Drugi produkt marki Unimil SKYN (prezerwatywy, żele) za DARMO @ Tesco
232°Zakończono

Drugi produkt marki Unimil SKYN (prezerwatywy, żele) za DARMO @ Tesco

Pepper 7
lut 11. 2016
Kup dowolny produkt marki Skyn w dniach 11-25.02 w sieci Tesco (ezakupy nie biorą udziału w promocji!), a następnie wypełnij formularz oraz dołącz skan lub zdjęcie paragonu, a IDENTYCZNY produkt otrzymasz wysyłkowo GRATIS!

  • Formularz do rejestracji znajdziecie tutaj

WAŻNE! Z promocji można skorzystać wielokrotnie. Dodatkowo, jeśli na jednym paragonie mamy kilka produktów SKYN, wszystkie zostaną wzięte pod uwagę w promocji i w paczce otrzymamy dodatkowo każdy z nich.

Regulamin
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Nie używałem jeszcze ich i tak się zastanawiam, tylko czy mają duże rozmiary?
W Rossmanie było tak że druga paczka gum za złotówkę. 12 szt było za 30zł i drugie takie za 1zł. Wg mnie fajna promocja.
@Kaban Pewny jesteś co do tych kilku rzeczy na 1 rachunku?
Autor Pepper
@grzego Z regulaminu: Nabycie jednego Produktu Promocyjnego i posiadanie jednego dowodu zakupu upowaŜniają Uczestnika Promocji do jednokrotnego wzięcia udziału w Promocji. Nabycie kolejnego Produktu Promocyjnego i posiadanie dowodu jego zakupu upowaŜniają Uczestnika do wzięcia udziału w Promocji po raz kolejny. W przypadku gdy uczestnik promocji podczas jednej transakcji dokonał zakupu więcej niŜ jednego produktu objętego promocją (co znajduje potwierdzenie na fakturze lub rachunku), wszystkie produkty zostaną wzięte pod uwagę w promocji.
Naprawdę, nie rozumiem kojarzenia walentynek z prezerwatywami.
@Kaban Czytałem to i właśnie nie do końca jest wyjaśnione, co wg nich oznacza "wszystkie produkty zostaną wzięte pod uwagę w promocji". Bo później w par.2 pkt 5. jest sprecyzowane tylko "w związku z zakupem jednego Produktu Promocyjnego otrzyma nagrodę w postaci produktu takiego samego, jaki nabył jako Produkt Promocyjny". Wysłałem do nich pytanie, jak odpowiedzą to dam znać.

AKTUALIZACJA: potwierdzono mi to, co napisał Kaban.
MSTRKRFTlut 11. 2016

W Rossmanie było tak że druga paczka gum za złotówkę. 12 szt było za 30zł i …W Rossmanie było tak że druga paczka gum za złotówkę. 12 szt było za 30zł i drugie takie za 1zł. Wg mnie fajna promocja.potwierdzam i szczerze mowiac wole taka promocje niz kombinowac z wysylkami rossmann moglby ja laskawie powtorzyc
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy