Niestety, ta okazja już wygasła
Dron UGO Mistral 2.0 (UDR-1359)
58° Zakończono

Dron UGO Mistral 2.0 (UDR-1359)

169,99zł249,99zł-32%Media Expert Okazje
1
58° Zakończono
Dron UGO Mistral 2.0 (UDR-1359)
paź 1. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo fajna promocja na drona Ugo Mistral 2.0. Wiadomo, nie jest to może sprzęt dla profesjonalistów, ale dla zwykłych ludzi, chcących się pobawić lub rozpocząć swoją przygodę z dronami będzie okej.

Opis producenta:

Otwarte przestrzenie, bezwietrzna pogoda i błękit nieba - to najlepsze warunki dla drona Mistral 2.0, aby pokazać pełnię możliwości. Niepozorny quadrocopter jest wyposażony w zaawansowane rozwiązania, takie jak : 6-osiowy żyroskop, system zawiśnięcia w powietrzu oraz inne funkcje ułatwiające sterowanie. Dołączone do zestawu gogle VR gwarantują pełną immersję i niespotykane połączenie pomiędzy dronem a sterującym. Mistral 2.0 sterowany jest za pomocą zaawansowanego pilota zdalnego sterowania, który dodatkowo pozwala na obsługę drona za pomocą aplikacji. Użytkownik otrzymuje dzięki niej nowe możliwości, takie jak: podgląd na żywo, nagrywanie czy programowanie trasy lotu. Dron dodatkowo posiada opcje powrotu, lądowania oraz lądowania awaryjnego. Teraz nawet w sytuacjach awaryjnych pilot ma szansę na wyjście obronną ręką z "kryzysu". Mistral 2.0 komunikuje się z pilotem za pomocą technologii wi-fi, pozwalając tym samym na zasięg nawet do 100 m. Swoje umiejętności kierowania dronem można stopniowo szlifować dzięki opcji wyboru prędkości - z maksymalną do 5m/s. Bateria zaimplementowana w urządzeniu wystarcza na ok 15 min, użytkownik ma więc dosyć czasu na przećwiczenie kolejnych akrobacji.
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Jest w cenie 249, 99 :/
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od FilipAndrzej_Marczuk. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst