DRON WALKERA X350 PRO RTF1 z GPS
11°Zakończono

DRON WALKERA X350 PRO RTF1 z GPS

8
sty 25. 2016
Profesjonalny Dron marki WALKERA X350 PRO RTF1 z możliwością rozbudowy w najniższej cenie w POLSCE ! Cena rynkowa tego modelu to około 1800 - 1900zł

  1. Pozostałe oferty
8 Komentarzy

nie polecam tego sklepu!! Kłopoty ze zwrotem, ogólnie uważam, że oszukują klientów!!!

UWAGA!!

Autor

Yacek78Sty 25.

nie polecam tego sklepu!! Kłopoty ze zwrotem, ogólnie uważam, że oszukują klientów!!!UWAGA!!Jaki miałeś problem ? ze zwrotem ? Coc chciałeś oddać ?

drona, zaproponowali połowę kwoty, że niby używany, a wystarczyło kliknąć obudowę. nigdy jeszcze nikt mnie tak nie potraktował

Autor

Art 34 ustawy o prawach konsumenta

4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9.

Konsument odstępując od umowy sprzedaży powinien odesłać go w stanie niezmienionych chyba, że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu.

Nowe przepisy zmieniają nomenklaturę w tym zakresie. Ustawa odnosi się do sytuacji korzystania z rzeczy przez konsumenta tak, aby mógł on stwierdzić jej charakter, cechy i funkcjonowanie w ciągu 14 dni. Wskazują również, że jeżeli konsument przekroczy swoje uprawnienia i na skutek jego działań nastąpi pomniejszenie wartości towaru, wówczas konsument będzie za to odpowiedzialny.

W temacie sposobu zapoznawania się konsumenta z towarem ustawa wskazuje na zakres i sposób taki jak sposób i możliwość zapoznania się konsumenta z towarem w sklepie stacjonarnym.

Przykładowo konsument kupując pralkę w sklepie internetowym, jak otrzyma towar to może ją wyjąć z opakowania, włączyć do prądu, zapoznać się z funkcjami panelu, ale nie powinien sprawdzić jak pralka pierze. W sklepie stacjonarnym nie można sprawdzić czy pralka dobrze pierze brudne ubrania.

W praktyce oznacza to, że konsument może oddać używany towar, ale w tym przypadku będzie odpowiadał za utratę wartości towaru. W okresie na odstąpienie od umowy konsument może sprawdzać towary, ale powinien robić to z zachowaniem należytej staranności i aby nie ponosić dodatkowych kosztów nie powinien wychodzić poza zakres konieczny.


Cytowane z powszechnych stron
Wiecej informacji znajdziesz na przykład na prawokonsumenckie.pl i innych stronach.

Autor

No wiec skoro odeslales w pogorszonym stanie to czego sie spodziewales. Ja to zawsze dbam jak nie swoje przd oddaniem ściereczka przecieram i dmucham. Zaplacileś za wypożyczenie. Jesli kupisz dla przykladu garnitur i na imprezie poplamisz badz urwiesz guziki to też nie dostaniesz pelnej kwoty.
Zawsze można sie nie zgodzic i wystawic na allegro chyba że temat przerasta.

nienienie, dostałem w takim stanie, w jakim dostałem. To znaczy, że to oni sprzedali mi używany sprzęt.

To tak, jakbym odpiął suwak w kurtce, oddał, a oni stwierdzili, że jest używana i zaproponowali 50%. Wystarczyło zatrzasnąć zatrzask i sprzęt byłby jak nowy, zabrakło dobrych chęci.

Wiem jak to działa, nie jedną rzecz oddawałem, zawsze wszystko odbywało się za porozumieniem stron, z poszanowaniem prawa, nie tak jak w przypadku tego sklepu.

Także nadal NIE POLECAM.

W dodatku na zwrot pewnie poczekam maksymalny dostępny czas, ewidentnie mają olewackie podejście do klienta.

To Twoi znajomi @krzysztof.manulik że tak ich bronisz?co temat przerasta??

no właśnie tak samo pomyślał ktos w sklepie - używana, to wciśniemy to komuś i wmówimy mu, że odesłał używany... Ehhh, cwaniactwo.

Dlatego właśnie nie chciałem odsprzedawać tego dalej na allegro
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy