DRON WALKERA X350 PRO RTF1 z GPS
11°Zakończono

DRON WALKERA X350 PRO RTF1 z GPS

8
sty 25. 2016
Profesjonalny Dron marki WALKERA X350 PRO RTF1 z możliwością rozbudowy w najniższej cenie w POLSCE ! Cena rynkowa tego modelu to około 1800 - 1900zł
Aktualizacje społecznościowe
Pozostałe oferty
8 Komentarzy
nie polecam tego sklepu!! Kłopoty ze zwrotem, ogólnie uważam, że oszukują klientów!!!

UWAGA!!
Autor Zbanowany
Yacek78sty 25. 2016

nie polecam tego sklepu!! Kłopoty ze zwrotem, ogólnie uważam, że oszukują k …nie polecam tego sklepu!! Kłopoty ze zwrotem, ogólnie uważam, że oszukują klientów!!!UWAGA!!Jaki miałeś problem ? ze zwrotem ? Coc chciałeś oddać ?

drona, zaproponowali połowę kwoty, że niby używany, a wystarczyło kliknąć obudowę. nigdy jeszcze nikt mnie tak nie potraktował
Autor Zbanowany
Art 34 ustawy o prawach konsumenta

4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9.

Konsument odstępując od umowy sprzedaży powinien odesłać go w stanie niezmienionych chyba, że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu.

Nowe przepisy zmieniają nomenklaturę w tym zakresie. Ustawa odnosi się do sytuacji korzystania z rzeczy przez konsumenta tak, aby mógł on stwierdzić jej charakter, cechy i funkcjonowanie w ciągu 14 dni. Wskazują również, że jeżeli konsument przekroczy swoje uprawnienia i na skutek jego działań nastąpi pomniejszenie wartości towaru, wówczas konsument będzie za to odpowiedzialny.

W temacie sposobu zapoznawania się konsumenta z towarem ustawa wskazuje na zakres i sposób taki jak sposób i możliwość zapoznania się konsumenta z towarem w sklepie stacjonarnym.

Przykładowo konsument kupując pralkę w sklepie internetowym, jak otrzyma towar to może ją wyjąć z opakowania, włączyć do prądu, zapoznać się z funkcjami panelu, ale nie powinien sprawdzić jak pralka pierze. W sklepie stacjonarnym nie można sprawdzić czy pralka dobrze pierze brudne ubrania.

W praktyce oznacza to, że konsument może oddać używany towar, ale w tym przypadku będzie odpowiadał za utratę wartości towaru. W okresie na odstąpienie od umowy konsument może sprawdzać towary, ale powinien robić to z zachowaniem należytej staranności i aby nie ponosić dodatkowych kosztów nie powinien wychodzić poza zakres konieczny.


Cytowane z powszechnych stron
Wiecej informacji znajdziesz na przykład na prawokonsumenckie.pl i innych stronach.
Autor Zbanowany
No wiec skoro odeslales w pogorszonym stanie to czego sie spodziewales. Ja to zawsze dbam jak nie swoje przd oddaniem ściereczka przecieram i dmucham. Zaplacileś za wypożyczenie. Jesli kupisz dla przykladu garnitur i na imprezie poplamisz badz urwiesz guziki to też nie dostaniesz pelnej kwoty.
Zawsze można sie nie zgodzic i wystawic na allegro chyba że temat przerasta.
nienienie, dostałem w takim stanie, w jakim dostałem. To znaczy, że to oni sprzedali mi używany sprzęt.

To tak, jakbym odpiął suwak w kurtce, oddał, a oni stwierdzili, że jest używana i zaproponowali 50%. Wystarczyło zatrzasnąć zatrzask i sprzęt byłby jak nowy, zabrakło dobrych chęci.

Wiem jak to działa, nie jedną rzecz oddawałem, zawsze wszystko odbywało się za porozumieniem stron, z poszanowaniem prawa, nie tak jak w przypadku tego sklepu.

Także nadal NIE POLECAM.

W dodatku na zwrot pewnie poczekam maksymalny dostępny czas, ewidentnie mają olewackie podejście do klienta.

To Twoi znajomi @krzysztof.manulik że tak ich bronisz?co temat przerasta??
no właśnie tak samo pomyślał ktos w sklepie - używana, to wciśniemy to komuś i wmówimy mu, że odesłał używany... Ehhh, cwaniactwo.

Dlatego właśnie nie chciałem odsprzedawać tego dalej na allegro
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy