Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Drukarka 3D Labists automatyczna niwelacja @ Amazon.de
305°

Drukarka 3D Labists automatyczna niwelacja @ Amazon.de

891zł1.273zł-30% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
19
wrz 25. 2020
Drukarka 3D Labists 220x220x250mm w Amazon.de w cenie 195.99 Euro/~891zł.

Kupon promocyjny 40Euro na stronie + 16% kod ' KJ8XDR5B '


drukarka jest wyposażona w wysokiej jakości automatyczny czujnik poziomowania.
płyta grzewcza drukarki 3D jest równomiernie podgrzewana, tylko 5 minut.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
19 Komentarzy
Z jednej strony brak społeczności więc problem dla niedoświadczonych ale z drugiej strony dobre recenzje. Nie mogę tylko znaleźć danych o maksymalnej temperaturze stołu czy ekstrudera
Palac Nauki Kultury Dizni Polsko
5148693-222Pr.jpg
Ciekawa sztuka ale niszowa. Fajna opcja z tym poziomowaniem stołu jeżeli działa
Ile trzeba wydać na drukarke 3D, żeby druk był w miarę szybki, wytzrymały i dobrej jakości ?
Cebularny25/09/2020 18:38

Ile trzeba wydać na drukarke 3D, żeby druk był w miarę szybki, wytzrymały i …Ile trzeba wydać na drukarke 3D, żeby druk był w miarę szybki, wytzrymały i dobrej jakości ?


Wytrzymałość zależy od użytego materiału, jakość i szybkość nie idą w parze przy aktualnej technologii dostępnej dla powszechnego użytku.
Labthepainkiller25/09/2020 20:32

Wytrzymałość zależy od użytego materiału, jakość i szybkość nie idą w parze …Wytrzymałość zależy od użytego materiału, jakość i szybkość nie idą w parze przy aktualnej technologii dostępnej dla powszechnego użytku.Czyli drukarka za 1000 zł zrobi ten sam jakościowo druk co drukarka za 100 000 zł ?
Cebularny25/09/2020 21:58

Czyli drukarka za 1000 zł zrobi ten sam jakościowo druk co drukarka za 100 …Czyli drukarka za 1000 zł zrobi ten sam jakościowo druk co drukarka za 100 000 zł ?


Jak drukujesz przykładowo z PLA, to na każdej drukarce uzyskasz podobną wytrzymałość.
Labthepainkiller25/09/2020 16:40

Ciekawa sztuka ale niszowa. Fajna opcja z tym poziomowaniem stołu jeżeli d …Ciekawa sztuka ale niszowa. Fajna opcja z tym poziomowaniem stołu jeżeli działa


BLTouch do każdego klona Endera czy Prusy kupisz już za ok 38 zł , szczerze powiedziawszy kupiłem , używałem , wywaliłem automatyczne poziomowanie , dobrze przeprowadzona kalibarcja mesh z usztywnieniem drukarki i nie trzeba użytkować auto = generalnie fajny bajer.
Kupi się do 2k drukarke z funkcją frezarki?
LisPromocji25/09/2020 15:35

Palac Nauki Kultury Dizni Polsko [Obrazek]


Po co wklejasz tego pajaca?
Kajzerken27/09/2020 14:58

Kupi się do 2k drukarke z funkcją frezarki?


Nie wiem jakie masz fundusze, ale kup za 1k drukarkę 3d za 1k stół pod frezarkę cnc z możliwością podłączenia lasera do grawerki itp.
Wygląda na klon Endera 3
Uzior28/09/2020 12:11

Wygląda na klon Endera 3


Raczej jak tańszy klon Artillery

A co do samej drukarki to bym sobie darował - jakiś nieznany klon, społeczności brak, jak coś padnie to jesteśmy w d... dużych tarapatach
Cebularny25/09/2020 18:38

Ile trzeba wydać na drukarke 3D, żeby druk był w miarę szybki, wytzrymały i …Ile trzeba wydać na drukarke 3D, żeby druk był w miarę szybki, wytzrymały i dobrej jakości ?


Ile trzeba wydać na samochód, żeby był w miarę szybki, wytrzymały i dobrej jakości?
Takie pytanie bez sensu, bo nie podajesz zastosowania.
Jak masz kasę i chcesz solidną drukarkę, która po wyjęciu z pudła będzie bardzo fajnie drukować, to kup Prusę.
Jak nie masz dwóch lewych rąk i chcesz zacząć zabawę z drukiem 3D to Ender 3. Ma gigantyczną bazę wiedzy, tysiące filmów pokazujących jak ją złożyć, ulepszyć czy rozwiązać ew. problemy z drukiem (które w większości przypadków spowodowane są niewłaściwym montażem drukarki albo ignorancją użytkowników i/lub ich niewiedzą)
Torwald28/09/2020 13:17

Raczej jak tańszy klon Artillery A co do samej drukarki to bym sobie …Raczej jak tańszy klon Artillery A co do samej drukarki to bym sobie darował - jakiś nieznany klon, społeczności brak, jak coś padnie to jesteśmy w d... dużych tarapatach Ile trzeba wydać na samochód, żeby był w miarę szybki, wytrzymały i dobrej jakości? Takie pytanie bez sensu, bo nie podajesz zastosowania.Jak masz kasę i chcesz solidną drukarkę, która po wyjęciu z pudła będzie bardzo fajnie drukować, to kup Prusę.Jak nie masz dwóch lewych rąk i chcesz zacząć zabawę z drukiem 3D to Ender 3. Ma gigantyczną bazę wiedzy, tysiące filmów pokazujących jak ją złożyć, ulepszyć czy rozwiązać ew. problemy z drukiem (które w większości przypadków spowodowane są niewłaściwym montażem drukarki albo ignorancją użytkowników i/lub ich niewiedzą)


Nie wiesz jakie zastosowania ma drukarka 3D ?
To po co w ogóle odpowiadasz na moje pytanie ?

Oglądałem wydruki z tanich drukarek 3D i te wydruki były kiepskiej jakości.
Edytowane przez: "Cebularny" wrz 28.
Cebularny28/09/2020 14:39

Nie wiesz jakie zastosowania ma drukarka 3D ?To po co w ogóle odpowiadasz …Nie wiesz jakie zastosowania ma drukarka 3D ?To po co w ogóle odpowiadasz na moje pytanie ?Oglądałem wydruki z tanich drukarek 3D i te wydruki były kiepskiej jakości.


No właśnie się zastanawiam... Nie masz pojęcia o druku 3D i nie potrafisz nawet określić swoich wymagań.
Dalej nie określiłeś się co, z czego i w jakich ilościach chcesz ew. drukować.
No i co to za wydruki były? Z jakich drukarek? Z jakiego materiału? Przez kogo drukowane?

Sam nie wiesz o co ci chodzi, ale chcesz wchodzić w polemikę... Daj sobie spokój albo najpierw dowiedz się, czym jest druk 3D, z czym to się je i wtedy pogadamy.
Torwald28/09/2020 15:08

No właśnie się zastanawiam... Nie masz pojęcia o druku 3D i nie potrafisz n …No właśnie się zastanawiam... Nie masz pojęcia o druku 3D i nie potrafisz nawet określić swoich wymagań.Dalej nie określiłeś się co, z czego i w jakich ilościach chcesz ew. drukować.No i co to za wydruki były? Z jakich drukarek? Z jakiego materiału? Przez kogo drukowane?Sam nie wiesz o co ci chodzi, ale chcesz wchodzić w polemikę... Daj sobie spokój albo najpierw dowiedz się, czym jest druk 3D, z czym to się je i wtedy pogadamy.


Trudno żebym miał, jak nie posiadam drukarki 3D.
Jakie można mieć wymagania wobec drukarki 3D, czas wykonywanego druku, jakość wykonywanego druku.
Więc zadałem prosto sformułowane pytanie, którego jak widać masz problem zrozumieć, a gdzie tam odp.

Zadam inne pytanie, jakie posiadasz drukarki 3D ?
Cebularny28/09/2020 19:24

Trudno żebym miał, jak nie posiadam drukarki 3D. Jakie można mieć wy …Trudno żebym miał, jak nie posiadam drukarki 3D. Jakie można mieć wymagania wobec drukarki 3D, czas wykonywanego druku, jakość wykonywanego druku.Więc zadałem prosto sformułowane pytanie, którego jak widać masz problem zrozumieć, a gdzie tam odp. (lol)Zadam inne pytanie, jakie posiadasz drukarki 3D ?


Zadałeś głupie pytanie i pokazałem ci dlaczego.
Dodatkowo napisałem jakie ew. drukarki polecam (i nie tylko ja).

Nie masz drukarki bo nie masz wymagań ale pytasz jaką kupić - serio nie widzisz w tym problemu?

A jeśli już musisz wiedzieć, mam Endera 3, którego przebudowałem chyba w całości.
Daje ci coś tą wiedza? Czy teraz powiesz, że skoro nie mam 10 drukarek, to się nie znam?
Torwald28/09/2020 21:03

Zadałeś głupie pytanie i pokazałem ci dlaczego.Dodatkowo napisałem jakie ew …Zadałeś głupie pytanie i pokazałem ci dlaczego.Dodatkowo napisałem jakie ew. drukarki polecam (i nie tylko ja).Nie masz drukarki bo nie masz wymagań ale pytasz jaką kupić - serio nie widzisz w tym problemu? :DA jeśli już musisz wiedzieć, mam Endera 3, którego przebudowałem chyba w całości.Daje ci coś tą wiedza? Czy teraz powiesz, że skoro nie mam 10 drukarek, to się nie znam?


Widzę ciąg dalszy głupich odpowiedzi.

Widziałem w akcji XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO i ta drukarka z mniej skomplikowanymi projektami dawała sobie radę, a jakość wydruku był na średnim poziomie. Z projektami bardziej złożonymi poległa.

Masz budżetową drukarkę 3D, więc jak chcesz odp na pytanie dotyczącej profesjonalnej drukarki, której nigdy nie miałeś ?
Głupich wypowiedzi bo ich nie rozumiesz?

Cebularny25/09/2020 21:58

Czyli drukarka za 1000 zł zrobi ten sam jakościowo druk co drukarka za 100 …Czyli drukarka za 1000 zł zrobi ten sam jakościowo druk co drukarka za 100 000 zł ?


O to pytanie ci chodzi? Napisałem ci, od czego zależy jakość wydruku ale postanowiłeś to zignorować.

Da Vinci 1.0 Pro to głośna, powolna drukarka, której nie nazwałbym profesjonalną. Jej głównym plusem jest komora pozwalająca drukować ABS. Za to nie wydrukujesz na niej w sensowny sposób niczego z TPU i podobnych filamentów.
A jakość wydruków zależy od wielu czynników, drukarka to tylko narzędzie..
Cebularny28/09/2020 21:47

Masz budżetową drukarkę 3D, więc jak chcesz odp na pytanie dotyczącej prof …Masz budżetową drukarkę 3D, więc jak chcesz odp na pytanie dotyczącej profesjonalnej drukarki, której nigdy nie miałeś ?


Czekałem na ten argument Mentalność madki, co uważa, że bezdzietna lambadziara nie ma prawa krytykować jej Brajanka, bo nie ma dzieci...
Stosując tą żelazną logikę, to o czym ja z tobą mam rozmawiać, skoro ty nie posiadasz żadnej drukarki, tylko gdzieś kiedyś jakąś widziałeś?

Kończę tą nierówną polemikę, bo nie ma sensu.
.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst