar użytkownika rianess
  Nie no, tyle to nie.
  Na rolkach, z bowdenem, bez auto levela itp.
  To taki Ender 3 - te same cechy (pole robocze ma wieksze) i też go większość ostro moduje - a społeczność zdecydowanie wieksza.

  W podobnej cenie kingroon kp3s pro s1 bedzie lepszym rozwiązaniem - to znaczy dla laika, który chce kupić i coś tam podrukować.

  Chyba, że ktoś własnie jak w opisie "Lerdge-iX KIT przeznaczony jest dla tych, którzy lubią budować i modyfikować drukarki 3D." to potencjał na rozbudowę jest... No ale i w kp3s pro też jest (Edytowano)
  Awatar użytkownika Marcin.Seysko
  Weź Ender 3 V3 SE - poprawione sporo niedoskonałości z wersji V2 czyni ta drukarkę na dzień dzisiejszy bardzo dobry wybór.